L'Oréal Professionnel'in deneyip en sevdiğimiz 8 ürünü!

L'Oréal Professionnel'in deneyip en sevdiğimiz 8 ürünü!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Arada bir kendimizi şımartıp, kuaförde saçlarımıza bakım yaptırmak gibisi yok! Saç derimize yapılan masajlar, saçlarımıza özenle uygulanan bakımlar… Tabii ki saçlarımıza düşkün bizler de sık sık kuaförde yoğun bakımları yaptırmaya özen gösteriyoruz. Ancak bu bakımı evde de sürdürmeye devam etmeyi asla atlamıyoruz. Kuaförümüzün saçlarımızın ihtiyacına yönelik önerdiği saç bakım ürünleriyle saç bakımına evde de devam ediyoruz.

Biz de Saç Sırları.com takipçileri için kuaförümüzün önerdiği ve deneyip çok sevdiğimiz L’Oréal Professionnel ürünlerini derlemek istedik. İşte en sevdiğimiz 8 L’Oréal Professionnel ürünü! :)

1.L’Oréal Professionnel Absolut Repair Şampuan

1.L’Oréal Professionnel Absolut Repair Şampuan

İlk olarak en sevdiğimiz L’Oréal Professionnel şampuanlarından Absolut Repair Şampuan ile başlayalım. Yıpranmış saçlara özel Absolut Repair serisinde mucizevi besin altın kinoa proteini bulunuyor. Bu seri, altın kinoa, güzellik vitamini B12’yi, saçtaki elastikiyeti artıran B2 vitaminleri içeriyor. Saçları kökten uca onarıyor. Yıpranan saçlar düzenli uygulamada eski sağlığına kavuşabiliyor. Saçlar onarıldığı için kırık oluşumu engelleniyor, saçlar korunuyor ve çok daha bakımlı görünüyor. E daha ne olsun? :)

2.L’Oréal Professionnel Absolut Repair Golden Maske

2.L’Oréal Professionnel Absolut Repair Golden Maske

Yukarıda da bahsettiğimiz, yıpranmış saçlara özel Absolut Repair serisinin bir de mükemmel bir maskesi bulunuyor. Bu maskeyi ilk gördüğümüzde inanılmaz şaşırmıştık, çünkü bu maskenin dokusu altın ışıltısına sahip! Altın gibi parıldayan ışıltılı dokusuyla, saçlarımıza da parlaklık, yumuşaklık, canlılık veriyor! Saçlarında kırıkları olan, kuruluk, sertlik, matlık problemi yaşayan herkes için ideal!

3.L’Oréal Professionnel Silver Şampuan

3.L’Oréal Professionnel Silver Şampuan

L’Oréal Professionnel mor şampuan olarak da bilinen Silver Şampuan, sarı, gri, beyaz, renk açma işlemi uygulanmış saçların vazgeçilmezlerinden! İçerisinde mavi ve mor pigmentler bulunduğu için saç renginde bulunan küllü, soğuk yansımaların açığa çıkmasını, turuncu, sıcak yansımaların ise yok olmasını sağlıyor. Böylece hayalindeki küllü tonlara ulaşabiliyorsun!

4.L’Oréal Professionnel Inforcer Şampuan

4.L’Oréal Professionnel Inforcer Şampuan

Güçsüz düşen, zayıf, kırılgan, koparak dökülen saçlarımız için Inforcer Şampuan, Biotin ve B6 vitaminini içeriyor. Yani saçlarımız için tam bir güç kaynağı diyebiliriz. Kullanmaya başladığımız günden itibaren saçlarımız güçlenmeye başladı diyebiliriz. Normalde saçlarımızın uçları çatallaşıp dökülürdü ama şimdi güç kazandığı için bu dökülmeler neredeyse yok oldu. Zayıf saçlar için ideal!

5.L’Oréal Professionnel Serioxyl Denser Hair Serum

Seyrelen saçlarımız için, saç derimize uyguladığımız serumlar arasında en sevdiklerimizden biri Serioxyl Denser Hair Serum. Serioxyl Denser Hair'in bileşiminde bulunan Stemoxydine 5% dökülen ve uyku evresine geçen saç köklerini uyarıyor, uyku evresini kısaltarak yeni saç oluşumunu aktive ediyor. Antioksidan özelliğiyle bilinen Neohesperidin ise baş derisini korumaya yardımcı oluyor. Bu iki bileşen sayesinde de saçlar daha sağlıklı uzuyor.

6.L’Oréal Professionnel Mythic Oil Mucizevi Yağ

Saç bakım yağları, bakım rutinlerimizin vazgeçilmezlerinden! Mythic Oil Mucizevi Yağ da en sevdiğimiz bakım yağlarından! İçeriğindeki Manolya yağı özü ile saç uçlarını güzelleştirip, ışıltı kazandırıyor. Yani bir taşla iki kuş diyebiliriz! Tabii ki aynı zamanda saçlarımızı besliyor, yumuşacık, parlak olmasını sağlıyor.

7.L’Oréal Professionnel Vitamino Color Şampuan

7.L’Oréal Professionnel Vitamino Color Şampuan

Saçlarımızı boyattıktan sonra renginin uzun süre kalıcı olması, uzun süre parlaklığını kaybetmemesi için özel bakımlar uyguluyoruz. Bu bakımlardan biri de Vitamino Color serisinin şampuanı. Bu şampuan, boyalı saçlarda rengi saça hapsediyor, ekstra parlak ve canlı saçlara ulaşmamızı sağlıyor. Özellikle boya sonrasında saçta biriken kimyasal kalıntılarının giderilmesini sağlayarak yumuşak ve pürüzsüz bir saç yüzeyi oluşturuyor. Bu profesyonel bakımı kullanarak sen de saç renginin mükemmel görünmesini sağlayabilirsin.

8.L’Oréal Professionnel Vitamino Color 10 in 1 Durulanmayan Bakım

8.L’Oréal Professionnel Vitamino Color 10 in 1 Durulanmayan Bakım

L’Oréal Professionnel saç kremi deneyenlerin favorilerinden Vitamino Color 10 in 1 Durulanmayan Bakım’da sıra! Adı üstünde, gerçekten de saçlarımızın 10 ihtiyacına tek bir ürünle cevap verebiliyoruz. Saçları 230 derece ısıya kadar koruyor, saçları parlatıyor, rengi koruyor, yumuşacık, pürüzsüz olmasını sağlıyor, kolay taranmasına destek oluyor, nem desteği sağlıyor, kırılmalara, saç uçlarımızın çatallaşmasına engel oluyor, elektriklenmesini önlüyor. Bu çok işlevli ürün, durulamaya gerek olmadığı için gün içinde de kullanıp saçlarımızın ihtiyaçlarına cevap verebiliyoruz. İşte saçlara bakım yapmak bu kadar kolay! :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?