Saçlarını Bahara Uyandır: Kérastase'ın Sana Özel Bir Sürprizi Var!

Saçlarını Bahara Uyandır: Kérastase'ın Sana Özel Bir Sürprizi Var!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Bahar geldiğinde hepimizin aklına aynı şeyler geliyor: mis gibi temiz hava, parıldayan güneş, bahara uygun yepyeni kıyafetler, canlı renkler… Tabii bir de yeni açmaya başlayan çiçekler! Kısacası her şey yeniden canlanıyor diyebiliriz! Ancak canlanmaya ihtiyaç duyan bir şey daha var: saçlarımız!

Kış ayları saçlarımıza çok da iyi davranmadı ne yazık ki. Soğuk ve kuru hava nedeniyle saçlarımız cansızlaştı. Ama artık Bahar ayları geldiğine göre Kış aylarında canlılığını kaybeden, kuruyan saçlarımızı uyandırma zamanı da geldi! İşte tam bunun için Kérastase’ın sana harika bir sürprizi var:)

Bahara uyanan saçlar!

Sıkı dur, açıklıyoruz! Danışman Kérastase kuaför salonlarından, Kérastase’ın 5 saç bakım serisinin şampuanının ve saç maskesinin yer aldığı özel kofreleri alanlara Fusio-Dose salon bakımı hediye ediliyor.

Saçların matlaşmışsa ve ışıl ışıl parlamasını istiyorsan Elixir Ultime Kofreyi, saçların kuruysa derinlemesine besleme için Nutritive Kofreyi, asi saçlara sahipsen kontrol altına almak, pürüzsüz olmasını sağlamak için Discipline Kofreyi, boyalı saçların için Reflection Kofreyi, cansızlaşan saçların için ise Chronologiste Kofreyi alabilirsin.

Bu kofreyi tabii ki danışman Kérastase kuaför salonlarında bulunan saç uzmanları yardımıyla bulabilirsin. Uzmanlar saçlarını analiz ettikten sonra saçlarının ihtiyacı olan bakımı sana önerirler. Sen de bu bakımı evde kullanarak saçlarının harika görünmesini sağlayabilirsin!

Sürpriz hediye: Fusio Dose Salon Bakımı

Gelelim saçlarına uygun kofreyi bulduktan sonra sana hediye edilecek Fusio Dose Salon Bakımına! Fusio Dose bakımı, kişiye özel olarak, saç ihtiyaçlarına ve saçlarından beklentilerine uygun şekilde hazırlanan çok özel bir saç bakımı. Her saç ihtiyacına uygun, kişiye özel bir Fusio Dose var!

Farklı ihtiyaçlara hizmet eden konsantre ürünlerle 20 farklı karışım oluşturulabiliyor. Tabii ki bu bakımı yalnızca saçlarını analiz edip, ihtiyacını belirleyen danışman kuaförün yapabiliyor. İşte yukarıda bahsettiğimiz kofreyi alınca da bu özel bakımı ücretsiz olarak yaptırabiliyorsun!

Tam da saçlarımızın Bahar enerjisine ihtiyacı olan dönemde bu bakım çok iyi gelecek! Sana en yakın danışman Kérastase kuaför salonuna buraya tıklayarak ulaşabilirsin. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?