Gelinler İçin Cilt Bakımı Önerileri


Hayatının belki de en özel günü geldi geliyor... Gittikçe yaklaşan düğün günü ve evliliğinin ilk günlerinde kusursuz görünmek istiyorsan gelinlere özel cilt bakımını uygulamalısın. 

Evlilik öncesi stres, huzursuzluk ve panik havası seni şimdiden sardıysa cildinde minik pürüzler ve mat, solgun bir görünüm olması kaçınılmaz olabilir. Cildini canlandırmak ve daha enerjik görünmesini sağlamak için sana harika bir önerimiz olacak. Düğün öncesi cildine bakım yapmak isteyen gelin adaylarını makalemizin devamına alalım. 

Cilt detoksu yap

Cilt detoksu yap

Eminiz düğünden önce daha sağlıklı, enerjik hissetmek için detoks yapmaya başlamışsındır. Peki ya cilt detoksu? Düğün öncesi cildini sakinleştirmek ve daha kusursuz görünmesini sağlamak için detoks maskesi yapmalısın. 

En sevdiğimiz detoks maskelerinden olan L'Oreal Paris Saf Kil Detoks Maskesi, 3 saf kilin eşsiz birleşiminden meydana geliyor. Ciltteki fazla sebumun dengelenmesine yardımcı olan kil maskesi, yüzün daha pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Düğün öncesi oluşan pürüzlerin azalmasına, cildin nefes almasına ve cilt kalitesinin artmasına yardımcı olan Loreal maskesi, düğünden bir hafta içinde öncesinden yapmaya başlamalısın. Detoks maskesini temiz cildine uygula ve 5-10 dakika boyunca cildinde tut. Sürenin sonunda ılık suyla cildini temizlediğinde gözeneklerinin derinlemesine temizlendiğini fark edersin. Düğün öncesi haftada 2-3 kere kil maskesi yapılması tavsiye ediliyor. 

Cildini daha ışıltılı görünmesini sağla

Cildini daha ışıltılı görünmesini sağla

Düğünde, evliliğin ilk günlerinde ve balayında cildinin ışıltılı görünmesini istiyorsan doğal kaynaklı şekerin gücünden yararlanmalısın. L'Oreal Paris Işıltı Canlandırıcı Etkili Şeker Peeling'in içeriğindeki esmer, sarı ve beyaz şeker cildin arınmasını ve daha pürüzsüz görünmesine yardımcı oluyor. Şeker Peelingi cilde bebeksi bir yumuşaklık kazandırdığı için gelinler tarafından sık sık tercih ediliyor. 

Loreal Şeker Peeling'in içeriğinde üzüm çekirdeği yağı, E vitamini, Monoi yağı ve Acai Mikro tanecikleri yer alıyor. Bu eşsiz içeriklerin birleşimi, yüze ışıltı kazandırarak düğün gibi yıldız gibi parlamanı sağlar. Düğün öncesi peeling yapmaya bir ay öncesinden başlayabilirsin. Düzenli olarak peeling yaptıkça gözeneklerinin arındığını ve cildin pürüzsüzleştiğini fark edeceksin. 

Cildini daha nemli ve dolgun göster

Cildini daha nemli ve dolgun göster

Düğün fotoğraflarında kusursuz görünmenin sırrı nemli ve dolgun yüz hatlarından geçiyor. Düğün öncesi doğru cilt bakımı yaparak cildinin dolgunlaşmasını sağlayabilirsin. Peki, kısa sürede yüzünü nasıl daha dolgun ve nemli gösterebilirsin?

L'Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Nemlendirici Kremi, yüksek moleküler ve mikro moleküler Hyaluronik Asit içeren bu krem hafif dokulu formülüyle yüzde yağlanmaya yapmıyor ve parlamaya sebep olmuyor. SPF 20 güneş koruma faktörlü nemlendirici krem, düğün öncesi cildini UV ışınlarından koruyacak, zengin içeriği sayesinde yoğun nemlendirme etkisi kazandıracak. Hyaluron Uzmanı Nemlendirici aynı zamanda yüzdeki kırışıklık görünümün azalmasına ve cilt sarkmasını kontrol almaya yardımcı oluyor. Düğün günü daha dolgun ve canlı yüz hatlarına sahip olmak isteyen gelinler, hangi nemlendiriciyi kullanacağını artık buldular! 

Editörün önerisi: Gelin adayları için düğün tarihinin yaklaşmasıyla adeta maraton başlar. Yoğun tempoda göz kremi sürmeyi unutuyorsan, pratik sürümüyle L'Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Göz Kremi'ni denemelisin. Kırışıklık görünümü azaltan, göz çevresini yoğun bir şekilde nemlendiren ve pürüzsüz görünmesini sağlayacak bu kremi, düğün sonrası da düzenli olarak kullanmalısın.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala