Elseve Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum'u Denedik!

Elseve Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum'u Denedik!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Pürüzsüz görünen, dümdüz, uzun saçlar sence de çok havalı değil mi? Mükemmel düz görünüm sayesinde saçlarımız daha uzun bile görünebiliyor. Bu görünüme biz de bayılıyoruz ama saçlarımızın pürüzsüz düz görünmesini istesek de ne yaparsak yapalım elektriklenen saçlarımızla bir türlü başa çıkamıyoruz… 

Tam da düz saç kesimlerinin, uzun düz saç modellerinin çok trend olduğu bu dönemde harika bir ürünle tanıştık. Bu ürünü eminiz ki sen de çok seveceksin: Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum! Bu ürün sadece düz saçlar sağlamakla kalmıyor ayrıca Dream Long serisinin şampuanı ve saç kremiyle beraber kullanımında 4 cm'e kadar daha uzun görünen saçlara ulaşmamızı sağlıyor. İçerisinde bulunan Keratin ile saçlarımıza bakım yapıyor. Hatta Denebunu.com Ödülleri'nde "Yılın En İyi Saç Bakım Ürünü" olarak da seçildiğini belirtmek isteriz. 

Şimdi, bu saç bakım ürününü beraber inceleyelim mi? :)

Elseve Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum nedir?

Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum, yukarıda da bahsettiğimiz gibi içerisinde Keratin bulunan, saçlarımızın hem mükemmel düz görünmesini hem de pürüzsüzleşen saçlarımızın, Dream Long serisinin şampuanı ve saç kremiyle, serinin beraber kullanımında 4 cm'e kadar daha uzun görünmesini sağlayan bir saç bakım serumu. 

Biz de uzun saçlarımızı sık sık düzleştiriyoruz. Ancak saçlarımızı düzleştirdikten sonra bir bakıyoruz ki elektrikleniyor. Yani o hayalimizdeki mükemmel düz, pürüzsüz, upuzun görünümden eser yok… İşte Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum tam da bu noktada imdadımıza koşuyor!

Hem içerisindeki Keratin ile saçımızı besliyor hem de elektriklenmeyi ortadan kaldırıyor. Böylece saçlarımız pürüzsüz, dümdüz görünüyor.

Elseve Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum’un içeriğinde neler var?

Eğer saçlarının düz görünmesini istiyorsan, Keratin içeriğinin ne kadar önemli olduğunu duymuşsundur. Hatta Keratin bakımı saçların düz görünmesine fayda sağlamasıyla bilinir. Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum’un da içerisinde Keratin bulunuyor. Böylece Keratinin gücünden de faydalanarak saçlarımızın pürüzsüz düzlükte olmasını sağlıyor.

Aynı zamanda saçları besleyici özelliğiyle bilinen Kakao yağı da Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum’da bulunuyor. Bu kakao yağı sayesinde de saçlarımız yumuşacık, parlak oluyor.

Elseve Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum ne işe yarar?

1.Keratin içeren formülüyle pürüzsüz bir düzlük veriyor.

2. Dream Long serisinin şampuanı ve saç kremiyle beraber kullanımında 4 cm'e kadar daha uzun görünen saçlara ulaşmamızı sağlıyor.

3.Saçtaki elektriklenmeyi önlüyor. 

4.230 derece ısıya karşı koruma sağlıyor.

5.Yağlı his bırakmıyor.

6.Saça bakım yapıyor, saçlar parlak, yumuşacık oluyor.

Elseve Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum kimler için uygundur?

Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum hem ıslak hem de kuru saçlara, 1-2 pompa şeklinde uygulanabiliyor. Sonrasında saçlarını düzleştirip son dokunuşta da serumu uyguladığında daha uzun görünen ve hiç olmadığı kadar düz saçlara kavuşabilirsin!

Elseve Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum nasıl kullanılır?

Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum hem ıslak hem de kuru saçlara uygulanabiliyor. İster ıslak saçlarına kurutma öncesinde ıslak saçlarına 1-2 pompa şeklinde uygulayabilir, ister kuru saçlarını şekillendirmeden önce, istersen de saçlarını şekillendirdikten sonra son dokunuşta uygulayabilirsin.

Elseve Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum yorumlarımız:

Gelelim ürünü kullandıktan sonraki yorumlarımıza! Kullandıktan sonra özellikle düz saçlara bayılan, düz saçtan vazgeçemeyen Herkes İçin Güzellik.com editörlerinin favorisi oldu diyebiliriz. Düz saç trendi de artıştayken bu ürünü denememiz şarttı! :) Öncelikle ürünün saçlarımıza sağladığı düzlük etkisine oldukça şaşırdık ve saçlarımızda fark edilir bir pürüzsüzlük gözlemledik. Yani uzun zamandır aradığımız Keratin içeren ürünü bulduk! Saçlarımıza o kadar pürüzsüz düz görünüm veriyor ki saçlarımız harika görünüyor. 

Normalde elektriklenme karşıtı ürünler saçlarımızda yağlı his bırakabiliyor ancak Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum, saçlarımızda yağlı his bırakmadı, saçlarımızı ağırlaştırmadı. Ayrıca saçımızı düzleştirdikten sonra bu serum sayesinde elektriklenme problemi yaşamadık. Kokusuna ise bayıldığımızı söylemeden geçmeyelim! Saçlarımızda uzun süre kalan mis gibi kokusu bir harika! Eğer denemeyi düşünüyorsan mutlaka bir şans vermeni tavsiye ederiz. :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?