Yazın yanından eksik etmemen gereken saç ürünleri

Yazın yanından eksik etmemen gereken saç ürünleri

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Sıcak yaz güneşi altında, deniz veya havuz kenarında eğlenceli dakikalar geçirmek ekstra bakım gerektirir. Yaz güneşinin, klorun, deniz tuzunun saçlarında hasar bırakmaması için koruma ve bakım şart. Bu nedenlerden dolayı da saçlarımızı, güvendiğimiz ürünlerin ellerine emanet ediyoruz. Şimdi bu ürünler hangileriymiş, öğrenelim!

1.Durulanmayan Bakım Kremi

yaz saç rengi

Durulanmayan bakım kremleri yaz aylarının saçında bırakacağı hasarlar için bir önlem niteliğinde. Saçlarının gün boyu güneşten, denizden ve havuzdan zarar görmesine engel olmak için sık sık beslemen gerektiğini unutmamalısın. Bunun için de bizim önerimiz Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem.

elseve saç güzelleştirici krem

Saçı hem besleyip hem de şekil veren bu durulanmayan krem, durulamaya gerek olmadığı için banyodan sonra ıslak ya da kuru saçlara, saçları şekillendirmeden önce ya da şekillendirme sonrası son dokunuşta uygulanabiliyor. Saçlara yumuşaklık ve parlaklık veriyor. Özellikle sık sık maşa, düzleştirici kullanıyorsan, 230 derece ısıya karşı koruma sağladığını da söylemeden geçmeyelim. Sen de bizim gibi tatil bavulunda, plaj çantanda Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem bulundurarak saçlarını gün boyunca besleyebilirsin.

2.Saç Bakım Spreyi

sarı saç rengi yaz

Banyo rutinimizin olmazsa olmazı saç bakım spreylerini, yaz boyu da saçlarımızdan eksik etmiyoruz. Çok kullanışlı olan sıvı bakım kremleri yaz boyu çantandan ayırmaman gereken ürünlerden. Günlük olarak sıvı saç bakım kremini saç uç ve boylarına yoğunlaşarak uyguladığında, saçlarını besleyip onarabilirsin.

Elseve Sarı Saç Kurtarıcı Mor Sıvı Bakım Kremi

Özellikle saç rengin sarıysa, renk açma işlemi uygulanmışsa ya da röfleliyse, yaz aylarında saç sağlığını koruman zorlaşabilir. Bu nedenle sana önerimiz Elseve Sarı Saç Kurtarıcı Mor Sıvı Bakım Kremi. Bitkisel kolajen içeriği ile saç yıpranmasına ve matlığa karşı savaşmaya yardımcı olarak saçı güçlendiriyor. Daha parlak, ışıltılı ve bakımlı saçlara kavuşmamızı sağlıyor. Ayrıca sprey formda olduğu için günlük saç bakımında kolaylık sağlıyor; birkaç “fıs” ile saçlarımıza bakım yapıyor. :)

3.Mor Şampuan & Mor Maske

yaz kumral saç

Bu önerimiz sarı, gri, platin ya da röfleli saçlara özel! Sen de yaz ayları için saç renginde daha açık tonlar denediysen ve saç renginde istenmeyen sıcak, turuncu yansımalar oluştuysa bu görünüme engel olmak için mor şampuan ve mor maskeyi kullanmanı tavsiye ederiz. Bizim bu konudaki favorimiz ise Elseve Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan ve Renk Düzeltici Mor Maske.

elseve mor şampuan

Mor renklendiriciler ve UV filtresi içeriği ile karşıt tonları nötralize ediyor ve böylece istenmeyen yansımalara karşı savaşıyor, saç rengi küllü tonlara ulaşıyor. Sarı saçlara sahip Saç Sırları.com editörlerinin tatil bavulunun vazgeçilmezlerinden diyebiliriz! :)

4.Göz Alıcı Saç Rengi için

göz alıcı saç rengi

Yaz ayları için yaz güneşinin altında ışıl ışıl parlayan, göz alıcı görünen bir saç rengi hiç fena olmaz değil mi? Özellikle saç renkleri arasında bir türlü seçim yapamıyorsan ya da sana uygun saç rengini bulamadıysan sana önerimiz L’Oréal Paris Excellence Créme Nudes saç renkleri! 

excellence nudes

Her cilt tonuna uyan, doğal görünen 6 farklı saç renginin yer aldığı bu koleksiyon, evrensel yansımalar sağlayan “U” teknolojisine sahip. Üstelik amonyak içermediği için saç derini de rahatsız etmiyor. Küllü, irize ve dore yansımaların hepsi bu saç renklerinde bir arada yer alıyor. Böylece de sana ve ten rengine uyacak saç rengine ulaşman çok kolay oluyor. Bizce tatile çıkmadan önce mutlaka denemelisin! :)

5.Saç Rengini Açan Jel

sunkiss renk açıcı jel

Yazla ilgili en çok sevdiğimiz şeylerden biri, güneşin saçlarımızın rengini açması! Bu işi biraz daha çabuklaştırmak ve aynı zamanda güneşten saçının zarar görmemesini sağlamak istiyorsan L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel tam sana göre! İstersen güneşin altında, istersen de fön makinesiyle saçlarını kurutarak saçlarında harika ışıltılar yaratabilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?