​Saç piercingi içeren saç modelleri

​Saç piercingi içeren saç modelleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Piercing modası 2000'li yıllarda altın çağını yaşadı. 2017 yılında da piercing modası artık saçlarımızda! Örgülerin arasında, buklelerin aralarına takılan piercingler bizim de çok dikkatimizi çekiyor. Bijuterilerde bulabileceğin bu saç piercingleri sayesinde bahar aylarında oldukça havalı görünebilirsin. Şimdi senin için en sevdiğimiz, saç piercingi içeren saç modellerini belirledik. Bakalım senin favorin hangisi olacak?

Saç modelleri

Saç piercingi kullandığında klasik bir saç örgüsü bile çok farklı görünebiliyor. Sen de kulak üzerinden aldığın ince bir tutamı balıksırtı örerek bu görünümü elde edebilirsin. Balıksırtı örgünün aralarına eşit aralıklarla saç piercingini tak ve hazırsın! Saç modelini gün boyu kullanmak istiyorsan saç spreyi sıkmanı öneririz.

Saç piercinglerinin de farklı farklı modelleri var. Hem moduna hem de kombinine göre seçebileceğin taşlı, renkli, farklı şekillerde olan piercingler saçlarına bambaşka bir hava katıyor. Sen de yeni gelen mevsimi bu şık aksesuarlarla karşılamak istemez misin?

Eğer renkli saçlara sahipsen saç piercingleri tam sana göre! Çılgın saç rengini bu aksesuarlarla tamamlayarak bütün bakışları üzerinde toplayabilirsin. Çivili saç piercingleri sana asi bir hava katacaktır. Bu saç stilin ve yırtık kot ceketin birbirine çok yakışacaktır, bizden söylemesi!

Farklı saç örgüleriyle kombinleyebileceğin bu piercingler sayesinde arkadaşlarının arasında yeni ikon sen olabilirsin. Saçlarının daha parlak ve canlı görünmesi için saç bakım yağını sürmeyi unutmamalısın.

Saç piercinglerini kullanırken herhangi bir sınırlama olmadan saçının her yerine, istediğin sayıda takabilirsin. Yarım topuz modeliyle de çok yakışan bu aksesuarlar şimdiden bu yazın favorisi olacak gibi görünüyor. Sen ne dersin?

Eğer yakın zamanda planladığın bir seyahat varsa bu piercingleri mutlaka yanına almanı öneriyoruz. Fotoğraflarda da kusursuz görünen saç piercingleri, 2017 yılının en farklı trendi olarak yorumlanıyor.


Photo Credit: Pinterest.com

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?