L'Oréal Elseve Şampuan Çeşitlerini Sizin İçin Derledik!

L'Oréal Elseve Şampuan Çeşitlerini Sizin İçin Derledik!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

En sık ve en uzun vadede kullandığımız şampuanları şöyle bir düşündüğümüzde Elseve şampuanları bu listenin başında yer alıyor! Peki, sana ve saçarına uygun L'Oréal Elseve şampuanı buldun mu? Eğer hala bulamadığını düşünüyorsan sana özel hazırladığımız bu rehberden yardım alabilirsin! Hatta bizce bu listeyi kaydet! :) 

Elseve şampuan kullananlardan olarak açıkça söyleyelim, bu şampuanlar bizim favorilerimizden. :) Sen de ihtiyacın olan L'Oréal Paris Elseve şampuanı bul ve saçlaıın bakımla ışıldasın! L'Oréal Elseve şampuan fiyatları oldukça uygun olmasıyla da dikkat çekiyor. Kozmetik marketlerde de kolayca bulabiliyorsun.

Elseve Bond Repair Tüm Yıpranmalar için Saç Bağlarını Güçlendirici Şampuan

elseve bond repair

Elseve'in en yeni saç bakım serisi Bond Repair'in Şampuanı, özellikle yıpranmış, kırılgan veya zarar görümül saçlar için bizce ideal seçeneklerden. İçeriğindeki Bağ Onarım Teknolojisi sayesinde saçları yeniden yapılandırır ve güçlendirir. Saç tellerindeki zayıflamış bağları onararak, saçların daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar. Elseve Bond Repair Şampuan, saçlarımızın gücünü geri kazanmasına yardımcı olurken, aynı zamanda yumuşak, pürüzsüz ve kolay taranabilir olmasına da katkı sağlar.

Hangi saç tipine uygun: Bu şampuan, kimyasal işlemlerden (örneğin açıcı gibi renklendirme uygulamaları, perma gibi kalıcı şekillendirme işlemleri) etkilenmiş saçlara, sık sık ısılı şekillendirici kullananlara veya yıpranmış saçlarını yeniden canlandırmak isteyenlere uygun bir seçenektir.

Elseve Hydra [Hyaluronic] Nem Dolduran Şampuanı

elseve hydra hyaluronik şampuan

Elseve Hydra Hyaluronic Şampuan, Hyaluronik asit içeriğiyle saçları derinlemesine nemlendirir ve nem kaybını önler. Bu şampuan, saçımızın doğal nem dengesini geri kazandırır ve saç tellerini yumuşatır, parlaklık kazandırır. Nem ile dolgunlaşan saçlarımız çok daha canlı ve hacimli görünür.

Hangi saç tipine uygun: Elseve Hydra Hyaluronic Şampuan,nemsiz kalmış, nem ihtiyacı olan saçlarına nem desteği sağlamak isteyenlere veya nem dengesini yeniden kazandırmak isteyenlere yöneliktir.

Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı

dream long şampuan

Uzun saçlar ve saç uzatmak isteyenler için Elseve yeni şampuan Dream Long, son zamanlarda bizim de favorilerimizden! Hint yağı, bitkisel keratin ve vitaminler içeren bu şampuan, saçı dipten uca onarıyor. Saçların besleniyor, güçleniyor, kırık uçlar onarılıyor ve en önemlisi de saçların uzuyor! Yani saçının son 3 cm’sini bile kurtarabilirsin.

Hangi saç tipine uygun: Elseve saç uzatan şampuan, uzun saçlara ve saç uzatmak isteyenlere uygun.

Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı Şampuan

Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı Şampuan

Saç dökülmesi, çoğumuzun hayatımızın bir döneminde karşılaştığımız bir saç problemi. Özellikle mevsim geçişi, saçta güç kaybı gibi nedenlerden dolayı saçları dökülenler için L'Oréal Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı Şampuan ideal. Elseve Komple Direnç Şampuan yorumumuzu öğrenmek istersen de saçlarımızı çok güçlendirdiğini ve dökülme sorunumuzu çözdüğünü söylemek isteriz.

