​Sürekli dip boyası yaptıracak olmak seni korkutuyor mu?


Doğal saçlarını boyamaya cesaret edemiyor musun? Ya da daha önce boyattın ama sonrasında mutsuz olup bir daha boyamadın mı? Saçlarını boyattıktan sonra sürekli dip boyası yaptırmak zorunda kalacağından korktuğunu duyar gibiyiz! Yaklaşan yeni sezonla birlikte hem yepyeni saçlara kavuşup, hem bu endişelerinden uzaklaşmak istemez misin? Yeni nesil saç boyaları sayesinde yeni sezonu doğal saç renginle karşılayabilirsin. Nasıl mı?

Sadece 28 yıkamaya kadar kalıcı formül

Amonyak içermeyen ve sadece 28 yıkamaya kadar kalıcı formülü olan saç boyaları sayesinde sık sık dip boyası yapma devri sona eriyor! Eskiden saçlarımızı boyadıktan 10 gün sonra saç diplerinden beliren koyu renk saçlar sinirimizi bozardı.

En son teknoloji ile üretilmiş, hem amonyak içermeyen hem de normal kalıcı boyalara kıyasla sadece 28 şampuanlamaya kadar kalıcı saç boyaları sayesinde bu dertler sona eriyor!

Kendi saç renginden uzaklaşmadan

Yeni nesil saç boyalarının diğer bir özelliği de kalıcı saç boyaları gibi saç rengini 3-4 tona kadar değiştirmek yerine, kendi renginden sadece 1- 1-5 ton açık veya koyu renklere boyuyor.

Böylece saçlarının doğallığını koruyabilir ve daha parlak ve canlı bir görünüme kavuşabilirsin. Üstelik kendi renginden çok uzaklaşmadığın için, hem de her şampuanlamada boyadığın renk akacağı için 28 şampuanlama sonunda dip boyası derdi ile uğraşmana gerek kalmayacak!

Bu sayede saçlarını tekrar ne zaman boyayacağına artık saç diplerin değil, sen karar vereceksin!

Photo credit: Getty Images, Fotolia

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala