Deniyoruz: YSL All Hours Fondöten

Deniyoruz: YSL All Hours Fondöten

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Gece ve gündüz fondöteni tek bir şişede mi? 'Gündüzden geceye devam ederken fondöten yenileme dönemi artık kapanıyor' desek inanır mısın? YSL All Hours fondöten, 24 saat kalıcı formülüyle makyaj tazeleme devrini geride bıraktığını söylüyor. Biz de buna karşı gelemedik ve hemen YSL All Hours fondöteni denemeye karar verdik. All hours fondöten özelliklerini, fondötenin yapısını ve nasıl kullanıldığını anlatıyoruz. YSL fondöten yorumlarımızı merak ediyorsan seni yazının devamına alalım.

YSL All Hours Fondöten

YSL All Hours Fondöten

YSL'nin ilk gece ve gündüz fondöteni olan All Hours Fondöten, mükemmel mat bitişiyle bizim gönlümüzü fethetti! 24 saate kadar dayanıklı yenilikçi formülü sayesinde gündüzden geceye devam ederken makyaj yenileme dönemi All Hours fondöten ile bizim için bilrikte kapanmıştır.

Yüksek kapatıcılığa sahip olan bu fondöten, ilk uygulamada cilde kusursuz bir görünüm kazandırırken cildin nefes almasına da izin veriyor. Böylece ciltte doğal bir pürüzsüzlük hakim oluyor. All Hours fondötenin en sevdiğimiz özelliği ise ince kırışıkları ve cilt lekelerini gizlemesi oldu. Çizgilere dolmayan bu fondöten bizi olduğumuzdan daha genç ve enerjik gösterme konusunda adeta bir usta!

YSL All Hours Fondöten'in Özellikleri

YSL All Hours Fondöten'in Özellikleri

YSL All Hours fondöten gece ve gündüz kullanabileceğin en iyi fondötenlerden biri! Özellikle bizim gibi yoğun iş temposundan makyaj tazelemeye vakti olmayanlar, kusursuz görünümden ödün vermek istemeyenler ve doğal mat ten bitişini sevenler hiç zaman kaybetmeden YSL Fondöteni denemeli.

  • 24 saate kadar dayanıklı yenilikçi formüle sahiptir.
  • Ciltte yüksek kapatıcılık sağlar, cilt kusurlarını gizler.
  • Ten makyajında mat bir bitiş sağlar.
  • Cildin nefes almasına izin verir.
  • Yüzde istenmeyen parlama yaratmaz, mat görünümü gün boyu korur.
  • Gözenek görünümü ve ince çizgileri kapatır.
  • 15 farklı renk seçeneği sayesinde kendi cilt tonunu bulmana yardımcı olur.
  • Hassas ciltlere uygundur.

YSL All Hours Fondöten'in Yapısı

YSL All Hours Fondöten'in Özellikleri

YSL fondöten mat bir formüle sahip. Mat bitişli fondöten cilde çok kolay uygulanıyor ve kremsi formülüyle pratik bir şekilde cilt ile bütünleşiyor. YSL fondötenin en sevdiğimiz yanı, kusursuz kapatıcılık sağlarken cildin nefes almasına izin vermesi. İnce bir yapısı olan bu fondöten sayesinde 'doğal mat ten görünümü' hayal olmaktan çıkıyor.

Ten makyajının ağırlaşmasına izin vermeyen bu fondöten, ilk anki fresh görünümü gün boyu korumayı başarıyor. Cildi yağlandırmıyor ve parlamasına izin vermiyor. Mat fondöten, gözenek görünümünü de gizliyor ve gün içinde gözeneklerin belirginleşmesine engel oluyor. Gözenek, siyah nokta, ince kırışıklık ve leke gibi cilt kusurları olanlar YSL All Hours fondöten ile geceden gündüze kusursuz görünüme sahip olabilirler.

YSL All Hours Fondöten Nasıl Uygulanır?

YSL fondöten çok pratik bir şekilde uygulanıyor. İster nemli, istersen kuru makyaj süngeri ile fondöteni yayabilirsin. YSL fondötenden birkaç damla cildine uygula ve makyaj süngeriyle dağıt. Fondöteni dağıtırken mutlaka tampon hareketlerle ilerlemelisin ve fondöteni tüm cildine eşit yaymalısın.

YSL fondöteni en çok yağlı, karma ve normal cilt tipleri için öneriyoruz. Yüzünün mat görünmesini istiyorsan kuru makyaj fırçası veya süngeri senin için daha uygun olacaktır. Eğer kuru bir cilde sahipsen ve cildinin daha aydınlık ve saten görünmesini istiyorsan nemli makyaj süngeriyle YSL fondöteni yayabilirsin. Merak etme, YSL fondöteni nasıl uygularsan uygula kalıcılığından yana bir sorun yaşamayacaksın.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?