Bu şampuanda Biotin, Arginine proteini ve Vitamin B5 bulunuyor. Sporcuların güçlenmek için gıda takviyesi olarak aldığı bu protein, saçlarımızın da gücüne güç katıyor. Dökülmeden, güçlenerek uzayan saçlara ulaşmak için saçı besleyip güçlendiren, Elseve siyah şampuan olarak da bilinen Elseve Komple Direnç serisinin saç dökülmesine karşı şampuanı kullanmanı öneririz.

Hangi saç tipine uygun: Elseve saç dökülmesine karşı şampuan zayıf, dökülmeye eğilimli saçlara uygun.

Elseve Mucizevi Hindistan Cevizi Yağ Şampuan

Mis gibi Hindistan cevizi kokan saçlara ulaşmaya ne dersin? Saçlarımızı derinlemesine besleyerek mükemmel derecede yumuşak, parlak olmasını sağlayan bu şampuan, saçların çok daha kolay taranır, canlı ve ışıl ışıl olmasına destek oluyor. Saçlarında bıraktığı yumuşacık etkiyi çok seveceksin! :)

Hangi saç tipine uygun: Elseve Mucizevi Hindistan Cevizi Yağ Şampuan, normal ve kurumaya eğilimli saçlara sahip kişilere, sert saçları olanlara bu şampuan uygun.

Elseve Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan

Bu listede kuru şampuandan da bahsetmezsek olmaz! Saçların gün içerisinde çabucak yağlanıyor, ağırlaşıyor, volümünü kaybediyorsa sana önerimiz Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan! Diğer kuru şampuanlar gibi saçta pudramsı beyaz kalıntıyı bırakmıyor. Duştan yeni çıkmış gibi ferah, canlı ve hacimli saçlara anında ulaşabilirsin.

Saçlar Magic Shampoo ile yağdan arınıyor, gün boyu mis gibi kokuyor ve volümlü görünüyor. Uygulaması da oldukça kolay! Kullanmadan önce spreyi çalkalayıp, saç diplerine doğru 30 cm uzaklıktan uygulanıyor. Ardından saç diplerine masaj yaparak uygulanıyor ve sonrasında saçlar istenildiği gibi şekilleniyor. İşte bu kadar!

Hangi saç tipine uygun: Çabuk yağlanan, ağırlaşan saçlar ve saçlarının hacim kazanmasını isteyenler için uygun.

Elseve 3 Mucizevi Kil Şampuan

Cilt bakımında sık sık kullandığımız killeri artık saç bakımında da kullanıyoruz. Killerin arındırıcı özelliğine sahip L'Oréal Elseve şampuanlarından 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı, sık yağlanan, arınmaya ihtiyaç duyan saçlar için ideal!

Bu ağırlaştırmayan şampuan ile yağlandıkça sönükleşen, ferah hissettirmeyen saçlarını kil içeriği ile arındırabiliyorsun. Beyaz, mavi ve yeşil kil içeriği sayesinde Elseve kil şampuan ile saçlar tüy gibi hafif, hacimli oluyor. Elseve şampuan yağlı saçlar için bizce bir denemen gereken şampuanlardan. 

Hangi saç tipine uygun: Çabuk yağlanan, ağırlaşan saçlar için uygun.

L'Oréal Paris Elseve Mor Şampuan (Turunculaşma Karşıtı)

Yepyeni mor şampuanlardan Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan, gri, sarı saç renklerine ve açma işlemi uygulanmış saçlara göre! Saç rengindeki istenmeyen sıcak, turuncu yansımaları nötralize eden bu Elseve mor şampuan, ilk kullanımdan itibaren etkisini gösteriyor. L'Oréal mor şampuan haftada 1 kez kullanılarak, tam hayalindeki saç rengine ulaşılabiliyor!

Hangi saç tipine uygun: Sıcak yansımaların soğuk ve küllü yansımalara ulaşmasını isteyen sarı saç renklerine uygun.

