Saç Sırları.com yıpranmış ve zarar görmüş saçlar için S.O.S Bakım Cica Repair Krem'i denedi!

Saç Sırları.com yıpranmış ve zarar görmüş saçlar için S.O.S Bakım Cica Repair Krem'i denedi!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Saçlarımızı birazcık (!) yorduğumuz doğrudur… Saçlarımızı sık sık düzleştirdik, boyadık... Tabii yalnızca bu uygulamalar değil, saçlarımızı taramamız, saç kurutma makinesi ile kurutmamız bile saçlarımıza zararlar verdi. Hatta mevsim geçişlerinden bile saçlarımız oldukça zarar gördü :( Biz de yeni mevsim gelmeden saçlarımızı nasıl çabucak onarabiliriz diye kara kara düşünürken yepyeni bir saç bakım kremiyle tanıştık!

Elseve S.O.S Bakım Onarıcı-Koruyucu Cica Repair Krem’i kullandık, inceledik ve seninle de paylaşmak istedik. İşte yeni keşfimiz Elseve S.O.S Bakım Cica Repair Krem!

Elseve S.O.S Bakım Cica Repair Krem'in saçlarımıza etkileri neler?

Elseve S.O.S Bakım Cica Repair Krem’i ilk keşfettiğimizde “1 yıllık yıpranmaya, 1 kullanımda savaş açar!” sözü dikkatimizi çekmişti. Ayrıca 15 bin tarak darbesi, 100 kez saç düzleştirme ve saç açma işlemine karşı etkili olduğu da çok iddialıydı. Ancak gerçekten de vaatlerini yerini getirebilen bir ürün olduğunu söylemeliyiz!

elseve cica repair krem

Saçlarımız boya kimyasalları, ısı uygulamaları gibi nedenlerden dolayı artık çok kuru ve sert bir dokuya sahipti. Kremi ilk kullandığımız gün saçlarımıza resmen güneş gibi doğdu :) Tek bir kullanımda bile bu kadar hızlı sonuç alabileceğimizi biz bile tahmin etmemiştik :)

Zarar görmüş, yıpranmış saçlarda saç yüzeyinde çatlaklar meydana gelir. Elseve S.O.S Bakım Cica Repair Krem, tüm bu kırıkları ve çatlakları doldurup onararak, saçları yumuşacık yapıyor, bütün saçı besliyor. Saç yüzeyi de pürüzsüz bir hale geliyor. Kısacası yıpranmış saçlarının eski sağlığına kavuşması için bu bakım birebir!

Elseve S.O.S Bakım Cica Repair Krem kimler için uygun?

Saçları çok fazla ısı uygulamalarına, kimyasal işlemlere maruz kalanlara oldukça uygun bir bakım. Tüm bunların dışında, saçı taramanın, kurutmanın bile saçlarımıza ne kadar zarar verdiğini göz önüne alırsak bizce saç dokusunda sertlik, parlak ve yumuşaklık kaybına uğrayan herkes Elseve S.O.S Bakım Cica Repair Krem'i kullanabilir. Yani saçların bu etkenlerden dolayı çok fazla zarar gördüyse ve saçlarını hızlı şekilde onaracak bir ürün arıyorsan bu krem tam senlik!

Elseve S.O.S Bakım Cica Repair Krem nasıl kullanılıyor?

Elseve S.O.S Bakım Cica Repair Krem!

Elseve S.O.S Bakım Cica Repair Krem, durulanmaya gerek olmadığı için hem banyodan sonra ıslak saçlara, hem de kuru saçlara uygulanabiliyor. Saçlarımız çok fazla onarılmaya ihtiyaç duyduğu için banyo sonrasında ıslak saçlarımızı taramadan önce uygulayıp saçlarımızı taradık. Saçlarımız kuruduktan sonra da uç ve boylara bir kere daha uygulayıp, saçlarımıza iyice etki etmesini sağladık.

Tabii minik bir de sırrımız var! Düzenli olarak gün içerisinde de saçlarımızın uçlarına kremi uyguladık. Böylece hem saçlarımız çok hoş koktu, hem de yumuşacık olup onarıldı :)

Sen de saçların yaz gelmeden çabucak onarılsın, beslensin, eski sağlıklı görünümüne kavuşsun istiyorsan bir denemeni öneririz!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?