Herkes İçin Güzellik.com inceliyor: L'Oréal Professionnel Série Expert Inforcer serisi

Herkes İçin Güzellik.com inceliyor: L'Oréal Professionnel Série Expert Inforcer serisi

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kırılmalar, koparak dökülmeler saçlarımızla ilgili en sık yaşadığımız saç sorunlarından. Herkes İçin Güzellik. com editörleri olarak biz de dönem dönem ne yazık ki bu saç sorunlarıyla karşı karşıya kalıyoruz. İşte bu nedenle saçlarımızı güçlendirmeyi vadeden L'Oréal Professionnel Série Expert Inforcer serisi ile en sonunda tanıştım! Şimdi, seriyi birlikte incelemeye ne dersin?

Série Expert Inforcer serisi:

Série Expert Inforcer, zayıf ve kolay kırılan, koparak dökülen saçları hedefliyor. Son birkaç senedir adını sık sık duyduğumuz, saçları güçlendiren Biotin’i ve B6 vitaminini içeriyor. Yani saçlarımız için tam bir güç kaynağı diyebiliriz.

Saça etkileri neler?

Kullanmaya başladığım günden itibaren saçlarım güçlenmeye başladı diyebilirim. Normalde saçlarımın uçları çatallaşıp dökülürdü ama şimdi güç kazandığı için bu dökülmeler neredeyse yok oldu.

Biotin herkesin bildiği gibi saç uzatmada oldukça etkili. Inforcer serisini kullandığımda orta boylardaki saçlarım şimdi çok daha uzun. Uzun zamandır istediğim katlı saç kesimi için uzatmaya çalıştığım saçlarıma kavuştum :)

Nasıl uygulanıyor?

Série Expert Inforcer serisini kuaförümün tavsiyesiyle denemeye başladım. Kuaförüm saçlarımın kırıldığını ve cansızlaştığını fark edince Inforcer bakımının etkili olacağını söyledi. Öncelikle kuaförde L’Oréal Professionnel Série Expert Powermix’in Güçlendirici Özel Bakımı’nı saçlarıma uyguladı.

Sonrasında ise Inforcer serisiyle beraber bu bakıma evde de devam etmeye başladım.

Şampuan: L'Oréal Professionnel Série Expert Inforcer Şampuan’ı saçlarımın diplerine, yuvarlak hareketlerle masaj yaparak uyguluyorum. Hem saçlarım besleniyor, hem de rahatlatıcı masajla stres atıyorum :)        

Saç maskesi: Saç maskesini saçlarımın uç ve boy kısımlarına yoğunlaşarak uyguluyorum. Ardından parmaklarımla nazikçe saçlarımı tarıyorum.

Durulanmayan Bakım: Banyodan sonra nemli saçlarıma tutamlar halinde durulanmayan bakım uyguladıktan sonra saçlarımı geniş dişli bir tarakla tarıyorum. Saçlarım bu şekilde çok rahat taranıyor.

Sonuç:

Şu an, kuaförüm iyi ki L’Oréal Professionnel Série Expert Inforcer serisini bana tavsiye etmiş diye düşünüyorum! Tam da soğuk kış aylarına girmeden saçlarımı kışın zor şartlarına karşı bu bakımla hazırlayıp, şimdiden önlemimi alabildim.

Yukarıda da gördüğün üzere saçlarım şu an oldukça sağlıklı görünüyor. Saçlarım artık çok güçlü!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?