İnceliyoruz: L'Oréal Paris Men Expert Ailesi

İnceliyoruz: L'Oréal Paris Men Expert Ailesi

Erkek cilt bakımında mutlaka cilt tipine uygun erkekler için olan nemlendirici, yüz yıkama jeli ve peeling gibi ürünleri kullanmanı öneriyoruz. Erkek cilt tipine uygun olan cilt bakım ürünleri, erkeklerin cildindeki aşırı yağlanma problemini kontrol altına alır ve cildin daha pürüzsüz görünmesini sağlar. Sağlıklı ve ışıl ışıl cilde sahip olmak isteyen erkekler için L'Oréal Paris Men Expert Ailesi’ne bugün yakından bakıyoruz. En iyi erkek cilt bakım ürünleri arasında gösterilen Loreal erkek cilt bakım ürünlerini merak edenler yazının devamına bekleniyor.

L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal Yüz Yıkama Jeli

L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal Yüz Yıkama Jeli

Sabahları uyanır uyanmaz cildini temizleyerek güne fresh bir şekilde başlamalısın. Özellikle yağlı bir cilde sahipsen sabahları cildinin ekstra yağlandığını tahmin edebiliyoruz. Cildindeki parlamayı kontrol altına alacak ve siyah nokta görünümünü azaltacak bir ürün arıyorsan L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal Yüz Yıkama Jeli’ni öneririz. Kömürlü formülün arındırıcı etkisi sayesinde erkek yağlı ciltteki parlamayı azaltıyor ve ciltteki leke, pürüz ve izlerin görünürlüğünü minimuma indiriyor. Düzenli olarak cildini Loreal yüz yıkama jeliyle temizlediğinde cildindeki kusurların azaldığını ve cildine doğal bir matlık geldiğini fark edersin.

L'Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic Nemlendirici

L'Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic Nemlendirici

Donuk ve mat cilde sahip olan erkekler daha aydınlık bir görünüm için mutlaka nemlendirici kullanmalı. En iyi erkek nemlendiriciler arasında gösterilen Hydra Energetic Nemlendirici, formülündeki Guarana ve C vitamini sayesinde cildini derinlemesine besler. Yüzündeki yorgunluk belirtilerine karşı etki gösteren bu nemlendirici, jel formülüyle cildinde çok hızlı emiliyor ve yapışkan bir his bırakmıyor. Cildinde esneklik kaybı oluşmaya başladıysa ve cildindeki yorgun yüz hatları daha belirgin bir hale geldiyse hemen C vitamini içeren nemlendirici kullanma zamanın geldi demektir.

L'Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic Yüz Yıkama Jeli

L'Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic Yüz Yıkama Jeli

Erkek yüz yıkama jelleri arasında en çok övgü olan ürünlerin başında Wake Up Boost Yüz Yıkama jeli geliyor. Loreal yüz yıkama jeli, cildini ferahlatarak enerjik görünmene yardımcı oluyor. Donuk, mat ve nemsiz görünümü iyileştirmek için C vitamini içeren yüz yıkama jelini sabah ve akşam olmak üzere cildine uygulamalısın. Suyla köpüren jel formülü cildini yağlandırmıyor ve cildinde parlamaya sebep olmuyor. Tam tersi cildini rahatlatıyor ve daha yumuşak görünmesine yardımcı oluyor. Yorgunluktan ve uykusuzluktan dolayı cildinin matlaştığını düşünüyorsan L'Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic Yüz Yıkama Jeli senin için harika bir cilt bakım önerisi olacak.

L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Sakal Ve Cilt Nemlendiricisi

L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Sakal Ve Cilt Nemlendiricisi

Pratik olmayı seven erkekler buraya! Hem sakal hem de cilt bakımında kullanabileceğin harika bir ürünü seninle tanıştırıyoruz. L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Sakal Ve Cilt Nemlendiricisi’ni hem cildini nemlendirmek, hem de bıyık ve sakallarını yumuşatmak için kullanabilirsin. Sedir ağacı esansiyel yağı içeren formülü cildine ve sakallarına çok iyi gelecek. Maskülen kokusu da bonus! Yüzündeki gergin görünümü azaltan ve sert sakallarının yumuşacık görünmesini sağlayan bu erkek cilt nemlendiricisini günlük bakım rutininde mutlaka kullanmalısın. Dışarıda, evde veya arabada sürebileceğin nemlendirici hızlı emildiği için cildinde rahatsızlık hissi bırakmaz ve dakikalar içinde daha fresh görünmene yardımcı olur. Artık kimse sert sakallarından şikayetçi olmayacak!

L'Oréal Paris Men Expert Carbon Protect Anti Perspirant Deodorant

L'Oréal Paris Men Expert Carbon Protect Anti Perspirant Deodorant

Seni yarı yolda bırakmayacak ve gün içinde ter kokusuna izin vermeyecek bir deodorant arıyorsan Carbon Protect Anti Perspirant Deodorant tam sana göre bir tercih olacak. 5i 1 arada etki sunan Loreal deodorant ıslaklığa, beyaz ize ve sarı lekeye karşı savaşır.  Loreal deodorantın en çok sevilen özelliği hızlı kuruması ve 48 saat boyunca komple koruma sağlaması!

Yüksek performanslı ve ferah kokulu deodorantları seviyorsan L'Oréal Paris Men Expert ailesinin en son çıkan deodorantlarını denemelisin. Özellikle spor yapan, ter kokusuyla mücadele eden ve kendini güvende hissetmek isteyen erkekler bu deodorantı çok sevecek. 

L'Oréal Paris Men Expert Invincible Anti-Perspirant Yüksek Koruma Deodorant

L'Oréal Paris Men Expert  Invincible Anti-Perspirant Yüksek Koruma Deodorant

Uzun süreli koruma etkisi olan deodorant arayışında olanlar L'Oréal Paris Men Expert Invincible Anti-Perspirant Yüksek Koruma Deodorant ile hemen tanışmalı. Tam 96 saate kadar koku ve ıslaklığa karşı koruma sağlayan bu deodorant odunsu kokusuyla erkeklerin en sevdiği deodorant olmaya aday! 

Yüksek performanslı teknolojisi sayesinde kötü kokular ile savaşır, ıslaklık karşıtı etki gösterir, ciltte kuru bir his sağlar. Uzun süre kalıcı ve ferah bir kokuyla gün içinde kendini rahat hissetmek isteyen erkekler bu deodorantı bir denemeliler. 

L'Oréal Paris Men Expert Cool Power Anti Perspirant Serinletici Etki Deodorant

L'Oréal Paris Men Expert Cool Power Anti Perspirant Serinletici Etki Deodorant

Bir deodoranttan uzun süre ter kokusuna karşı etki göstermesinin yanında başka ne isteyebilirsin? Serinletici etki mi? L'Oréal Paris Men Expert'in yeni çıkan deodorantı 48 saate kadar ter kokusunu önlüyor ve uzun süre kalıcı ferahlık sağlıyor. Bu etkilere ek olarak serinletici özelliği sayesinde ağırlık yaratmıyor, vücutta konforlu bir koruma yaratıyor.  Spora giderken veya sıcaktan bunaldığın anlarda Cool Power Anti Perspirant Serinletici deodorantını sıkarak anında ferahlık hissi sağlayabilirsin.

L'Oréal Paris Men Expert Thermic Resist Anti Perspirant Yüksek Sıcaklıkta Etkili Deodorant

L'Oréal Paris Men Expert Thermic Resist Anti Perspirant Yüksek Sıcaklıkta Etkili Deodorant

Aşırı sıcaklarda deodorant bile etki etmiyor diye düşünme! L'Oréal Paris Men Expert Thermic Resist Anti Perspirant Yüksek Sıcaklıkta Etkili Deodorant tam 45 derece sıcaklıkta bile etki gösteriyor, ter kokusuna karşı koruma sağlıyor. 

Kötü ter kokularıyla savaşmak ve terlemenin yarattığı ıslaklığı ortadan kaldırmak için Loreal deodorantı kullanmaya başlayabilirsin. Islaklığı hapseden mikro sensörler kuru etkinin devamlılığını sağlıyor ve uzun saatler süren ferahlık yaratıyor. 

L'Oréal Paris Men Expert  Shirt Protect Anti Perspirant Erkek Sprey Deodorant

L'Oréal Paris Men Expert  Shirt Protect Anti Perspirant Erkek Sprey Deodorant

Koyu renkli kıyafetlerden görünen deodorant izleri artık seni bunaltıyorsa L'Oréal Paris Men Expert  Shirt Protect Anti Perspirant Erkek Sprey Deodorantı bakım rutinine eklemenin zamanı geldi demektir. 48 saate kadar koruma özelliği gösteren Loreal deodorant, aynı zamanda kıyafetlerde ortaya çıkan beyaz iz, sarı leke ve ıslak görünümün de önüne geçiyor. Arkadaşlarının yanında güvenle kolunu kaldırmak, özgürce hareket etmek için artık kullanman gereken deodorantı biliyorsun. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?