Elseve Color-Vive Şampuan

Boyalı saçlar için şampuan arayışında mısın? Saçları boyalı olanların en sık tercih ettiği L'Oréal Elseve şampuanlarından olan Color-Vive Renk Koruyucu Şampuan, saç renginin uzun süre kalıcı, parlak olmasını, ışıltısını kaybetmemesini sağlarken, UV fitresiyle güneşin zararlı ışınlarına karşı da koruma sağlıyor.

Bu boya koruyucu şampuanın yapılan işlemlerin etkilerinden dolayı saçların zarar görmüşse, saçları besleyip nemlendirdiğini de söylemeden geçmeyelim.

Hangi saç tipleri için uygun: Elseve boyalı saçlar için şampuan kullananlardan olarak gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki, röfle, balyaj, ombre de dahil olmak üzere boya işlemi görmüş saçlara uygun.

Elseve Krem Şampuan (3’ü 1 Arada)

Kuru, yıpranmış, işlem görmüş saçların kurtarıcısı Elseve 3’ü 1 Arada Krem Şampuan serisi, saç bakım rutinimizi tamamen değiştirdi! Sülfat içermediği için köpürmüyor, böylece saçları nazikçe temizliyor. Elseve krem şampuan saçları yumuşacık yapıp kolay tarama sağlıyor ve en önemlisi de derinlemesine, yoğun şekilde besliyor.

Şampuan, saç kremi ve yoğun bakım olarak 3’ü 1 arada bakım sağlıyor. 3 bakım rutini tek bir şampuanda yer alıyor! Yani tek adımda süper bir saç dönüşümü sağlıyor! Kuru saçlara uygun Elseve 6 Mucizevi Yağ 3’ü 1 Arada Krem Şampuan, yıpranmış saçlara uygun Elseve Komple Onarıcı 5 3’ü 1 Arada Krem Şampuan ve boyalı saçlara uygun Elseve boyalı saçlar için şampuanlardan Color-Vive 3’ü 1 Arada Krem Şampuan çeşitleri bulunuyor. Saçlarının ihtiyacına uygun Elseve köpüksüz şampuanı kullanarak yumuşacık, parlak saçlara ulaşabilirsin! :)

Hangi saç tipine uygun: Yıpranmış, işlem görmüş, kuru saçlar için uygun.

Elseve Komple Onarıcı 5 Şampuan

L’Oreal Paris Elseve şampuanlarından Komple Onarıcı 5 Yapılandırıcı Bakım Şampuanı, saçı yumuşatıcı özelliğe sahip Kalendula özleri ve onarıcı özellikteki Seramid içeriyor. Yıpranmış, sert, mat, güçsüz ve kırık saçları onarıp yeniden yapılandırmaya yardımcı oluyor.
Saçın hasarlı kısımlarını onarıp güçlendiriyor böylece saçlar eski sağlıklı günlerine ger dönüyor! Işıl ışıl parlak, güçlü, yumuşacık oluyor!

Hangi saç tipleri için uygun: Elseve Komple Onarıcı şampuan, yıpranmış saçlar için uygun.

Elseve 6 Mucizevi Yağ Şampuan

Eğer saçların yeterince beslenmiyorsa, neme ihtiyaç duyuyorsa kuru, cansızlaşır. Saç bakım yağlarının saçlarımız üzerinde nasıl faydaları olduğunu da artık hepimiz biliyoruz. Elseve kuru saçlar için şampuan arayışında olanlara duyurulur: 6 değerli çiçeğin besleyici yağlarını içeren L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Şampuan kuru, mat, cansız saçları derinlemesine besliyor. L'Oréal 6 Mucizevi Yağ Şampuan ile saçlar ışıl ışıl parlıyor.

Saçlarının harika bir parlaklığa kavuşmasını, ipek gibi yumuşacık olup beslenmesini istiyorsan Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Bakım Şampuanı’na bir şans vermeni öneririz. :) Bu şampuana ek olarak da Elseve mucizevi yağ kremi kullanabilirsin. Bu durulanmayan krem de saçın elektriklenmesine, kabarmasına engel oluyor, saçın pürüzsüz görünmesini sağlıyor.  

Hangi saç tipine uygun: Elseve mucizevi şampuan kuru, mat ve sert saçlar için uygundur. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?