Saç Kıvırcıklaştırıcı Bakım ile Göz Alıcı Buklelere Ulaş!


Saç kıvırcıklaştırıcı bakım denilince bizim için hayat duruyor. Düzensiz dalgaları olanlar, kusursuz kıvırcık saçlara ulaşmanın ne kadar zahmetli olduğunu iyi bilirler. Saçlarında daha kıvırcık bir görünüm istiyorsan saç bakımında kullandığın ürünleri gözden geçirmeni öneririz. 

Kıvırcık ve dalgalı saçlarını şekillendirirken ne kadar zorlandığını tahmin edebiliyoruz. Elektriklenen, kuruyan ve zor şekil alan kıvırcık saçlarına yeniden hayat kazandırmaya geldik! Saç kıvırcıklaştırıcı bakım önerileri sayesinde artık kıvırcık saçlarınla barış imzalayabilir ve daha hacimli dalgalara 'merhaba' diyebilirsin. 

Saç kıvırcıklaştırıcı şampuan önerisi

Saç kıvırcıklaştırıcı şampuan önerisi

Saç kıvırcıklaştırıcı bakım yapmak istiyorsan ilk önce dalgalı veya kıvırcık saçlarının ihtiyacı olan bakımı belirlemelisin. Kıvırcık saçlar elektriklenmeye ve daha mat görünmeye eğilimlidir. Bu nedenle kıvırcık saçların için besleyici ve belirginleştirici özelliği olan saç bakım ürünleri kullanmanı tavsiye ederiz. 

Kérastase Curl Manifesto serisi, kıvırcık ve dalgalı saçlar için Seramid, Manuka balı ve Gliserin içeriyor. Bu faydalı içerikler kıvırcık saçları güçlendirerek daha yoğun bakım sağlıyor ve nemlendirme etkisi yaratıyor. Bukleli saçları derinlemesine besleyen ve buklelerin daha belirgin şekil almasına yardımcı olan Curl Manifesto serisini tüm kıvırcık ve dalgalı saçlar için öneririz. Saçlarını arındırmak için Kérastase Curl Manifesto Bain Hydratation Doucer Saç Banyosu'nu kullanabilirsin. Saç kıvırcıklaştırıcı bakımın ilk basamağı olan saç banyosu, saçlarında biriken kalıntıları derinlemesine temizliyor ve saçlarını arındırıyor. 

Saç kıvırcıklaştırıcı bakım nasıl yapılır?

Saç kıvırcıklaştırıcı bakım nasıl yapılır?

Buklelerinin belirgin görünmesini istiyorsan saçlarına ihtiyacı olan nemi sağlamalı ve kuruluk problemini ortadan kaldırmalısın. Biliyoruz, kıvırcık saçların kuru görünmesini engellemek oldukça zor! Fakat imkansız değil. Kérastase Curl Manifesto Masque Beurre Haute Nutrition Saç Maskesi, bugüne kadar denediğimiz en iyi kıvırcık saç maskelerinden biri. Dipten uca saç tellerini nemlendiren ve buklelerin daha güçlü, kusursuz görünmesini sağlayan bu maskeyi düzenli olarak kullanmalısın. 

Kérastase Curl Manifesto serisinin bağımlılık yapıcı çiçek kokusu sayesinde evde saç bakımı yapmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Maske sonrasında kıvırcık saçlarının zor taranma konusunu hiç düşünme! Curl Manifesto saç maskesi, en zor dolanan saçların bile açılmasına yardımcı oluyor, saçlara daha parlak ve yumuşak bir görünüm kazandırıyor. Bir türlü şekil almayan kıvırcık saçlarına nasıl bakım yapılacağını artık öğreniyorsun! 

Kıvırcık saç nasıl şekillendirilir?

Kıvırcık saç nasıl şekillendirilir?

Kıvırcık saç bakımında en çok zorlanılan konu saç şekillendirmek oluyor! Dalgalarının düzenli, buklelerinin kusursuz görünmesi için Kérastase Gelée Curl Contour Jel Krem'i kullanabilirsin. Saçlara ekstra parlaklık kazandıran ve kolay şekillendirme şansı yaratan bu jel krem bizim adeta kurtarıcı saç bakım ürünümüz oldu. Durulama gerektirmeyen kıvırcık saç kremi, saçlarına ihtiyacı olan nemi kazandırarak elektriklenme ve kabarma sorunun önüne geçiyor. 

Jel kıvırcık saç kremini dalgalı ve kıvırcık saçlar için öneririz. Saçlarda ağırlık yapmayan, kıvırcık saçları yağlandırmayan ve saçları hafifleten bu bakımı her banyoda yaptığında buklelerinin daha belirgin ve bakımlı göründüğünü fark edebilirsin. Şimdi kıvırcık saçlarına barış imzalama zamanı! 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancôme.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

HerkesiçinGüzellik’e katıl ve %25 indirimi kaçırma!