Lancome Cils Booster Lash Revitalizing Kirpik Serumu’nu Denedik!

Lancome Cils Booster Lash Revitalizing Kirpik Serumu’nu Denedik!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Yıpranmış, zarar görmüş kirpikleri canlandırmak ve güçlendirmek için Lancome Cils Booster Lash Reviralizing Kirpik Serumu’nu birlikte deniyoruz!

Yoğun ve dolgun kirpiklere sahip olmak isterken, kirpiklerimize yaptığımız uygulamalar yıpranmalarına ve hassaslaşmalarına neden olabiliyor. Tam tersine daha cılız, güçsüz ve seyrek kirpik görünümüyle başbaşa kalmamak için, kirpiklerini güçlendirecek ve canlandıracak Lancome Cils Booster Lash Reviralizing Kirpik Serumu’nu birlikre inceliyoruz.

Neden kirpik bakımı yapmalısın?

Neden kirpik bakımı yapmalısın?

Yoğun, dolgun, kalın ve güçlü görünen kirpikler için hepimiz kirpiklerimize belli başlı yöntemler uyguluyoruz. İpek kirpikler, takma kirpikler, kirpik kıvırıcılar ve hatta kat kat maskara uygulamak, kirpiklerin çok daha yoğun ve belirgin görünmesini sağlıyor. Bu yöntemlerle her ne kadar hayalimizdeki kirpik görünümünü elde etsek de kirpiklerimiz yıpranabiliyor, zarar görebiliyor. Yıpranmış kirpikleri tekrar canlandırmak ve güçlendirmek için kirpik bakımı da önem kazanıyor.

Peki, kirpiklerinin güçsüzleştiğini nasıl anlayabilirsin? Eğer maskaranı kat kat, yoğun bir şekilde uyguluyorsan, sürekli kirpik kıvırıcı kullanıyorsan ve takma kirpiklerle aran iyiyse, muhtemelen kirpiklerinin yıpranmasına neden oluyorsun. Gün içinde yanağına düşen kirpikler görüyor, özellikle de göz makyajını çıkarırken pamukta birkaç kirpik görüyorsan, anla ki kirpiklerin hassaslaşmış ve yıpranmış demektir. Bu durumda, kirpiklerinin eski gücüne ve canlılığa kavuşması için kirpik bakımına özen göstermeye başlamalısın. Kirpik serumları, kirpik köklerini güçlendirme özellikleri sayesinde, düzenli olarak kullandığında eski haline kavuşmalarını sağlayacak. Lancome Cils Booster Lash Reviralizing Kirpik Serumu ile biz de tam böyle bir zamanda tanıştık ve aradığımız kirpik kurtarıcısını bulduk!

Lancome Cils Booster Lash Reviralizing Kirpik Serumu

Lancome Cils Booster Lash Reviralizing Kirpik Serumu

Kat kat uyguladığımız maskaralar, daha kıvrık kirpikler için elimizden düşürmediğimiz kirpik kıvırıcımız, takma kirpik yapıştırıcısı ve ipek kirpik uygulaması her ne kadar bize hayallerimizdeki kirpik görünümünü verse de, günün sonunda kirpiklerimizin yıpranmasına neden oluyor. Çok daha yoğun kirpik görünümü elde etmek isterken, var olan kirpiklerimizin canlılığını kaybetmesine, hassaslaşıp yıpranmalarına neden olabiliyoruz. Hele ki makyaj temizleme pamuğunda gördüğümüz dökülen kirpiklere içimiz gidiyor!

Lancome Cils Booster Lash Reviralizing Kirpik Serumu, aşırı işlem görmüş, hassaslaşmış ve yıpranmış kirpikler için mükemmel bir bakım yapıyor. Kerasolution kompleksi, amino asitler ve arginine içeren formülü ile kirpikleri kökten uca güçlendiren, daha yoğun ve kalın görünmelerini sağlayan bu kirpik serumunu düzenli kullanarak eskisinden çok daha güçlü kirpiklere kavuştuk. Nasıl olduğunu hemen anlatıyoruz!

Lancome Cils Booster Lash Reviralizing Kirpik Serumu’nun Özellikleri

Lancome Cils Booster Lash Reviralizing Kirpik Serumu’nun Özellikleri

Lancome Cils Booster Lash Reviralizing Kirpik Serumu, amino asitler ve arginine gibi kıl köklerini güçlendirme özelliği bulunan içerikler sayesinde, yıpranmış kirpikleri kökten uca etki ederek daha güçlü, yoğun ve kalın görünmelerini sağlıyor. Tabii ki bu yaparken, düzenli ve aksatmadan kullanmanın önemi büyük. 4 hafta sonunda cılız, seyrek ve güçsüz kirpikler çok daha güçlü, yoğun ve kalın bir görünüme kavuşuyor. Hem görünümü gözle fark ediliyor, hem de makyaj temizlerken ovalama sonucu dökülen kirpik sorunu da çok büyük ölçüde ortadan kalkıyor.

Kirpikler güçlenip kalınlaşınca da sadece maskara uygulamak yeterli geliyor, diğer kirpik yıpratan uygulamalara ihtiyaç kalmıyor! Sadece tek kat maskara ile artık istediğimiz kirpik görünümünü elde edebiliyoruz.

Editörün Önerisi: Yoğun, takma kirpik etkili bir görünüm için, Lancome Cils Booster Lash Reviralizing Kirpik Serumu’ndan sonra, kirpiklerine 12 katı kadar hacim verecek bir maskara önerimiz var: Lancome Monsieur Big Maskara, simsiyah ve topaklanmayan formülü ile 24 saate kadar takma kirpik etkisine kavuşmanı sağlayacak.


Lancome Cils Booster Lash Reviralizing Kirpik Serumu Nasıl Uygulanır?

Lancome Cils Booster Lash Reviralizing Kirpik Serumu Nasıl Uygulanır?

Lancome Cils Booster Lash Reviralizing Kirpik Serumu, ultra hafif bir formüle sahip. İnce fırçasıyla çok kolay bir şekilde uygulanabiliyor. Bu kirpik serumundan en yüksek etkiyi almak için, sabah ve akşam olmak üzere düzenli bir şekilde uygulamalısın. 4 hafta sonunda kirpiklerinin daha yoğun, daha güçlü ve kalın bir görünüme kavuştuklarını fark edeceksin.

Lancome kirpik serumunu iyice temizlenmiş ve makyajdan arındırılmış göz çevresine uygulamalısın. İlk adımda ince fırçasını tıpkı bir eyeliner gibi kirpik çizgine uygula. Daha sonra da maskara gibi kirpiklerine kökten uca doğru uygula. Bu işlemi sabahları makyajdan önce, geceleri de uyumadan önce yapabilirsin. Eğer üzerine makyaj yapacaksan, formülün tamamen emilmesi için 1-2 dakika beklemen yeterli. Çabuk emildiği için üzerine maskaranı, akma problemi olmadan kolayca uygulayabilirsin. Lancome Cils Booster Lash Reviralizing Kirpik Serumu’nun hassas gözlerin kullanımına da uygun olduğunu söylemeliyiz. Gözde yanma, akma gibi sorunlara neden olmadan, 4 haftada güçlü, yoğun ve kalın görünen kirpiklere sahip olabilirsin!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?