İnceliyoruz: Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense Güneş Kremi

İnceliyoruz: Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense Güneş Kremi

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

En sevilen güneş kremlerinden biri olan Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense Güneş kremi yorumlarımızla karşındayız!

Güneş kremi kullanmanın ne kadar önemli olduğunu biliyorsun. Sadece yazın değil, kışın da güneş kremi kullanarak cildini UV ışınlarının zararlarından koruyabilir, erken yaşlanma belirtilerinin önüne geçebilirsin. Bu yazımızda, Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense Güneş Kremini denedik ve yorumlarımızı tüm detaylarıyla paylaşıyoruz.

Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense Güneş Kremi

Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense Güneş Kremi

Erken yaşlanma belirtilerinin başında ince çizgiler, kırışıklıklar, lekeler ve dolgunluk kaybı geliyor. Buna sebep olan en büyük etmenlerden biri de güneşin cilde olan zararlı etkileri. Bu yüzden, yaz-kış her gün düzenli olarak güneş kremi kullanmanın önemi büyük.

Cildini UVA ve UVB ışınlarının yaşlandırma etkilerinden korumak için hem SPF içeren, hem de PA değeri içeren geniş spektrumlu, yüksek korumaya sahip güneş kremleri kullanmalısın. Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense Güneş kremi de, SPF 50 ve PA++++ güneş koruma özelliği ile yüksek bir güneş koruma özelliği sağlıyor. Bu güneş kremi, ultra hafif yapısı, cildi nemlendirme, güneş ışınları ve çevresel etkenlere karşı cildi koruma özelliği ile en sevdiğimiz güneş kremlerinden biri.

Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense Güneş Kremi’nin Özellikleri

Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense Güneş Kremi’nin Özellikleri

Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense Güneş kreminin dikkat çeken ilk özelliği, çok ince, ultra hafif bir yapıya sahip olması. Güneş kremleri ciltte ağır, yağlı bir his bıraktıkları için uygulanmaktan kaçınılabiliyor. Özellikle de beyaz iz bırakan güneş kremleri, güneş kremlerinden vazgeçme sebebi. Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense Güneş kremi, çok ince bir formüle sahip olduğu için cilde çok kolay uygulanıyor, anında dağılıyor ve geride yağlı, ağır bir his ve beyaz iz bırakmıyor.

Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense Güneş kremi, SPF 50 ve PA++++ değerleri ile cildi hem UVA hem de UVB ışınlarının zararlı etkilerinden koruyor. Cildin erken yaşlanmasında UVA ışınları çok daha etkili, bu yüzden bu kremin PA++++ değeri tercih sebebimiz oluyor. Aynı zamanda formülündeki E vitamini sayesinde, antioksidan bir etki vererek cildin yaşlanmasına engel oluyor, kuru ciltleri nemlendiriyor ve kırışıklık görünümünün azalmasını sağlıyor.

Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense Güneş kremi nasıl kullanılır?

Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense Güneş kremi nasıl kullanılır?

Öncelikle SPF ve PA değeri içeren güneş kremini, yılın her mevsimi kullanman gerektiğini hatırlatalım. Sabahları cildini temizledikten sonra, Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense Güneş kremini cildine uygulayabilirsin. Hafif formülüyle kolayca dağılacak. Yaklaşık bir 10 dakika bekledikten sonra, istersen üzerine makyajını da rahatlıkla yapabilirsin. Hassas ciltlerin kullanımına da son derece uygun olan bu güneş kremini, yüzüne, boynuna ve dekolte bölgesine de uygulayarak iyi bir güneş koruması sağlayabilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?