Jellyfish Cut Saç Modasını Keşfet!

Jellyfish Cut Saç Modasını Keşfet!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Orijinal saç kesimlerini beğeniyorsan sana bu yılın en favori saç kesimlerinden birini söyleyelim: Jellyfish Cut saç kesimi. Yeni saç kesimleri arayışında olanlar jellyfish cut saç kesimiyle bambaşka bir görünüme sahip olabilirler. Yeni yılın en trend saç modellerinden biri olarak gösterilen bu radikal saç kesimi bize perçem görünümü hatırlattı. Daha net, keskin perçem çizgilerin olduğu Jellyfish cut saç kesimi ile asimetrik saç modelleri elde edebileceksin. Bakalım jellyfish cut saçları gördükten sonra bu saç kesimine hangi yorumda bulunacasın?

Jellyfish Cut Saç Kesimi Nedir?

jellyfish hair cut nedir

Jellyfish cut saç kesimi, saçların tıpkı perçem gibi ön kısımlarında asimetrik tutamlar oluşturulmasıdır. Bu saç kesimindeki asimetrik tutamlar keskin ve küt olarak kesildiği için farklı saç kesimlerinden biri oalrak gösteriliyor. Dilersen bu tutamları iki farklı kat olarak göstererek jellyfish saç modelini daha sıradışı bir hale getirebilirsin.

jellyfish saç kesimi

TikTok’ta şimdiden çok popüler olan Jellyfish saç kesimi, yılın saç trendlerinden biri olarak gösteriliyor. Ünlü yıldızların ve bloggerların denediği bu saç kesiminin en güzel yanı her yüz tipine uyarlanması! Dikkat çekici saç kesimleri denemek isteyenler hemen jellyfish saç kesim fotoğraflarını kuaförüne göstererek bu saç kesimini denemeli! Saç boyunda iddialı bir değişim yaratmadan sadece perçem ve katlar oluşturarak bambaşka birine dönüşeceksin.

Jellyfish Cut Saç Kesimi Nasıl Yapılır?

jellyfish saç kesimi nasıl yapılır

Jellyfish saç kesimi için ilk önce saç uçlarının küt kesilmesi gerekiyor. Jellyfish saç kesimi küt saçlarla daha çok yakışıyor. Daha sonra saçların iki yanına eşit uzunlukta bir tutam kat kesilir. Bu katların da uçlarının küt ve keskin kesilmesi önemlidir.

Jellyfish saç kesimini daha belirgin ve sıradışı göstermek için saçlarının önlerindeki katların sayısını ikiye çıkarabilirsin. İkiden fazla kat önermiyoruz çünkü jellyfish saç kesimi modelinden uzaklaşabilirsin. Bu saç kesiminde katlarının çene hizasında kesilmesini tavsite ederiz. Böylece yüz hatların daha belirgin olur ve saç kesimin ortaya çıkar.

Jellyfish Cut Saç Kesimi Kimlere Yakışır?

jellyfish saç kesimi kimlere yakışır

Jellyfish cut saç kesimi her yüz şekline yakışıyor. Bu saç modelini TikTok’ta gördüğümüz kadarıyla yuvarlak yüz hatları tercih ediyor. Genellikle düz olarak kullanılan bu saç modeli, yuvarlak yüz hattını dengeleyerek daha kusursuz gösteriyor. Eğer uzun ve oval yüz şekline sahipsen jellyfish saç kesimindeki katların daha belirgin olmasını öneririz. İnce tutamlar yerine daha kalın tutamlar keserek uzun yüz hattını orantılayabilirsin.

renkli saçlar

Jellyfish saç kesimini doğal saç renkleriyle yakıştığı gibi pembe, mavi gibi farklı saç renkleriyle de harika görünüyor. Dilersen saçlarındaki katların farklı renklere boyararak bu farklı saç kesimini daha ikonik bir görünüme ulaştırabilirsin. Bu saç modeliyle geçici saç boyalarını denemekte fayda var! Saç kesim trendlerini bizim gibi yakından takip ediyorsan bu yıl Jellyfish saç kesiminin ne kadar popüler olacağını biliyorsundur. Geç kalmadan yeni saç kesimini denemeni öneririz.

Jellyfish Cut Saç Kesimi Modelleri

jellyfish hair cut
farklı saç kesimleri
değişik saç modelleri
yeni saç kesimleri
jellyfish saç kesim modeli
jellyfish hair cut modeli
renkli saç modeli
farklı saç kesimleri
Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?