Erkekler İçin En İyi Yüz Maskesi Önerileri


Erkek cilt bakım önerileri arasında yüz maskesi ilk sırada gösteriliyor. Yağlı ve karma olmaya meyilli erkek cildini derinlemesine temizleyen en etkili yöntem erkek cilt maskesi kullanmak. Yüzündeki parlamayı en aza indirmek ve siyah noktalarının azalmasını sağlamak için düzenli olarak yüz maskesi yapmalısın. Merak etme, pratik erkekler için sadece 10 dakikada yapabileceğin erkek maskesi önerileri de yazımızın içinde! 

En iyi erkek cilt maskesi önerileri

L'Oreal Paris Saf Kil Detoks Maskesi

L'Oreal Paris Saf Kil Detoks Maskesi

Yağlı veya yağlanmaya meyilli cildin varsa cilt bakımına doğal kili eklemelisin. Kil maskesi, cildin sebum dengesini düzenler ve gözeneklerine biriken kir ve pürüzleri dışarı çeker. Erkeklere önerdiğimiz en iyi kil maskesi L'Oréal Paris Saf Kil Detoks Maskesi 3 farklı saf kilden meydana geliyor. İçeriğindeki Arı kil, Montmorillonit kil ve Rhassoul kil cildini kusursuzlaştırarak gün için parlamasına engel olur. Kil maskelerinin cildini kurutmasından endişeleniyorsan Saf Kil Detoks Maskesi'nin etkisini gözlerinle görmen gerekiyor! Cildinde yumuşacık etki bırakan ve detoks etkisi yaratan Loreal kil maskesini çok seveceksin. İhtiyacına göre haftada 2-3 kere kil maskesi yapabilirsin. Düzenli kullandığından cildinin doğal ışıltısının gün yüzüne çıktığını fark edeceksin. 

Kiehl's Rare Earth Maske

Kiehl's Rare Earth Maske

Geniş gözeneklerinden şikayetçi olan erkekler buraya! 'Gözeneklerim nasıl küçülür?' sorusunu yanıtlıyoruz. Cildinde geniş gözenekler varsa ve yüzün donuk görünüyorsa bunun sebebi cilt yüzeyindeki ölü deriler olabilir. Ölü derileri temizlemek ve büyük gözenek probleminin önüne geçmek için Amazon Beyaz Kili içeren Kiehl's Rare Earth Maske ile tanışmalısın. 

Erkek cilt maskesi için uygun olan Kiehl's maske, gözeneklerindeki ölü hücreleri temizler, cilt yüzeyindeki kirlerin ve toksinlerin arınmasına destek olur. Düzenli olarak Rare Earth Maske'yi kullandıktan sonra gözeneklerinin gözle görülür bir şekilde küçüldüğünü ve cilt dokusunun daha pürüzsüz olduğunu görürsün. Haftada 1 kere Kiehl's kil maskesini yapmak yüzündeki kusurların azalmasına ve siyah noktaların temizlenmesini sağlar. 

Garnier Nem Bombası Kağıt Maske

Garnier Nem Bombası Kağıt Maske

Garnier erkek maskenin ne kadar popüler olduğunu bilmeyen var mı? Garnier Nem Bombası Kağıt Maskeler, cildin ihtiyacı olan nemi sağlayarak erkek cildinin daha sağlıklı ve canlı görünmesine yardımcı oluyor. 1 Garnier Kağıt Maske, bir haftalık nemlendirici serum kadar etkili! 

Mevsim geçişlerinde, dönemsel veya sürekli devam eden cilt kuruluğu problemin varsa Garnier Nem Bombası ile yakın arkadaş olmalısın. Yoğun bir şekilde cilde nem kazandıran Garnier Nem Maskesi Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi içeriğindeki  hyaluronik asit sayesinde kendi ağırlığının 1000 katına kadar nem tutabiliyor. Anti-aging özelliği olan erkek cilt maskesi sadece yüzünü nemlendirmekle kalmıyor, cildindeki kazayağı ve diğer ince kırışıklıkların da azalmasına yardımcı oluyor. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?