​Saç modellerinde çift topuz trendi

​Saç modellerinde çift topuz trendi

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

2017 yılında birçok yeni saç trendiyle karşı karşıya kalıyoruz, bunların arasından en sevdiklerimizden biri de çift topuz trendi. Daha genç ve enerjik görünmeyi sevenlerin bayılacağı bu saç modelini birbirinden farklı formlara sokabilirsin. İster arkadaşlarınla buluşmaya giderken, ister okula giderken çift topuz trendiyle çok havalı görüneceğinin garantisini veriyoruz.

Çift topuz saç modelleri

Daha hacimli görünen saçlara kavuşmak için ikili topuz saç modelini mutlaka denemelisin. Topuzunu gevşek toplayarak saçlarının daha hacimli görünmesine yardımcı olabilirsin. Saçlarının önünden bırakacağın saç tutamları da saçlarının daha yoğun görünmesini sağlayacaktır.

Çapraz çift topuz

Çapraz çift topuz

Bu saç modelini istediğin gibi değiştirebilirsin. Zig zag ayrılmış saçlar bu saç modeline çok yakışmış. Sen de hafta sonu için farklı bir saç modeli arıyorsan çift topuz yapmaya ne dersin? Saçlarını önce istediğin şekilde ayır daha sonra iki atkuyruğu yap. Atkuyruğunu ne kadar sıkı yaparsan, saçlarının ayrımını o kadar göz önüne çıkarmış olacaksın. Son olarak atkuyruğunu topuz yap ve saç spreyini sık, işte bu kadar!

Burgulu çift topuz

İşe giderken yapabileceğin bir saç modeli arıyorsan bu model tam sana göre! Saçlarını burarak ensede iki atkuyruğu yap ve son olarak bu atkuyruğunu topuza çevir. Bu saç modelini yapmaya başladıktan sonra çok seveceğine eminiz.

Örgülü çift topuz

örgülü çift topuz

Örgü ve topuz modelini bir araya getirerek çok havalı görünebilirsin. 2016 yılında hayatımıza giren örgüler, kolay kolay çıkacağa benzemiyor. Sen de bu iki trendi bir araya getirerek arkadaşlarını şaşırtabilirsin.

Dövmeli çift topuz

Soğuk günlerde renkli saç modelleriyle ısınmaya ne dersin? Farklı renkteki saç dövmeleriyle saçların çok dikkat çekecektir. Saçlarında eğlenceli bir görünüm arıyorsan çift topuz ve saç dövmesini mutlaka düşünmeni öneriyoruz.

Hippi esintiler

Hippi esintiler


Hem bohem, hem de çekici bir görünüm oluşturmak istiyorsan, bu ortadan ayrılmış, hippi esintili saç stilini kullanabilirsin. Saçlarının alt kısımlarını ise plaj dalgalı bir modelde kullanıp, minik örgüler oluşturabilirsin.

Kısa saçlar için space buns

Kısa saçlar için space buns


Saçların kısa diye space buns trendini deneyemeyeceğini mi düşünüyorsun? Bizce yanılıyorsun! Saçlarını ortadan ayırıp tepede topla ve tel tokalarla sabitleyerek bu görünümü elde et. Saçların kısa olduğu için birkaç tutam aradan fırlayabilir ancak bunları da tel tokayla gizleyebilirsin!

Photo Credit: Getty Images, Pinterest


Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?