Öneriyoruz: Cilt Bakım Rutinine Ekleyebileceğin 8 L'Oréal Paris Ürünü

Öneriyoruz: Cilt Bakım Rutinine Ekleyebileceğin 8 L'Oréal Paris Ürünü

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cilt tipine, cildinin ihtiyacına uygun bir cilt bakım rutini oluşturmak yalnızca doğru ürünleri kullandığında mümkündür. Doğru ürünlere sahip olduğunda, sonuçlarından da yüksek fayda elde edebilirsin. Sen de kullandığın ürünleri değiştirmeyi düşünüyor, farklı ürünleri araştırıyorsan bizim rutinlerimizin favorisi olan L’Oréal Paris cilt bakım ürünlerini aşağıda derledik! Yaşlanma karşıtı bakımlardan serumlara, cilt yağlarından toniklere, bir rutinde bulunması gereken tüm ürünleri listeledik. İşte bizim favorimiz olan L’Oréal Paris cilt bakım ürünleri.

1.L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Krem

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Krem

L’Oréal Paris’in artık ikonik hale gelen yaşlanma karşıtı kremlerinden L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Gündüz Kremi, bizce kırışıklık karşıtı bakım rutinlerinde bulunması gereken kremlerden. Hyaluronik Asit ve konsantre Pro-Xylane içeren bu yaşlanma karşıtı bakım kremi, kırışıklık görünümünü, ince çizgi görünümünü azaltıyor, yüz hatlarının yeniden şekillendirilmesine yardımcı oluyor.

2.L’Oréal Paris Revitalift Lazer Saf Retinol Gece Serumu

L’Oréal Paris Revitalift Lazer Saf Retinol Gece Serumu

Derin kırışıklıklar, cilt yenilenmesi söz konusu olduğunda son dönemin en dikkat çeken içeriklerinden olan retinol, L’Oréal Paris Revitalift Lazer Saf Retinol Gece Serumu’nun ana içeriği. %0.2 Saf retinol içeren bu gece serumu, derin kırışıklıklar dahil tüm kırışıklıkların görünümünü azaltıyor. Gece bakım rutininde, cildi temizledikten sonra, nemlendiriciden önce uygulanıyor. Ertesi sabah ise mutlaka en az 20 faktörlü güneş koruyucu krem kullanmayı unutmamalısın.

3. L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu

L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu

Son birkaç yıldır en popüler nemlendiricilerden olan, Hyaluronik Asit ve Aloe Vera özleri içeren L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu, cildi nemlendirirken ferah bir his bırakıyor. Hafif ve ince, sıvı dokusuyla yağlı, yapışkan his bırakmıyor. Sakinleşmeye ihtiyacı olan cildimizde tam bir terapi etkisi sağlayan nemlendirici, farklı cilt tipleri için de kullanılabiliyor. Normalden karmaya dönük, normalden kuruya dönük ve hassas ciltlere özel çeşitleriyle farklı cilt tiplerine de nemlendirme sağlıyor. Günlük rutinlerin vazgeçilmezlerinden!

4. L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Nemlendirici Kremler

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Nemlendirici Kremler

Cilt sarkmalarına karşı önlem almak için cildi yoğun şekilde nemlendirmek oldukça önemli. Tabii bir de kullandığımız ürünlerin içeriklerine de önem vermemiz gerekiyor. Hyalüronik asit, nem konusunda en popüler içeriklerden. Ancak söz konusu cilt dolgunlaştırmak olduğunda farklı büyüklüklere sahip Hyaluronik Asitten yararlanmak gerekiyor. Yüksek moleküler hyaluronik asit, cildin daha pürüzsüz olmasını, nemlenmesini sağlıyor, nemi cilde hapsederek nem kaybını engelliyor. Mikro moleküler hyaluronik asit ise epidermis tabakasına etki ederek cilde nem ve dolgunluk veriyor.

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı serisinin gece ve gündüz kremlerinde de yüksek ve mikro moleküler Hyalüronik Asit yer alıyor. Bu sayede de cildi derinlemesine nemlendirerek dolgunlaşmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda kırışıklık görünümünü azaltarak cildin pürüzsüz görünmesine destek oluyor.

5. L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Günlük Yüz Bakım Yağı

L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Günlük Yüz Bakım Yağı

Yüz bakım yağları, cilde bakım yapan favori ürünlerimizden. Çok eskiden beri cilt bakımında kullanılan yüz yağları, hala bakım rutinlerimizde en sık kullandığımız ürünlerden. L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Günlük Yüz Bakım Yağı da 8 temel yağ içeriği ile en sevdiğimiz yüz bakım yağlarından. Hem sabah hem de akşam bakım rutininde, cildimizin ışıltısını açığa çıkartmak için kullanabiliyoruz. Cildimizi nemlendiriyor, besliyor!

6. L’Oréal Paris Değerli Çiçekler Tonik

L’Oréal Paris Değerli Çiçekler Tonik

Günlük cilt temizliği, cildin kalıntılardan arınması cildimizin canlı görünmesi ve bakımın sonraki aşamalarına hazırlanması açısından çok önemli. Biz de bu nedenle yüz toniklerini cilt bakım rutinimizden eksik etmiyoruz. Temizleme jeli sonrasında yüzümüzün hem yatışmasını sağlıyor hem de son kalıntılardan cildin arınmasına yardımcı oluyor. Favorilerimizden biri ise L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Tonik. Bu cilt bakım toniğinin gül ve lotus özleri içeren L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Tonik Normal ve Karma Ciltler, Gül ve Yasemin özleri içeren L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Kuru ve Hassas Ciltler çeşitleri bulunuyor. Sen de cilt tipine uygun toniği seçerek cildinin yatışmasına, kusursuzlaşmasına yardımcı olabilirsin.

7. L’Oréal Paris Saf Kil Jel

L’Oréal Paris Saf Kil Jel

Her gün temiz, ferah bir cilt için temizleme jellerinden yardım almazsak olmaz! Işıldayan cilt görünümü için kömür içeren L’Oréal Paris Saf Kil Detoks Jeli ve parlamayan, ferah cilt görünümü için okaliptüs özü içeren L’Oréal Paris Saf Kil Arındırıcı Jeli öneriyoruz. Bizim çok memnun kaldığımız bu temizleme jellerini sabah ve akşam bakım rutinine dahil ettiğinde, cildini killerin gücünden yararlanarak kolayca temizleyebilir, arındırabilirsin.

8. L’Oréal Paris Şeker Peelingi

 L’Oréal Paris Şeker Peelingi

Her bakım rutininin olmazsa olmazlarından biri de peelingler. Özellikle cildimize peeling yaparken aynı zamanda da besleyen L’Oréal Paris Şeker Peelingleri en sevdiklerimizden! Yumuşak dokularıyla hem yüzümüze hem de dudaklarımıza uygulayabildiğimiz bu şeker peelinglerinin 4 farklı çeşidi bulunuyor: kahve çekirdekleri içeren Yorgunluk Karşıtı Şeker Peelingi, kivi tohumları içeren Siyah Nokta Karşıtı Şeker Peelingi, üzüm çekirdeği yağı içeren Işıltı Canlandırıcı Şeker Peelingi ve kakao yağı içeren Besleyici Şeker Peelingi. Cildinin ihtiyacına göre haftada 2 veya 3 kere uygulayarak cildini yoğun şekilde temizleyebilir, bakım yapabilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?