Trend Alarmı: Dudakta Yokmuş Hissi Veren Rujları Denedik!

Trend Alarmı: Dudakta Yokmuş Hissi Veren Rujları Denedik!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Dudağında yokmuş gibi duran, yoğun renkli ama bir yandan da kendi dudağınmış gibi hissedeceğin yeni nesil likit mat rujları denedik!

Likit mat rujlar hayatımıza girdiklerinden beri vazgeçilmezlerimiz oldular. Mevsim yaz-kış fark etmeden her makyajın sonunda elimizin gittiği mat rujlar, şekil değiştirdiler ve bir adım daha öne geçtiler. Dudakla bütünleşen, varlıkları hissedilmeyen ve yokmuş hissi veren likit mat rujlar makyaj çantalarımızda yerlerini aldılar. Hangi rujlardan mı bahsediyoruz? L’Oréal Paris’in Rouge Signature likit mat rujları bu yazımızın başrolleri!

Dudakta yokmuş hissi

Dudakta yokmuş hissi

“Ink” yani mürekkep dokusuna sahip, böylece dudakta varlıklarını asla hissettirmiyorlar. Bir ruju “kendi dudağın gibi” hissetmek gerçekten de çok keyifli bir kullanım sağlıyor. L’Oréal Paris Rouge Signature rujların en güzel tarafı da bu: İncecik ve hafif formülleriyle çok rahatlar, son derece de kalıcılar.

Tek sürüşte yoğun renk

Tek sürüşte yoğun renk

L’Oréal Paris Rouge Signature likit mat rujların diğer bir güzel tarafı, yapılarının çok hafif olmasına rağmen dudağa renklerini yoğun bir şekilde veriyorlar. Nude, pembe, kırmızı, bordo ve turuncu tonlarıyla hem günlük hem de gece makyajlarında rahatça kullanılabilen bu likit mat rujlar her cilt tonuna da uyumlular. İster beyaz tenli ol istersen de esmer, Rouge Signature rujların 12 renginden herbirinin sana yakışacağından emin olabilirsin. Eğer tüm renklerinin uygulanmış halini incelemek istersen, bu makalemize göz atabilirsin.

Pürüzsüz ve mat dudaklar

Pürüzsüz ve mat dudaklar

L’Oréal Paris Rouge Signature rujların yapısı çok hafif olduğu için, mat bitişi dudaklarda pürüzsüz bir his bırakıyor. Pudralı olmayan, yoğun bir katman gibi görünmeyen ve yapış yapış olmayan bu bitişi, hem his hem görünüm olarak çıplak dudaktan farksız. Eğer makyajında “no makeup makeup” yani yokmuş hissini seviyorsan, bu ultra hafif likit mat rujların favorin olacakları kesin!

Kolay sürüm

Trend Alarmı: Dudakta Yokmuş Hissi Veren Rujları Denedik!_1

Gelelim L’Oréal Paris Rouge Signature rujların nasıl uygulandıklarına. Ok şeklinde ve oluklu aplikatörü, sürümü inanılmaz kolay bir hale getiriyor. Oluklara gelen ürün miktarı, tek seferde tüm dudakları renklendirmeye yetiyor. Böylece birkaç kat üst üste uygulamaya gerek kalmıyor. Sivri ucu sayesinde de, özellikle koyu renklerde ve kırmızılarda dudak kalemine ihtiyaç kalmadan kusursuz çizgiler çekmeyi kolaylaştırıyor. Bu aplikatörle en koyu rengi bile birkaç hamlede kusursuz bir şekilde uygulayabilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?