Makyaj Şehirde: Mutlaka İzlemen Gereken Makyaj Videoları

Makyaj Şehirde: Mutlaka İzlemen Gereken Makyaj Videoları

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Mutlaka izlemen gereken, çok şey öğreneceğin Makyaj Şehirde makyaj videolarını bir araya getirdik!

Makyaj Şehirde Youtube kanalı, makyaj konusunda bize en güzel bilgileri veren makyaj kanallarından biri. Maybelline New York Makyaj Artisti Alp Kavasoğlu ve severek izlediğimiz influencerlarla birlikte hazırladıkları makyaj videoları sayesinde çok şey öğrendik. Eğer sen de makyaj trendlerini takip etmek istiyor ve makyak tüyoları öğrenmek istiyorsan, işte karşında en iyi Makyaj Şehirde makyaj videoları!

Instagram makyajı nasıl yapılır?

Id
82b5fc76-67bc-43ae-ab13-25a117b421fc
Type
MvcWeb.Models.Blocks.YoutubeBlock

Hem izlemeyi, hem de yapmayı en sevdiğimiz makyaj stillerinin başında "Instagram makyajı" geliyor. Gökçe Yıldırım'ın makyajı ise bizi tek kelimeyle büyüledi! Eğer sen de Instagram makyajı nasıl yapılır merak ediyorsan, bu makyaj videosunu mutlaka izlemelisin!

Kalıcı makyaj nasıl yapılır?

Id
0f3ad05d-a5d0-4752-86e3-17708e066430
Type
MvcWeb.Models.Blocks.YoutubeBlock
Kalıcı makyajın sırlarını öğrenmeyi hangimiz istemeyiz? Bütün gün boyu bozulmayan, fire vermeyen, parlamaya neden olmayan kalıcı makyaj için Nihan Güzel'in makyaj tüyolarını sıraladığı bu makyaj videosu kaçırılmayacak cinsten! Üstelik videoda kullandığı Maybelline New York makyaj malzemelerinin hepsine de kalıcılık konusunda kefiliz!

Yeni başlayanlar için günlük makyaj nasıl yapılır?

Id
57591f10-be45-42c7-9b4b-7acd8481bd1e
Type
MvcWeb.Models.Blocks.YoutubeBlock

Makyaja yeni yeni başlıyorsan, kendini bu konuda acemi hissediyor ve günlük makyajında hangi ürünleri kullanacağını bilemiyorsan, Makyaj Şehirde tüm sorularına cevap olacak bir video da çekmiş. Makyaj konusunda çok yetenekli olan Şeyda Erdoğan ve Melis Deniz'in makyaj tüyoları ve ürün önerilerini bir kenara not etmek gerek!

Doğal tonlarda ışıltılı makyaj nasıl yapılır?

Id
5afc4bbd-b301-4ba3-a0f3-92f7fa17e108
Type
MvcWeb.Models.Blocks.YoutubeBlock

Işıltılı ve doğal bir makyaj hakkında öğrenmek isteyebileceğin her şeyi, İrem Helvacıoğlu ve Alp Kavasoğlu'nun olduğu bu videoda bulabilirsin. Hem doğal hem de ışıltılı bitişli ürün ve uygulama önerileriyle bu video tam bir hazine gibi!

Günlük Eyeliner Nasıl Sürülür?

Id
5ba369f2-7ec4-474a-afa0-227732afe913
Type
MvcWeb.Models.Blocks.YoutubeBlock

Eyeliner sürmek konusunda başarısız olduğunu düşünüyorsan, bir türlü kusursuz kuyruklu bir eyeliner çekemiyorsan, Makyaj Şehirde kanalındaki "Günlük Eyeliner Nasıl Sürülür?" videosu tam senlik. Alp Kavasoğlu'ndan eyeliner tüyoları almak için bu videoyu da izleme listene eklemeyi unutma!

Doğal makyaj nasıl yapılır?

Id
e4745e9f-af59-49dd-a955-dff50855bcb3
Type
MvcWeb.Models.Blocks.YoutubeBlock

Doğal makyajın tüm sırlarını öğrenmek için Makyaj Şehirde kanalındaki Danla Biliç ile Doğal Makyaj videosunu izlemeye davet ediyoruz. Hem ürün önerileri, hem makyaj tüyoları hem de Danla Biliç'in eğlenceli sohbeti kaçırılmaz!

Tek fırçayla far nasıl sürülür?

Pratik göz makyajı tüyolarına ihtiyacın varsa, "Tek fırçayla far nasıl sürülür?" videosu çok işine yarayacak. Alp Kavasoğlu'dan öğreneceğin göz makyajı tüyolarıyla artık sen de hem pratik hem de profesyonel etkili göz makyajları yapabileceksin!

5 Dakikada Görüntülü Konuşma Makyajı

Arkadaşlarımızla, sevdiklerimizle ve sevgilimizle eskiye oranla çok daha fazla Facetime ile görüştüğümüz bu günlerde, sadece 5 dakikada yapabileceğin görüntülü konuşma makyajı tüyoları için bu video da harika bilgilerle dolu!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?