L’Oréal Professionnel Serioxyl ile daha yoğun ve dolgun saçlar


Dünyada ve Türkiye'de 1 numaralı saç probleminin saç kaybı olduğunu biliyor muydun? Türkiye'de kadınların %64'ü, erkeklerin ise %70'i saç seyrelmesinden şikayetçi. Hem kadınlar, hem de erkekler saçlarının hayat dolu ve güzel görünmesini istiyor. Ancak saç yoğunluğunun azalması, saç tellerinin incelmeye başlaması, saçın kırılganlaşması ve hacminden yoksun kalması gibi sorunlar saçlarımızı kaybetmemize neden olabiliyor… Bu belirtilere karşı L'Oréal Professionnel Serioxyl, saç kaybı riskini azaltmak ve saçı güçlendirmek için patentli molekülleriyle etkili bir çözüm sunuyor.

10 yıllık bir araştırmanın sonunda, saç köklerini uyandırıp, saç büyümesini sağlamaya yardımcı olan Serioxyl gelişti. 3 aylık kullanımında sonucunda saçlar daha yoğun bir görünüm kazanarak, daha sağlıklı şekilde uzamaya başlıyor. Saç tellerini güçlendiren bakım önerisi için doğru yerdesin! :)

Serioxyl serisini nasıl kullanmalı?

Serioxyl serisini nasıl kullanmalı?

Serioxyl Günlük Rutin Bakımı serisini her banyoda arındırıcı şampuanıyla saçlarını yıkayıp, yapılandırıcı bakım kremi ile saçlarını besleyip, yoğunlaştırıcı köpük uygulayarak saçlarının daha yoğun bir görünüme kavuşmasına yardımcı olabilirsin.

1. Adım: Serioxyl Dolgunlaştırıcı şampuan 

1. Adım: Şampuan

Saç dökülmesi yaşıyorsan veya saç tellerinin günden güne zayıfladığını hissediyorsan senin için L'Oréal Professionnel Serioxyl Dolgunlaştırıcı Şampuan kullanma zamanı geldi demektir. Omega-6 türevi içeriği sayesinde Serioxyl şampuan, saçı içten ve kökten yapılandırır, saç uçlarını besler, saçlarının daha güçlü olmasını sağlar. İnce telli ve zayıflayan saçlarını kökten güçlendirmek ve saçlarını sağlıklı bir şekilde uzatmak için Serioxyl Dolgunlaştırıcı Şampuan'ı düzenli olarak her yıkamada kullanmalısın. 

2. Adım: Serioxyl Denser Hair Yoğunlaştırıcı Serum

Serioxyl Denser Hair'in bileşiminde bulunan Stemoxydine 5% dökülen ve uyku evresine geçen saç köklerini uyarır, uyku evresini kısaltarak yeni saç oluşumunu aktive eder. Antioksidan özelliğiyle bilinen Neohesperidin ise baş derisini korumaya yardımcı olur. Seyrelme karşıtı serum Denser Hair, kuru baş derisine uygulanarak üç ay içinde saç yoğunluğunu arttırmaya yardımcı olur. Bu iki bileşen sayesinde saçlar daha sağlıklı uzar.

Serioxyl Serum'u nasıl kullanmalı?: Yıkanmış, havlu ile nemi alınmış saçlara, saç boy ve uçlarına eşit yayılım sağlamak için masaj yaparak uygulayabilirsin. Özellikle serumu yatmadan önce uygularsan, serumun gece boyunca saçlarına etki etmesini sağlayabilirsin.

3. Adım: Serioxyl Dolgunlaştırıcı sprey

serioxyl sprey

Saçlarının seyrelmesi artık seni mutsuz etmesin. Seyrelen saçlarını gizleyecek, saçlarına dolgun görünüm kazandıracak harika bir saç spreyi keşfettik. Serioxyl Renkli Saç Spreyleri saçlarına dolgunluk kazandırırken, renklendirme özelliği sayesinde beyazlarını da kapatıyor! Yani hem saçlarım dolgun gözüksün hem de beyazlarım kapansın istiyorsan ideal! :)

Boşlukları doldurarak, anında daha yoğun ve hacimli bir görünüm yaratırken saçtaki beyazları da kapatıyor ve saçlarını istediğin o hacimli görünüme kavuşturuyor.Serioxyl Saç Spreyi'ni uyguladıktan sonra aynaya baktığında 1 dakika içinde dolgun, beyazları kapanmış saçlara sahip olabilirsin. Süper değil mi? :)

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala