Deniyoruz: Elseve Sarı Saç Kurtarıcı Mor Sıvı Bakım Kremi!

Deniyoruz: Elseve Sarı Saç Kurtarıcı Mor Sıvı Bakım Kremi!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Işıl ışıl, sağlıkla parlayan sarı saçlar tüm sarı saçlıların hayali… Bugün, bu hayalimize ulaşabilmemiz konusunda bize çok yardımcı olan yeni bir üründen bahsedeceğiz sana: Elseve Sarı Saç Kurtarıcı Mor Sıvı Bakım Kremi. Sarı saç bakımındaki yeni gözdelerimizden olan bu sıvı bakım kremi ile ilgili yorumlarımızı, saça faydalarını merak edenleri yazımızın devamına alalım!

Elseve Sarı Saç Kurtarıcı Mor Sıvı Bakım Kremi Nedir?

Saç rengini açtırmış, saçını sarıya boyamış ya da röfle yaptırmış olabilirsin. Saçların bu işlemlerden zarar görmüşse saç rengin hiç de hayalindeki görünümde olmayabilir… Ancak bizim bunun için bulduğumuz bir çözüm önerimiz var: turunculaşma karşıtı renk düzeltici bakım sağlayan Elseve Renk Düzeltici Mor Maske ve Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan ailesinin en yeni üyesi Elseve Saç Kurtarıcı Mor Sıvı Bakım Kremi

Bitkisel kolajen ile zenginleştirilmiş formülü ile saç yıpranmasına ve matlığa karşı savaşmaya yardımcı olarak saçı güçlendiriyor. Daha parlak, ışıltılı ve bakımlı saçlara kavuşmamızı sağlıyor. Hem ıslak hem de kuru saçlara uygulanabildiği için günlük olarak kolayca kullanılabiliyoruz. Böylece saçlarımızı günlük olarak da koruma altına almış, saçımıza bakım yapmış, onarmış oluyoruz.

Elseve Sarı Saç Kurtarıcı Mor Sıvı Bakım Kremi’nin Saça Faydaları Nelerdir?

Elseve Sarı Saç Kurtarıcı Mor Sıvı Bakım Kremi, saçlarımıza 10 etkiyi 1 arada sağlıyor.

1.       Daha az kırılma ile saç güçlendirme

2.       Azalan kırık uç görünümü

3.       Artan saç fiberi kalınlığı

4.       Saç yüzeyi onarıcı

5.       Daha nemli saç hissi

6.       Daha parlak saçlar

7.       10 kata kadar daha kolay taranan saçlar

8.       Daha kolay şekillenen saçlar

9.       230°C'ye kadar ısı koruması

10.   24 saate kadar elektriklenmeye karşı koruma

Elseve Sarı Saç Kurtarıcı Mor Sıvı Bakım Kremi Kimler için Uygundur?

Sarı saç rengine sahip olanlara, röfleli saçlara, renk açma işlemi uygulanmış saçlara uygun bir bakım ürünüdür.

Elseve Sarı Saç Kurtarıcı Mor Sıvı Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

Elseve Sarı Saç Kurtarıcı Mor Sıvı Bakım Kremi, durulanmadığı için ıslak ya da kuru saçlara uygulanabiliyor. Şampuanlama sonrasında, fön öncesinde, saç şekillendirme öncesinde, parlaklık ve koruma için son dokunuş olarak saça uygulanabiliyor.

Sprey formda olduğu için ıslak ya da nemli saçlarının boy ve uç kısımlarına birkaç “fıs” yaparak Elseve Sarı Saç Kurtarıcı Mor Sıvı Bakım Kremi uygulayabilirsin. Sonrasında da saçlarını dilediğin gibi şekillendirebilir, tarayabilirsin.

Elseve Sarı Saç Kurtarıcı Mor Sıvı Bakım Kremi Yorumlarımız:

Sarı saç rengine sahip Herkes İçin Güzellik.com editörlerine göre Elseve Sarı Saç Kurtarıcı Mor Sıvı Bakım Kremi, gerçekten de saçlarda süper bir etki yaratıyor! Özellikle işlemler yüzünden zarar görmüş saçlara yaptığı bakım, saçlara verdiği parlaklık, yumuşaklık, onarım hissi oldukça etkili. Durulamaya gerek olmadığı için günlük bakım rutinine dahil olabilmesi, ihtiyaç duyulduğu anda çabucak uygulanabilir olması ise cabası!

Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan ve Renk Düzeltici Mor Maske ile beraber kullanarak hem sarı saçlarımızın rengini düzeltebiliyoruz hem de bakım yaparak ışıl ışıl parlak, sağlıklı saçlara kavuşabiliyoruz. Daha ne olsun! :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?