Uzun saçlar için şampuan önerimiz!

Uzun saçlar için şampuan önerimiz!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Uzun saçların gerçekten de bambaşka bir büyüsü var! Eğer sen de bizim gibiysen saçlarına kıyamayıp kestiremiyorsundur. Ancak saçların zaman içinde zayıflamaya, incelmeye başlıyor değil mi? Hatta çoğu zaman o kadar inceliyor ve kırılıyor ki kestirmek zorunda bile kalabiliyorsun…

Bizim de saçlarımız uzun olduğu için saçlarımızın uzunluğunu korumak ve saçlarımızın sağlıklı uzamasını sağlamak için süper bir şampuan bulduk! İşte uzun saçlar için şampuan önerimiz!

Uzun saçlar nasıl şampuanlar kullanmalı?

Uzun saçlar nasıl şampuanlar kullanmalı?

Saçlarına yeterince bakım yapmadığında, düzenli bakımlar uygulamadığında ve özen göstermediğinde saçların incelip zayıflayabilir. Saçların uzun olduğu için saç derisinin ürettiği doğal yağ uç kısımlara ulaşamaz ve saçların bu yağdan yararlanamadığı için zayıflamaya başlayabilir.

İşte bu nedenle vitamin, keratin, besleyici yağlar gibi zengin içeriklere sahip şampuanları ve saç bakım ürünlerini kullanmalısın.

Uzun saç şampuanı önerisi:

Uzun saç şampuanı önerisi:

Son zamanlarda elimizden düşürmediğimiz Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı ise uzun saçların için denemen gereken ürünlerden!

Hint yağı, keratin ve vitaminler içeren formülü sayesinde saçı onarırken aynı zamanda saça parlaklık verir, besler, güçlendirir ve saç boylarını korur. Yani uzun saçların artık zaman içinde cansızlaşıp cılızlaşmayacak.

Kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Elseve Dream Long’u uzun saça sahip olan, saç uzatmak isteyen herkes kullanabilir! Hatta erkekler de uzun saç şampuanı olan Dream Long’dan yararlanabilirler. Özellikle saçları uzun olan erkeklerin, uzun saç bakımlarından bu şampuanı eksik etmemelerini öneririz.

Sağlıklı görünen, bakımlı ve uzun saçlara sahip olmak için Dream Long Şampuan'ı kullanabilirsin. Özellikle de saçlarını uzatmak niyetindeyken, kestirmek istemiyorsan senin için en doğru şampuan olabilir.

Nasıl kullanmalısın?

Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı’nı, normal banyo rutinine ekleyebilirsin. Uzun ve yıpranmış saçların için en iyi onarıcı bakımı elde etmek için Dream Long serisindeki Saç Kremi, Saç Maskesi'ni de kullanabilirsin.

Uzun ve pürüzsüz saçlara nasıl sahip olabilirsin?

Uzun ve pürüzsüz saçlara nasıl sahip olabilirsin?

Banyoda şampuan, saç kremi veya saç maskesinden sonra, son adım olarak rutinine Elseve Dream Long Wonder Water'ı ekleyebilirsin. Lamellar teknolojisi ile saçların daha yumuşak, daha parlak ve 10 kat* daha pürüzsüz olmasını sağlayan Wonder Water, sadece 8 saniyede mucizeler yaratıyor. Son adımda saçlarına Wonder Water'ı uygula, 8 saniye beklet ve masaj yap. Sonrasında uzun saçlarının ne kadar pürüzsüz ve parlak göründüğünü fark edince gözlerine inanamayacaksın!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?