​ Partilerin en gözde kızı olmak isteyenlere özel 10 cool saç modeli


Parti sezonu başladı! Parti saç modellerinde biz pratik ve aynı zamanda etkileyici görünen saç modellerini seviyoruz. Dinamik saç modelleri sayesinde partilerde modumuz daha yükseliyor, kendimize olan güvenimiz iki katına çıkıyor. 

Bugüne kadar partilerde en sık yaptığımız ve en fazla iltifat aldığımız saç modellerini seninle tanıştırmak istiyoruz. Yaklaşan partilerde bu saç modellerini tercih ederek gecenin en cool kızı olabilirsin.

Boğumlu atkuyruğu

"Yaza merhaba partilerinin" en çok tercih edilen parti saçlarından biri bu sene kuşkusuz boğumlu atkuyruğu olacak! Boğumlu atkuyruğuna daha dinamik bir hava katmak için saçlarının ön kısmını kabartarak krepe yapabilirsin. Aynı şekilde her bir boğumu elinle hafifçe çekerek genişletebilirsin. 

Editörün önerisi: Bu saç modelini ne kadar yüksekten yapar ve sıkı toplarsan o kadar dinamik bir görüntü yakalarsın. Ayrıca krepe yaparken L'Oréal Paris Elnett Ekstra Hacim Spreyi'ni saç diplerine doğru uygularsan saçının daha hacimli görünmesini sağlayabilirsin.

Hollanda örgülü atkuyruğu

2018 trendlerinden 2019 yılına sıçrayan Hollanda örgüsünü her yerde görüyoruz. Hollanda örgüsünü parti saç modeline uyarlamak için atkuyruğuyla birleştirebilirsin. Saçlarının ön kısmından ense kısmına doğru Hollanda saç örgüsünü ör. Ense kısmından itibaren saçlarını at kuyruğu yap. 

Örgünün daha hacimli görünmesi için örgünü çekerek dolgun görünmesini sağlayabilirsin. Son olarak saçlarının parti boyunca bozulmadan sabit kalması için L'Oréal Paris Elnett Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyile sabitlemeni öneririz.

Boxer örgü

Boxer örgü saç modelini son dakikada çıkan davetlerde veya hafta sonu buluşmalarında tercih edebilirsin. Boxer örgü saç stili en çok balıksırtı örgüsüyle yakışıyor. Saçlarının gece boyu parlak ve ışıltılı görünmesi için L’Oréal Paris Elnett Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi’ni uygulayabilirsin.

Daha sonra saçlarını balıksırtı modelinde ör ve lastik tokayla sabitle. İşte bu kadar pratik :) Saça yumuşaklık, parlaklık sağlayan L'Oréal Paris Elnett Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi ile saçların hem gün boyunca sabit kalacak hem de parıldayacak!

Çift topuz

Çılgın partilere en çok yakışan saç modellerinden biri de bizce çift topuzlar! Bizim de favorimiz olan çift topuz saç modelini doğum günü partilerinde veya festivallerde de tercih edebilirsin. Çılgın saç modellerini seviyorsan çift topuzuna parti saç aksesuarlarından saç piercingleri de ekleyebilirsin. Saç modelinin kabarıp elektriklenmemesi için L'Oréal Paris Elnett Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Sprey ile sabitlemeyi ise unutma!

Kılçık örgü

Saçlarını dolgun gösterebileceğin saç modellerini tercih etmek istiyorsan kılçık örgü saç modelini değerlendirmelisin. Bu saç modeli için saçlarını ördükten sonra örgülerini çekerek gevşetmelisin. Böylece örgülerin daha geniş görünecek.

Örgünün daha dikkat çekici görünmesi için metalik saç aksesuarları ya da pulları da kullanabilirsin. Çeşitli şekillerdeki pulları L'Oréal Paris Elnett Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi yardımıyla saçlarına sabitleyebilirsin.

Yalancı örgü

"Örgü öremiyorum" diye düşünüyorsan bu parti saç modelini çok kolay yapabileceğine eminiz! Orta veya uzun boy saçlara çok yakışan bu saç modelini partilerde mutlaka denemelisin. 

Editörün önerisi: Saçının geri kalanının dalgalı görünmesini istiyorsan L’Oréal Paris Elnett Dalgalı Saçlar için Köpüğü saçlarını şekillendirmeden önce uygulayıp ardından saçlarını kurutabilirsin. Saçlarında doğal dalgalar elde edeceğin bu köpüğü eminiz ki çok seveceksin! :)

Örgülü yarım atkuyruğu

Örgülü yarım atkuyruğu modeli de 2019 yılı trendlerinden biri! Özellikle bahar ve yaz mevsiminde biz bu saç modelini çok fazla tercih edeceğiz gibi görünüyor. Yarım atkuyruğu yaparken sıkı ve yüksek formda toplamaya özen göstermelisin. Böylece saçların çok daha fazla hacimli görünür! Eğer saç modelinin hacimli görünmesini istersen saçlarını şekillendirmeden önce L'Oréal Paris Elnett Ekstra Hacim Spreyi'ni saç diplerine uygulayabilirsin.

Örgülü atkuyruğu

Partilerde bile klasik ve elegan tarzından ödün vermek istemiyorsan örgülü atkuyruğu tam sana göre! Saçlarının ön kısmını örgülerle destekleyerek daha zarif bir saç modeli elde edebilirsin. Bu saç modeli özellikle düz saçlarla harika görünüyor.

İncili saç modeli

Saç aksesuarlarını biz çok seviyoruz. İncili saç aksesuarlarının bu sene ne kadar popüler olduğunu biliyorsun. Parti saç modelini incili saç aksesuarlarınla zenginleştirmeni öneriyoruz. Yarım topladığın saçlarına incili saç aksesuarı takarak en pratik ve iddialı saç modellerinden birini yapabilirsin. 

Kurdele kullan

Bir partiye giderken etkileyici bir saç modeli tercih etmek istiyorsan kurdele saç aksesuarlarından da yardım alabilirsin. Saçlarını iki dakikada partiye hazırlamak için yarım atkuyruğu yap ve atkuyruğunu siyah bir kurdele ile bağla. Şık saç aksesuarın gecenin en ilgi çeken detayı olacak! 


Photo credit: Pixel Formula, istockphoto.com, Photo by Mean Shadows on Unsplash, Photo by Angelo Pantazis on Unsplash, Photo by Мария Волк on Unsplash, Photo by Tamara Bellis on Unsplash, Photo by Amos Bar-Zeev on Unsplash, Photo by Brooke Cagle on Unsplash, Photo by Lindsay McGrath on Unsplash

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancôme.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

HerkesiçinGüzellik’e katıl ve %25 indirimi kaçırma!