İnceliyoruz: L'Oréal Paris Men Expert One Twist Erkek Saç Boyası


Konu erkek saç boyaları olunca yeni ürün denemesini çok seviyoruz! Pratik, hızlı ve etkili sonuçlar veren erkek saç bakım ürünleri her daim dikkatimizi çekmeyi başarıyor. Erkek saç boyasında yeni bir dönemi başlatan L'Oréal Paris Men Expert One Twist Erkek Saç Boyası'nı seninle tanıştıracağımız için çok heyecanlıyız! Senin de beğeneceğine emin olduğumuz bu saç boyası, saç bakım rutinine yeni bir adım ekleyecek, hızlıca daha karizmatik görünmeyi başaracaksın. Nasıl mı? Hemen anlatalım. 

L'Oréal Paris Men Expert One Twist Erkek Saç Boyası nedir?

L'Oréal Paris Men Expert One Twist Erkek Saç Boyası nedir?

L'Oréal Paris Men Expert One Twist, erkek saçına özel kullanılan bir saç boyası. Bu saç boyasının en büyük özelliği kolay bir kullanımının olması ve neredeyse hiç hazırlık gerektirmemesi! Saçlarını boyamak istiyor fakat bir türlü zaman ayıramıyorsan veya saçlarını boyayıp boyamama konusunda emin değilsen One Twist saç boyasını çok seveceksin. 

One Twist saç boyasını kullanmadan önce erkek saç boyalarına karşı önyargılıydık. Kısa saça boyama yapmak için uzun hazırlık süresi, boyanın kurumasını bekleme ve boya sonrası oluşan sonuca karşı endişe taşıyorduk. Fakat Loreal One Twist saç boyasını denedikten sonra bildiğimiz bütün erkek saç boyalarını bir kenara koyduk. Bu ürünü bu kadar yenilikçi yapan kısa süreli bekleme süresi, hızlı hazırlanması ve beyazları anında kapama özellikleri sayesinde sen de artık saçlarında tek bir boya kullanmak isteyeceksin. 

Neden L'Oréal Paris Men Expert One Twist kullanmalıyım?

Hemen L'Oréal Paris Men Expert One Twist özelliklerinden bahsedelim. Loreal erkek saç boyasının ilk öne çıkan özelliği saçlarda doğal bir görünüm sağlaması! Saçlarındaki beyazları kapatır ve doğal bir sonuç bırakır. Saçlarının ne kadar karizmatik göründüğü fark edilecek ama kimse saçlarında boya olduğunu anlamayacak. Saçlarını düzenli olarak boyuyor ama bir türlü istediğin sonuca ulaşamıyorsan veya saçlarını ilk defa boyayacaksan One Twist saç boyasının tam sana göre olduğunu söyleyebiliriz.

One Twist saç boyasının en sevilen bir diğer özelliği ise kullanım kolaylığı! Saçlarındaki beyazları kapaman için yapman gereken tek şey boyayı çevir ve salla. Anında kullanıma hazır olan One Twist sayesinde saçlarını dakikalar içinde özel fırçasıyla boyayabileceksin. Acele çıkan bir buluşma, önemli bir iş toplantısı öncesi saçlarını boyamak mümkün.

L'Oréal Paris Men Expert One Twist saç boyası nasıl kullanılır?

1. Adım: Boyayı karıştır

L'Oréal Paris Men Expert One Twist saç boyasını uygulamak için ilk önce kapağını çevir sonra salla. Ürünü salladıkça boya karışacak ve uygulamaya hazır hale gelecek. Loreal erkek saç boyasını ekstra karışım gerektirmiyor. Boya kabına dökmene gerek kalmadan kullanılabilir. 

2. Adım: Boyayı saçlarına uygula

Saç boyasını saçlarına uygulamak için özel fırça başlığını kullanmalısın. Ekstra malzemeye gerek kalmadan özel fırça başlığı ile saç diplerindeki beyazları boyayabilirsin. Sadece saçlarındaki beyazları değil, saçlarının tamamını boyamak serbest!

3. Adım: Durula

Loreal One Twist saç boyasının bekleme süresinin 5 dakika olduğunu biliyor musun? Sürenin sonunda saçlarındaki boyayı ılık suyla saçlarından arındır. İşte şimdi daha karizmatik görünüyorsun! 

L'Oréal Paris Men Expert One Twist saç boyası ne kadar kalıcı?

L'Oréal Paris Men Expert One Twist saç boyası ne kadar kalıcı?

Loreal erkek saç boyasının kalıcılığı 6 hafta. Saçlarını boyadıktan sonra adım adım saçlarındaki boya akar ve 6 haftanın sonunda kendi saçlarına kavuşabilirsin. Dilersen 6 hafta sonra yeniden saçlarını boyayabilirsin. Böylece erkek saçı boyama konusunda çekincesi olan One Twist saç boyasını gönül rahatlığı ile kullanabilir! 

L'Oréal Paris Men Expert One Twist saç boyası kullanıcı yorumları

L'Oréal Paris Men Expert One Twist saç boyası kullananlar ilk önce ne kadar pratik olduğuna şaşırıyorlar! Saç derisini rahatsız etmemesi ve kaşındırmaması da en büyük avantajlarından biri! Bizim en sevdiğimiz özelliği ise 4 farklı renge sahip olması! Böylece erkek saçlarında doğal bir görünüm sağlayabilir, beyazlarını kendi saç rengine uygun bir şekilde gizleyebilirsin. 

Erkek saç boyaları genellikle zor kullanılır ve bekleme süresiyle can sıkıcı olabiliyordu. Loreal saç boyası, 5 dakikalık bekleme süresi ve ekstra malzeme gerektirmemesiyle çevremizdeki bütün erkeklerin gönlünü fethetti! 


Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala