İnceliyoruz: L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Serisi

İnceliyoruz: L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Serisi

Yüz temizleyiciler, cilt bakımının en önemli kahramanlarıdır. Tabii ki nemlendiricilerimizi, cilt bakım serumlarımızı seviyoruz ama kullandığımız cilt bakım ürünlerinden en yüksek faydayı sağlamak için cildimizi temizlememiz, makyajdan, kirden, kalıntılardan arındırmamız da şart. Hatta makyaj yapmadığımız günlerde bile cildimizi düzenli olarak temizlemeye devam etmeliyiz ki cildimiz her daim canlı, pürüzsüz görünsün!

Cilt temizliği denilince de aklımıza ilk gelen, cildimizi beslerken temizleyen L'Oréal Paris Değerli Çiçekler serisi. Temizleme sütü, tonik, jel gibi birçok çeşidi bulunan bu seriyi daha yakından tanımak isteyenleri yazımızın devamına bekliyoruz! :)

L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Serisi Nedir?

L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Serisi Nedir

Loreal Paris Değerli Çiçekler serisi, cildi yatıştırıcı, rahatlatıcı Gül ve Yasemin gibi çiçek özleri içeriyor. Bu seride, özellikle hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun ürünler yer alıyor. Şimdi tek tek, bu ürünleri tanıyalım!

L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Sütü

L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Sütü

Cilt temizleme sütleri, cildimiz için nazik bir temizleme imkânı sunuyor. Kremsi dokusuyla hem makyajımızı temizleyen hem de cildimizi besleyip yumuşacık yapan L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Sütü de en sevdiğimiz yüz temizleme sütlerinden!

Rahatlatıcı etkiye sahip Gül, Yasemin ve Lotus gibi çiçek özleri ile her gün arınmış, rahat, taze bir cilt görünümü sağlıyor. Hem kuru ve hassas ciltlere hem de normal ve karma ciltlere özel 2 farklı çeşidi buluna bu temizleme sütü ile cildini sabah ve akşam temizleyerek cildine nazik bir dokunuş yapabilirsin!

L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Tonik

L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Tonik

Cilt temizleme tonikleri de bakım rutinlerimizin vazgeçilmezlerinden! L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Tonik de ferahlatıcı dokusuyla cildimizi canlandırıyor cildimizdeki tüm pürüz ve kiri temizliyor. Kuru ve hassas, normal ve karma ciltler olarak 2 çeşidi bulunan bu temizleyici toniği uyguladıktan sonra cildimizin ferahladığını, canlandığını hissedebiliyoruz. :) Pamuk yardımıyla göz çevremiz harici tüm yüzümüze uyguluyoruz ve cildimizi derinlemesine temizliyoruz.

L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Kremi

L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Kremi

Makyajını cildinden nazikçe temizleyebilecek bir krem olduğunu biliyor muydun? Makyaj temizleyici kremler hayatımıza girdiğinden beri favorimiz L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Kremi! Yumuşacık dokusuyla cildimizi kurutmadan makyaj kalıntılarından arındıran bu temizleyici krem, cilde masaj yaparak uygulanıyor. Nemli cildimize, parmak uçlarımızla masaj yaparak uyguluyoruz. Ardından ılık su ile cildimizi durulayıp hafifçe kuruluyoruz. İşte bu kadar; cildimiz yoğun şekilde rahatlıyor, pürüzsüzleşiyor!

L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Jeli

L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Jeli

Bu jel krem, su ile temas ettiğinde köpürüyor ve makyaj kalıntılarından cildi temizliyor, arındırıyor. Normal ve karma ciltlere, kuru ve hassas ciltlere özel 2 seçeneğinden cildine uygun olanı seçiyorsun ve cildini günlük olarak temizleyebiliyor, arındırabiliyorsun. Özellikle gözenekleri temizleyip cildi ferahlatmasını, daha mat bir görünüm sağlamasını çok seviyoruz!

L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Arındırıcı Peeling

L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Arındırıcı Peeling

Cildimizi pürüzlerden arındırmak konusunda peeling etkili temizleyiciler gibisi yok! :) Mineral tanecikleri ve çiçek özleri içeren L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Arındırıcı Peeling, cildi dengeliyor, arındırıyor, ferahlatıyor. Haftada 2-3 kez cildimize uygulayarak pürüzsüz, yumuşacık cilde sahip olabiliyoruz! 

L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Makyaj Temizleme Mendili

L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Makyaj Temizleme Mendili

Tek adımda makyajını temizlemek isteyenleri buraya alalım! :) Bazen üşengeçlikten, bazen de vaktimiz olmadığından, uzun uzun makyajımızı çıkarmakla uğraşmak istemiyoruz. İşte bu anlarda makyaj temizleme mendilleri yardımımıza koşuyor! L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Makyaj Temizleme Mendili, tek adımda, inatçı, su geçirmez makyaj da dahil olmak üzere cildimizdeki tüm makyaj kalıntılarını nazikçe temizliyor. Tek yapmamız gereken, mendili, yüzümüzün makyajlı kısımlarına sürerek cildimizi temizlemek. İşte bu kadar! :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?