Saç rengi silme nedir ve nasıl yapılır?

Saç rengi silme nedir ve nasıl yapılır?

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Boya silme ya da boya akıtma olarak da sık sık duyduğumuz saç rengi silme işleminin ne olduğunu ve nasıl yapıldığını biliyor musun? Saç rengini değiştirdin ama başka bir renge mi geçiş yapmak istiyorsun, işte burada saç rengi silme işleminden yararlanabilirsin! 

Şimdi, bu işlem hakkındaki her şeyi öğrenmek ister misin?

Saç rengi silme işlemi nedir?

Saç rengi silme işleminde saça en son uygulanan saç boyası silinir ve bir sonraki işlem için temiz bir zemin oluşturulur. Bu zemin üzerine ise dilenen saç boyası uygulanabilir. Yani saçlarını boyattıktan sonra bu renkten sıkılıp başka bir rengi denemeye karar verdiğinde saç rengi silme işlemi saçlarını boyamadan önceki rengine çeviriyor ve bu renk üzerinde değişim yapılıyor. 

Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir nokta var: saçlarında renk açma işlemi uygulandıysa, saç rengi silme işlemi uygulanıp eski, baz rengine dönüş yapılamıyor. Açılmış bir saç rengi, ana rengine döndürülemiyor. 

Saç rengi silme işlemi saça zarar verir mi?

Peki, boya silme işlemi saça zarar veriyor mu? Doğru ürünler kullanarak profesyonellerin gerçekleştirdiği saç rengi silme işleminde saçlar zarar görmüyor. Burada önemli olan saçlarını işin uzmanına bırakmak! Uzman L’Oréal Professionnel kuaför salonlarında uygulanan renk silme işlemi ile saçların zarar görmeden gönül rahatlığıyla saç rengini değiştirebilirsin. 

Saç rengi silme işlemi kimlere uygun?

Saç rengi silme işlemi saç renginde değişikliği sevenler için uygun bir servis. Özellikle son dönemde çok popüler olan renkli saçları çok seviyorsan ve her rengi deneyip yaratıcılığını konuşturmak istiyorsan, tam senlik diyebilirim! 

Saç rengi silme işlemi nasıl uygulanıyor?

Saç rengini silmek demin de bahsettiğim gibi profesyonel ellerin yardımıyla yapılmalı. Renkli saç trendini deneyebileceğin L’Oréal Professionnel #Colorfulhair’de Renk Silme Servisi bulunuyor. Diyelim ki saçlarını pembeye boyattın, birkaç hafta sonra renk silme işlemi ile dilediğin başka bir renge geçiş yapabilirsin. 

Mutlaka uzman bir kuaförün yapması gereken bu işlemi hemen yaptırmak istersen sana en yakın kuaför salonuna buraya tıklayarak ulaşabilirsin. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?