Parlak Bir Cilt İçin Kullanabileceğin En İyi 6 Krem Ürün


Parlak cilt makyajı trendi gittikçe yükselişte ve biz de bu yazımızda parlak ve aydınlık bir cilt için kullanabileceğin 6 krem ürünü bir araya getirdik!

Makyaj trendleri sürekli bir değişim halinde. Bundan bir süre önce tamamen mat makyajlar popülerken, son zamanlarda parlak, ışıltılı ve nemli ten makyajları ön plana çıkmaya başladı. Cildin daha taze, sağlıklı ve aydınlık görünmesini sağlayan parlak cilt trendi için kullanabileceğin 6 krem ürünü bir araya getirdik!

1. Maybelline Instant Perfector Glow 4 Etki 1 Arada Fondöten

1. Maybelline Instant Perfector Glow 4 Etki 1 Arada Fondöten

Eğer cildinin aydınlık ve parlak görünmesini istiyorsan, Maybelline Instant Perfector Glow 4 Etki 1 Arada Fondöten'i mutlaka denemelisin. Işıltılı bir makyaj bazı, kapatıcı, BB krem veya aydınlatıcı olarak kullanılabilen bu çok amaçlı ten ürünü, parlak ten makyajları için mükemmel bir seçenek.


2. NYX Professional Makeup Born To Glow Fondöten

1. NYX Professional Makeup Born To Glow Fondöten

Cildinin doğal ışıltısını ön plana çıkarmak için kullanabileceğin en iyi fondötenlerden biri, NYX Professional Makeup Born To Glow Fondöten. Jojoba yağı ve doğal ışıltılı mineraller içeren bu fondöten, ciltte doğal bir parlaklık etkisi yaratıyor. Eğer sen de nemli bitişli ve ışıltılı fondötenleri seviyorsan, 12 saate kadar kalıcılığı ile Born To Glow Fondöten'e bayılacaksın.


3. NYX Professional Makeup Born To Glow Likit Aydınlatıcı

NYX Professional Makeup Born To Glow Likit Aydınlatıcı

Parlak ve aydınlık makyajda olmazsa olmazlardan biri de likit aydınlatıcılar. Bu sayede cildinin parlaklığını kolayca artırabilir ve doğal bir etki elde edebilirsin. NYX Professional Makeup Born To Glow Likit Aydınlatıcı'yı hem yüzünün yüksek noktalarını belirginleştirmek için kullanabilir, hem fondöteninin içine karıştırabilir hem de göz makyajında kullanabilirsin.

4. NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allık

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allık

Parlak ve aydınlık makyaj dendiğinde likit aydınlatıcılar listeye mutlaka eklenmeli! Cilde çok doğal bir etki veren NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit allıklardan Nude 'Tude rengi son favorilerimizden. Bu likit aydınlatıcıların formülünde Shea yağı bulunduğu için çok kolay uygulanıyorlar ve doğal bir etki veriyorlar. Ciltte ağırlık yaratmıyorlar ve %100 vegan formüle sahipler.


5. NYX Professional Makeup Brow Glue Kaş Sabitleme Jeli

NYX Professional Makeup Brow Glue Kaş Sabitleme Jeli

Parlak makyaj trendinde yukarı doğru taranmımş kaşlar, yüze lifting etksi verdiği için olmazsa olmazlardan. Bunun için şeffaf kaş sabitleme jellerini kullanabilirsin. Bizim favorimiz olan NYX Professional Makeup Brow Glue Kaş Jeli, sadece birkaç fırça darbesiyle kaşlarımızın bütün gün boyu sabit kalmasını sağlıyor. Eğer bu şeffaf kaş sabitleme jeliyle henüz tanışmadıysan çok şey kaçırıyorsun!

6. Maybelline Matte Ink Vinyl Ink Rujlar

vinyl ink charmed

Parlak makyajını dudaklarınla tamamlamak istersen, hem dudaklarına parlak bir etki verecek, hem de 16 saate kadar bozulmadan kalacak parlak likit ruj önerimiz var: Maybelline Vinyl Ink Rujlar! Yeme, içme ve bulaşmaya dayanıklı, dudaklarda yapışkan his bırakmayan ve gün boyu kalıcı lip gloss arıyorsan, Vinyl Ink rujları mutlaka parlak makyajına dahil etmelisin.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala