Garnier yüz temizleme ürünlerinden hangisi sana göre?

Garnier yüz temizleme ürünlerinden hangisi sana göre?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cilt bakımı ürünleri denilince aklımıza ilk olarak yüz yıkama jelleri geliyor. Cilt bakımının temelini oluşturan yüz temizleme adımı, kusursuz ve sağlıklı bir cildin olmazsa olmazı. Nemlendirici, serum veya maske seçerken cilt tipini göz önünde bulundurduğunu görüyoruz. Peki, yüz yıkama jeli seçerken aynı hassasiyeti gösteriyor musun?

Gün boyunca gözeneklerine biriken yağ, kir ve makyaj artıkları cilt problemlerinin oluşmasına yol açabilir, cildinin daha mat görünmesine neden olur. Cilt tipine en uygun yüz yıkama jelini seçerek cildini en doğru şekilde arındırmaya başla.

Günlük cilt temizleme etkisi için

Günlük cilt temizleme etkisi için

Gün içinde hava kirliliği, makyaj kalıntıları ve yağlanma gibi faktörler gözeneklerinin tıkanmasına yol açabilir. Cildindeki gözeneklerin tıkanması ileride cilt problemlerine sebep olur. Siyah nokta ve akne oluşumunun sebepleri arasında cilt temizliği konusu ilk sıralarda yer alıyor.

Dışarı çıkıp eve geldikten sonra tıpkı ellerini temizlediğin gibi cildini de temizlemelisin. Günlük cilt temizleyicisi önerisi isteyenler Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli'ni hemen kullanmaya başlamalı. Garnier yüz temizleme jelinin %96 doğal kaynaklı formülü sayesinde cildinde doğal bir ferahlık hisseder ve cildinin temizlendiğini. Hyaluronik Asit ve Aloe Vera içeren Garnier Aloe Temizleme Jeli, cildini kurutmuyor ve yüzünü yıkadıktan sonra gerginlik hissi oluşturmuyor. Tam tersi içeriğindeki Hyaluronik Asit, kendi büyüklüğünün 1000 katı kadar nem tutma özelliğine sahip. Aleo Vera bitkisinin de cilt için ne kadar faydalı olduğunu biliyorsun! Sabahları uyandığında ve akşamları uyumadan önce cildini Garnier temizleme jeliyle köpürterek temizle. Anında yağ, kir ve makyaj artıklarından kurtulacak ve ferahlayacaksın. Düzenli olarak kullandığında da gözeneklerinin sıkılaştığını görebilirsin.

Makyaj kalıntılarını temizlemek için

Makyaj kalıntılarını temizlemek için

En sık yapılan cilt bakımı hatalarının başında makyajı temizlemeden uyumak var. Bunun için mutlaka ama mutlaka gece uyumadan önce cildindeki makyajı iyi bir şekilde temizlemelisin. Bunun için micellar sular en kullanışlı cilt temizleyicilerden. Kirleri ve makyaj kalıntısını mıknatıs gibi çekme özelliği olan micellar sular, cildi kolay bir şekilde arındırmaya yarıyorlar.

Bizim en sevdiğimiz makyaj temizleme ürünü Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu! Garnier'in pembe şişeli Micellar Suyu'nu kullanmayan kaldı mı hala? Micellar su dünyasında ikonik bir yeri olan Garnier Misel Su, zorlu makyaj kalıntılarını bile tek pamukta temizleyebiliyor. Micellar teknolojisi gözeneklerde biriken makyaj artıklarını tıpkı mıknatıs gibi pamuğa çekiyor ve cildinin tamamen temizlenmesini sağlıyor. Kusursuz formülü sayesinde cildinde yanma hissi oluşturmaz, yağlanma yapmaz. Hangi micellar suyun cildine göre olduğunu öğrenmek için bu testimizi çözebilirsin.

Cilt kusurları olanlar için

Cilt problemleri için

Siyah nokta ve akneye eğilimli olan ciltler, yüz temizliği konusunda çok hassas olmalılar. Yağlanmaya müsait bir cildin varsa daha önce kullandığın yüz yıkama jellerinin cildinin daha fazla yağlanmasına neden olduğunu tahmin edebiliyoruz. İşte bunlar hep cilt tipine uygun yüz yıkama jeli seçmediğin için! 

Problemli ve kusurlu olan ciltlerin çok sevdiği salisilik asit, Garnier Saf ve Temiz Temizleme Jeli'nin içinde yer alıyor. Siyah nokta oluşumuna engel olan Garnier yüz temizleme jeli, cildinde yağlanma ve parlama yaratmıyor. Günde iki kere yüz temizleme jeliyle cildini temizlediğinde gözeneklerinin sıkılaştığını ve cildindeki problemlerin azaldığını gözlemleyebilirsin. Yağlı ve karma cilt tipine uygun Garnier Saf ve Temiz Temizleme Jeli sayesinde cilt problemleri artık kontrol altında olacak. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?