Burçlara Göre Saç Modeli ve Saç Rengi Önerileri

Burçlara Göre Saç Modeli ve Saç Rengi Önerileri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Burcunu söyle sana saç modelini söyleyelim! Burcuna göre saç kesimi ve saç rengini bularak sana çok yakışacak bir görünüme bürünebilirsin. Burca göre saç modelleri sayesinde imza görünümü bulacak ve 'işe bu!' diyeceksin. 

Burcunun özelliklerinden ilham alarak sana ve senin karakterine en uygun saç modellerini araştırdık. Burcuna uygun olan saç kesimi ve saç rengini uygulama sırası şimdi sende! 

Akrep burcu saç modeli: Siyah asimetrik saçlar

Akrep kadınları tutkulu ve çekici görünmeyi seviyorlar! Girdiği her ortamda en çekici kadın olmayı hedefleyen akrep kadınlarına en çok siyah saç rengini yakıştırıyoruz. Siyah saçlarına çok yakışan asimetrik bob kesimini de denemelisin. Akrepler saçlarını şekillendirirken genellikle düz kullanmalılar. Düz ve parlak saçlar akreplerin güçlü karakterinin harika bir yansıması olacak. 

Editörün önerisi: Saçlarını düzleştirmeden önce ısı koruyucu spreyini sıkarak saçlarının daha bakımlı kalmasını sağlayabilirsin. Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum, saçlarını 230 dereceye kadar koruyacak ve elektriklenmesini önleyecek. 

Yay burcu saç modeli: Kahve Pixie saçlar

Yay burçları rahatına çok düşkün olurlar. Çok seyahat etmeyi seven yay burçları için kullanımı pratik olan kısa saç modellerini öneririz. Pixie saç kesimi kolay kullanımı ve havalı görünümüyle tam yay burcu kadınlarına göre! Entelektüel yay burcu kadınları Pixie saç kesimini mutlaka yumuşak kahve tonlarıyla birleştirmeli. Badem kahvesi, çikolata kahve ve açık kahve gibi tonlar yay kadınlarına çok yakışacak. 

Oğlak burcu saç modeli: Kumral katlı saçlar

Sadık, klasikten ödün vermeyen oğlak kadınları için katlı saç modellerini öneririz. Saçları her daim dolgun ve hacimli gösteren katlı kesim, oğlak kadınlarının işini çok kolaylaştırır. Oğlak kadınları, saçlarının daha parlak ve doğal görünmesi için kumral saç rengini kullanmalılar. Açık kumral, küllü kumral tonları senin gibi klasik görünmeyi sevenlerin çok hoşuna gider. Saçlarını şekillendirmek için ikonik saç bakım ürünlerinden vazgeçme! L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi, saçlarının kolay şekil almasına yardımcı olur, elektriklenmesini azaltır. Mucizevi Yağ Kremi'ni nemli veya kuru saçına uygula ve gün boyu parlak saçların keyfini çıkar. 

Kova burcu saç modeli: Çabasız kahve saçlar

Kova burçları zeki, cool ve yaratıcı görünmeyi seviyorlar. Kova burcu kadınları için çabasız saç modellerini öneriyoruz. Dağınık saç modelleri, çabasız topuz ve doğal dalgalar sana yakışır. Yoğun iş temposunda saç modeliyle zaman kaybetmemek için doğal saç rengine yakın kahve tonlarını tercih etmelisin. Kahve tonlarındaki saçlarına pratik ev topuzu yaparak dakikalar içinde hazırlanabilirsin. 

Balık burcu saç modeli: Röfle ve kaküllü saçlar

Balık burcu kadınlarının en karakteristik özelliği romantik olmaları! Romantik saç modellerini seven balık kadınlarına perçemli saçları öneririz. Perdeyi andıran iki yana ayrılmış perçem modelleri balıklara çok yakışır. Perçemli saç kesimi röfle, balyaj gibi modern bir saç boyama tekniğiyle renklendirerek romantik görünümü tamamla. 

Koç burcu saç modeli: Koyu sarı kabarık saçlar

Koç burçları girdikleri ortamda dikkat çekmeyi seviyorlar. Macerasever koç burçları yeni saç modelleri denemekten çekinmez, farklı saç renklerini seve seve denerler! Koç burçlarının özgüvenli karakterine en çok koyu sarı saç rengi yakışır. Saçlarının dikkat çekmesi için L'Oréal Paris Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi ile saçlarını şekillendirebilirsin. Saç bakım kremini nemli saçlarına uygula ve aşağıdan yukarı masaj yaparak saçlarının şekillendir. 

Boğa burcu saç modeli: Facelight ve orta boy saçlar

Boğa kadınlarının ışıltısını ortaya çıkarmak için facelight boya tekniğini öneririz. Güvenilir, akılcı, sevgi dolu boğa kadınları her zaman trend olan orta boy saçları çok severler. Orta boy saçlarını facelight trendiyle renklendirerek yüzünü daha aydınlık ve modern göstereceksin. 

İkizler burcu saç modeli: Fransız bob ve koyu kahve saçlar

İkizler kadının asilliğine en çok Fransız bob saç kesimi yakışıyor. Kakülle şekillendirilen Fransız bob saç modeli her yüz şeklinde harika görünecek! Kıvrak zekasıyla herkesi büyüleyen ikizler kadınları bob saçlarını mutlaka koyu kestaneyle renklendirmeli. 

Yengeç burcu saç modeli: Kakül ve sarı saçlar

Yengeç kadını kadar derin ve düşünceli bir burç daha görmedik! Bu kadar özel ve derinlikleri olan kadınlara sarı tonları çok yakışıyor. Sarının en doğal tonlarından olan koyu küllü sarı renginin bütün yengeç kadınlarına yakışacağına eminiz. Yengeç kadınları genellikle tek bir saç stili konusunda ısrarlı olur, değişimleri sevmez. Saçlarında kakül gibi mini değişimler yaparak daha farklı görünebilirsin. 

Aslan burcu saç modeli: Katlı ve küllü saçlar

Aslan kadınları aslan gibi kabarık, dolgun saç modellerini çok seviyorlar. Saçlarını aslan gibi dolgun göstermek için L'Oréal Paris Elseve Dream Long Süper Dalgalar Saç Köpüğü kullanmanı tavsiye ediyoruz. Yumuşacık dalgalar elde etmeni sağlayan bu saç köpüğü aslan kadınlarının (meşhur!) hazırlanma süresini yarı yarıya indirecek. 

Başak burcu saç modeli: Küt ve kızıl saçlar

Başak burçları titizlik ve temizlik takıntıları ile bilinirler. Aynı kural saç modelleri için de geçerli! Başak kadınları küt, dümdüz ve pürüzsüz görünen saç kesimlerini severler. Küt bob saçlara en çok kızıl saç renginin yakıştığını söyleyelim! 

Terazi burcu saç modeli: Uzun ve bakır saçlar

Terazi kadınları lüks ve havalı görünümleri severler. Uzun ve dalgalı saçları en çok terazi burçları seviyor. Uzun saçların ihtişamı ve bakır saçların romantikliği senin gibi terazi kadınına çok yakışacak. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?