Küllü Siyah Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?


Küllü saç renklerine ilgi duyuyorsan küllü siyah saç mutlaka radarına girmiş olmalı! Karizmatik saç renklerinin başında gelen küllü siyah saç, bu senenin en moda saç renklerinden biri! Soğuk alt tonlu siyah saç, yüze daha baskın, cool ve havalı bir görünüm ekliyor. Koyu saç renklerinden birini denemek istiyorsan küllü siyah saça bir şans verebilirsin. Küllü siyah saçın avantajlarını yazının devamında bulabilirsin ama saçlara ekstra parlaklık kazandırdığını şimdiden söyleyebiliriz!

Küllü siyah saç nasıl elde edilir?

Küllü siyah saç nasıl elde edilir?

Küllü siyah saçı evde yapabilirsin. İlk başta sana zor gibi görünen bu saç rengini, doğru siyah saç boyasıyla evde elde etmen çok basit. Küllü siyah saç için soğuk alt tonlu saç boyalarına ihtiyacın olacak. Siyah saç boyası alırken beyazlarını tamamen gizleyen ve saçları parlak gösteren boyaları tercih etmelisin. Çünkü siyah saçlar, beyazları daha çok belli etme özelliğine sahiptir.

Küllü siyah saç elde etmek için tek kat boyama yeterli olacaktır. Eğer saçın çok açık tonluysa iki boyama yapabilirsin. Küllü yansımaları olan siyah saçı denedikten sonra kolay kolay vazgeçebileceğini düşünmüyoruz. Biliyorsun, siyah saç bağımlılık yapıyor:)

Küllü siyah saç kimlere yakışır?

Küllü siyah saç kimlere yakışır?

Külü siyah saç, cilt tonu soğuk olanlara çok yakışıyor. Genelde siyah saç açık tenlilere çok yakıştırılmaz. Fakat küllü siyah saç açık tenlilere de esmerlere de çok yakışıyor. Küllü siyah saçı denemeye henüz cesaret edemiyorsan küllü siyah ombreyi deneyebilirsin. Sadece saç uçlarını küllü siyaha boyayarak bu rengin karizmasını taşımalısın.

Küllü siyah saç gri ve kızıl gibi farklı saç renkleriyle mükemmel uyum sağlıyor. Eğer küllü siyahın ten rengine yakışmayacağını düşünüyorsan gri ombre, kızıl ombre gibi renklendirme işlemlerinde kullanabilirsin.

Küllü siyah saç hangi saç modellerine yakışır?

Küllü siyah saç hangi saç modellerine yakışır?

Küllü siyah saç hem uzun hem de kısa saçlara çok yakışıyor. Uzun saçlarını küllü siyaha boyadıktan sonra daha feminen görünmek için saçlarını dümdüz kullanmanı öneririz. Düz ve siyah saçların ne kadar karizmatik göründüğünü tahmin edebilirsin. Sıkı atkuyruğu, sıkı topuz ve ikili örgü modeli de uzun küllü siyah saç rengine yakışır.

Küllü siyah saç hangi saç modellerine yakışır?

Kısa küllü siyah saçları olanlar da bob saç modelini tercih edebilirler. Hacimli bob ve küt saç modelleri siyah saç renklerine çok yakışır. Küllü siyah saçları tercih edenler pixie modeline de mutlaka bakmalı! Pixie modelinin keskin özellikleri küllü siyah saçların karakterine çok uyuyor.

Küllü siyah saç için hangi boyaları kullanabilirsin?

Küllü siyah saç için hangi boyaları kullanabilirsin?

Küllü siyah saçları denemek için sabırsızlanıyorsan sana en iyi siyah saç boyalarını hemen anlatalım!

1. Gece siyahı

Saçlarında yoğun bir siyah rengi görmek istiyorsan sana Excellence Intense Saç Boyası 1.1 Gece Siyah saç boyasını öneririz. Koyu siyah saç renklerinden olan Gece Siyahı rengi en çok esmerlere ve buğday tenlilere yakışıyor. Tek uygulamada yoğun renk veren ve beyazları tamamen gizleyen bu saç boyasını her siyah saç sevdalısı mutlaka denemeli! 

2. Derin siyah

Saçlarında küllü siyah yansımalar görmek istiyorsan Excellence Creme Saç Boyası 1.01 Derin Siyah saç boyası sana uygun bir seçenek olacak. Derin, çekici ve karizmatik siyah renklerinden olan bu renk en çok açık tenli ve buğday tenlilere yakışır. Derin siyah rengini denedikten sonra saçlarının daha parlak, canlı ve bakımlı göründüğünü fark edersin. 

3. Siyah yakamoz

Yakamoz kadar siyah bir saç rengi hayal edebilir misin? Excellence Creme Saç Boyası 1.1 Siyah Yakamoz, saçlarında parlak ve havalı bir siyah saç rengi yaratıyor. Özellikle solgun ve bakımsız saçlarından şikayetçi olanlar, Siyah Yakamoz saç rengiyle saçlarına yeni bir görünüm kazandırabilirler. 


Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala