L’Oréal Paris Şeker Peelinglerini İnceliyoruz!

L’Oréal Paris Şeker Peelinglerini İnceliyoruz!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Hayalindeki pürüzsüz cilde yaklaşmak istiyorsan, senin için incelediğimiz L’Oréal Paris Şeker Peelingi yazımıza bir göz at!

Cilt bakımında her gün yeni bir mucize keşfediliyor. Son zamanların yeni gözdesi ise tabii ki şeker peelingi. Pürüzsüz bir cilt için uygulanan peeling işlemi, şekerin doğal etkisi ile taçlanıyor. Şeker mucizesini es geçmeyen L’Oréal Paris de bu 4 farklı şeker mi Şeker Peelingi, doğal içerikler ile formüle etmiş. Biz de senin için bu peelingleri denedik ve inanılmaz etkiler ile karşılaştık. Loreal şeker peelingi nasıl kullanılır gibi aklındaki tüm sorulara, bu yazımız ile yanıt bulacaksın. O halde hazırsan başlıyoruz!

L’Oréal Paris Şeker Peelingleri Neler?

L’Oréal Paris Şeker Peelingleri Neler?

Loreal Şeker Peelingleri 4 farklı çeşitten oluşuyor. Kivi tohumlu, üzüm çekirdeği yağı, kakao & hindistancevizi yağı ve kahve içeren bu 4 farklı formülün her biri, farklı cilt endişelerine hitap ediyor. Ancak hepsinin ortak bir özelliği var: gözenek temizleme ve cildi sıkılaştırma!

Adını içerisinde üç doğal şeker içermesinden (esmer, sarı ve beyaz şekerden) alan bu ürünler, suyla temas halinde eriyor ve içeriğindeki doğal yağlar ile cildi nazikçe temizliyor. İştah açan harika kokularından bahsetmiyoruz bile! Hadi onları yakından tanıyalım ve Loreal Şeker Peelingi kullanımı hakkında seni detaylı bilgilendirelim.

L’Oréal Paris Şeker Peelingi Siyah Nokta Karşıtı – Kivi Tohumu

L’Oréal Paris Şeker Peelingi Siyah Nokta Karşıtı – Kivi Tohumu

%100 doğal kaynaklı esmer, sarı ve beyaz şeker içeren bu formül, kivi tohumları içeriyor. Gözenekleri ısıtarak açan bu peeling, cildi bu sayede siyah noktalardan arındırıyor. Ayrıca daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşturuyor.

Kullanım Önerisi: Gelelim Loreal Paris Şeker Peelingi nasıl kullanılır sorusunun cevabına! Siyah nokta karşıtı bu peelingi, temiz ve kuru cildine uygula. Özellikle de siyah noktalarının yoğun olduğu bölgeye uygulama yapabilirsin. Ardından ellerini ılık suyla ıslatıp, dairesel hareketler ile masaj yapabilirsin. Son olarak cildini suyla yıka ve bebeksi yumuşaklığın keyfini çıkar!

L’Oréal Paris Şeker Peelingi Işıltı Canlandırıcı – Üzüm Çekirdeği Yağı

L’Oréal Paris Şeker Peelingi Işıltı Canlandırıcı – Üzüm Çekirdeği Yağı

Makyaj öncesi pürüzsüz ve ışıltılı görünen bir cilde sahip olmak istiyorsan, Loreal Paris Işıltı Canlandırıcı Peeling tam sana göre! İçeriğindeki 3 şeker sayesinde cildindeki pürüzleri gideren bu ürün, üzüm yağı bileşeni ile de cildini canlandırıp solgun görünümü ortadan kaldırmana yardımcı oluyor. E daha ne olsun?

Kullanım Önerisi: Ürünü kullanmadan önce cildinin temiz ve kuru olduğundan emin olmalısın. Ardından bir miktar ürünü parmaklarına alarak, cildine yuvarlak hareketlerle peeling yap. Son olarak su ile durula. İşte parlak görünen bir cilt bu kadar kolay!

L’Oréal Paris Şeker Peelingi Besleyici – Kakao & Hindistan Cevizi Yağı

L’Oréal Paris Şeker Peelingi Besleyici – Kakao & Hindistan Cevizi Yağı

Loreal Şeker Peelingi serisinin bir diğer üyesi Loreal paris besleyici peeling, cildinin kuru görünümünü yatıştırıyor ve yumuşatıyor. Ve tüm bunları tabii ki 3 doğal kaynaklı şeker ile kakao ve hindistan cevizi yağı sayesinde gerçekleştiriyor. Cildini pürüzsüzleştirirken daha tazelenmiş bir görünüm sunan besleyici yağların kullanıldığı bu ürün, cildin kuruluğunu gideriyor ve cansız görünümünü yok ediyor.

Kullanım Önerisi: Bir miktar ürünü, temiz ve kuru cildine uygulayarak masaj yap. Ardından ılık su ile temizle. Ve anında ışıl ışıl görünen bir cilde merhaba de!

L’Oréal Paris Şeker Peelingi Yorgunluk Karşıtı – Kahve

L’Oréal Paris Şeker Peelingi Yorgunluk Karşıtı – Kahve

Yoğun iş temposu ve uykusuzluk derken hepimizin kabusu şüphesiz ki yorgun ve şişmiş göz altları! Kadınların en sık boğuştuğu bu konu üzerine Loreal Şeker Peelingi, kahve çekirdekleri ile tasarlanıyor. Cilde anında enerji kazandıran bu peeling, bu sayede şişkin görünümü azaltıyor ve aydınlık bir görünüme kavuşturuyor.

Kullanım önerisi: Temiz ve kuru cildine uygulayarak, dairesel hareketlerle masaj yapabilirsin. Ardından ılık su ile yıka. Sonra mı? Tabii ki elveda şişkinlikler!

Editörün notu: Yukarıda sana anlattığımız tüm bu peelingleri dudağına da uygulayabileceğini biliyor muydun? Cildini anında canlandıran, besleyen, şişkinlikleri azaltan ve siyah nokta oluşumunu engelleyen bu mucizevi ürünler, dudak peelingi için de vazgeçilmezin olacak!

Bizim L'Oréal Paris Şeker Peelingi yorumumuz bu şekilde. Sen de etkisiyle büyüleneceğin yepyeni bir cilt bakımı deneyimi ile tanışmak istiyorsan, hemen ürünleri denemeye başla. Loreal Şeker Peelingi yorumlarını ise bizimle paylaşmayı unutma!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?