​Yaza uygun saç renkleri: Yazın coşkusunu saçlarında hisset

​Yaza uygun saç renkleri: Yazın coşkusunu saçlarında hisset

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Mevsimler değişince, görünümümüzde de değişimler olmasını istiyoruz. Mesela farklı bir saç rengi hiç fena olmaz değil mi? Sen de yaz için saç renginde biraz farklılık olsun istiyorsan senin için harika önerilerimiz var. Bakalım bu önerilerimizden en çok hangisini beğeneceksin? İşte yaza uygun saç rengi önerilerimiz! :)

Kumral saç renklerini tercih et!

doğal tonlar

Bu senenin trendi kumral saç renkleri yazın da hâkimiyetini sürdürüyor. Sen de kumrallıktan vazgeçemeyenlerdensen Garnier Color Naturals serisindeki kumral tonları ideal! Seride bulunan 7N Doğal Kumral ve 6N Doğal Koyu Kumral saç renkleri hem daha açık, hem de daha yumuşak bir görünüm vermek için harika tonlardan. 

Eğer hem doğal, hem de biraz daha açık bir saç rengi istiyorsan da Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu'ndan 8N Doğal Açık Kumral güzel bir tercih olabilir. Bizce bu saç rengi tüm dikkatleri üzerinde toplamana yetecek! Garnier kumral saç boyası, formülündeki üç besleyici yağ sayesinde saçlarının boyandıktan sonra yumuşacık görünmesini sağlayacak ve 8 haftaya kadar ipeksi parlak görünecek.

Güneşten açılmış saç renginle büyüle!

güneşten açılmış saç rengi

Güneşten açılmış saç rengi yazın en güzel ve en aşina olduğumuz görünümlerinden. Sen de bu görünümü bizim gibi çok sevenlerdensen sana çok pratik bir önerimiz var: Garnier Color Naturals 8 numaralı Koyu Sarı saç boyası, saçlarında doğal sarı rengi elde etmene yardımcı olur. Saçlarını boyadıktan sonra sanki güneşte doğal bir şekilde açılmış gibi görünür. 

Garnier besleyici saç boyası, %100 beyaz kapama özelliğine sahip olduğu için diplerinden uzayan beyaz saçlarını gizler ve baştan aşağı kusursuz görünmesini sağlar. Formülündeki avokado yağı sayesinde saçların 8 haftaya kadar beslenir. Beslenen saçta yeni sarı saç rengin harika görünecek! 

Kahvenin cazibesine kapıl!

Kahvenin cazibesi

Altın yansımalara sahip, kahve tonlarda saçlar da bu yaz bizim kalbimizi çalan görünümlerden! Garnier Çarpıcı Renkler koleksiyonundan 6,35 Çarpıcı Altın Kahve koyu ve buğday tenlilere çok yakışıyor. Sen de buğday ya da koyu tenliysen altın kahve saçlarınla havalı bir görünüm elde edebilirsin.

Çarpıcı bakırla havalı görün!

Yazın tercih edebileceğin belki de en güzel saç renklerinden biri de bakır tonu. Ancak bu bakır tonu diğer tonlardan farklı! Sıcak kum bakırı, adından da anlayacağın gibi sıcacık yansımalara sahip, harika bir saç rengi. Garnier Çarpıcı Renkler 6.46 Yoğun Bakır Kahve modern, yazın enerjisine uygun bir saç rengi ve hatta bizce deneyince vazgeçemeyeceğin saç renklerinden!

Ne düşünüyorsun? Bu yaz yukarıdaki saç renklerinden hangisini denemeye karar verdin?

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?