Ten Makyajını Seç: Doğal Mat, Kusursuz, Süper Kalıcı

Ten Makyajını Seç: Doğal Mat, Kusursuz, Süper Kalıcı

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Ten makyajını nasıl alırdın? Doğal ve mat bir görünüm mü, kusursuz bir görünüm mü yoksa süper kalıcı ve kapatıcı mı? 3 harika fondöten önerisiyle kusursuz ten makyajının kapılarını aralıyoruz.

Ten makyajı hepimizin en önem verdiği makyaj adımlarından biri. Cilt tipimize ve aradığımız bitişe göre fondöten tercihlerimiz de değişiyor. Yok gibi görünen, doğal ve mat ten makyajından, porselen gibi kusursuz bir bitişe kadar seçenekler var, peki sen ten makyajın nasıl olsun istiyorsun? 3 farklı bitişe göre 3 harika fondöten seçtik ve şimdi seninle tüm yorumlarımızı paylaşıyoruz!

Doğal ve mat ten makyajı

Doğal ve mat ten makyajı

Ciltteki kusurları gizleyen, ince yapısıyla doğal bir görünüm veren ve aynı zamanda da gün boyu mat görünen bir ten makyajı istiyorsan, sana önerimiz Maybelline New York’un Fit Me fondöteni. İncecik yapısıyla cilt tonu ve dokusuyla anında uyum sağlayan bu fondöten, doğal ten makyajı için en sevdiklerimizden.

Maybelline Fit Me Fondöten

İçerisindeki mikro pudralar ile gün boyu parlama kontrolü yaptığı için özellikle yağlı ciltlerin çok severek kullanacakları kesin. Gözenek görünümünü de gizleme özelliği sayesinde, yok gibi görünen ama aynı zamanda da tüm kusurlarını gizleyen bu fondöten, doğal-mat ten makyajları için ideal. 20 renk seçeneği ile her cilt tonuna uygun renk bulma kolaylığı sağlayan Fit Me! Matte + Poreless fondöten, en iyi fondöten önerilerimiz arasında!

Editörün Önerisi: Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless fondötenin tüm renklerini denediğimiz makaleye göz atıp, sana uygun rengini daha kolay seçebilirsin.

Aydınlık ve nemli cilt görünümü

Kusursuz ve doğal cilt görünümü

Cildinin aydınlık, canlı ve doğal görünmesini istiyorsan, ince yapılı ama aynı zamanda da yüksek pigmentli bir fondöten tercih etmelisin. Maybelline Affinitone fondöten, yenilenen formülündeki doğal renkli pigmentleriyle cildin tamamen kusursuz görünmesini sağlıyor.

Maybelline Affinitone Fondöten

Formülündeki E vitamini ve hyaluronik asit ile cildin gün boyu nemli kalmasını ve özel dokusu ile de cildin nefes almasını sağlıyor. Renk eşitsizlikleri ve kusurları gizlenmiş, doğal, canlı ve nemli görünen bir ten makyajı istiyorsan, Affinitone fondöten tam sana göre demektir.

Süper kalıcı ve kapatıcı fondöten

Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten

Yüksek kapatıcılık ve gün boyu kalıcılık senin için bir fondötende aradığın en önemli özelliklerse, sana vereceğimiz en kapatıcı ve kalıcı fondöten önerisi çok işine yarayacak. Maybelline Super Stay Active Wear 30H fondöten, ciltteki kusurları iyi bir şekilde gizlerken, suya, tere ve bulaşmaya dayanıklı, 30 saate kadar kalıcılık sunuyor.

Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten

Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten'in en sevdiğimiz özelliği, ciltteki kusurları tek seferde gizlerken, ciltte asla ağırlık hissi yaratmaması. Cilde nefes aldıran formülü sayesinde çok rahat bir kullanım sağlayan Super Stay Active Wear fondöten, transfere dayanıklı olduğu için maskeye de bulaşmıyor. Yüksek kapatıcılık ve doğal görünümü bir arada arıyorsan, bu fondöteni mutlaka denemelisin!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?