​Esmerlere özel bob saç stili efekti

​Esmerlere özel bob saç stili efekti

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol
Bu sefer sorumuz sana! Bob saç kesimi için uzun saçlarını kestirir misin? Bizce kesinlikle hayır! İşte bu nedenle, bu sefer farklı bir tarz deneyerek ''bob saç kesimi efekti'' oluşturabilirsin. Bob saç kesimi denemek için saçlarını kestirmene gerek yok! Bob efektli bir saç modeli sana yeter!

İlk adım: Saçlarını koru

İşe ilk önce saçlarına korumakla başlamalısın. Saçlarına ısı ile şekil vereceğin için mutlaka ısıdan koruyucu bir saç spreyi, bakım yağı veya kremi kullanmalısın.

İkinci adım: Dalgalandır

Tüm saçını maşa ile dalgalandırarak, daha hacimli bir görünüm elde et. Saçlarını tutamlara ayırıp maşa uygularsan işin daha kolay olur. Tüm saçın dalgalandıktan sonra fırça yardımıyla saçlarını nazikçe tarayıp bukleleri aç. Böylece retro bir görünüm oluşacak.

Üçüncü adım: Topla

Saçlarını ensende toplayarak, düşük bir atkuyruğu oluşturup, atkuyruğunu gevşet. Ardından saçının uç ve boy kısımlarını içeriye doğru kıvır. Böylece kısa saç efekti oluşacak. Yılın gözde trendlerinden örgülü atkuyruğu saç modelini keşfetmek için buraya tıkla!

Dördüncü adım: Sabitle

Kıvırdığın saçlarının sabit kalması için tel tokalar kullanarak tuttur.

Beşinci adım: Güçlü tutuş

Saçlarının gün boyu bozulmaması için güçlü tutuşlu sabitleyici sprey uygulayabilirsin. ''Fake bob'' saç stilini oluşturmak işte bu kadar kolay! Fake bob saç modeli koyu sarı saçlarla da çok güzel uyum sağlıyor. Koyu sarı saçları keşfetmek için buraya tıkla!
Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?