Yeni TikTok Trendi: Flat Hair Hack Nasıl Yapılır?

Yeni TikTok Trendi: Flat Hair Hack Nasıl Yapılır?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Sönük düz saçlar out, hacimli düz saçlar in! Hadi, düz saçların için hayal ettiğin hacimli görünüm için yeni Tiktok saç trendi flat hair hack nedir bizimle keşfet!

Çok uzak olmayan bir tarihte, keskin bir görünüm sunan dümdüz saçların ne kadar popüler olduğunu unutmadık. Ancak günümüzde durum biraz farklı. Düz saçların tabii ki popülerliğini hiç yitirmediğini, yalnızca biraz form değiştirdiğini söylemek mümkün. Yeni trend nasıl mı? Daha hacimli, iddialı ve modern… Öyleyse düz saçlarına trend bir görünüm kazandırmak için hayat kurtarıcı TikTok saç hilelerinden biri olan flat hair hack uygulaması hakkındaki tüm detayları öğrenme vakti!

Flat Hair Hack Nedir?

Flat Hair Hack Nedir?

Flat hair hack, sosyal medyada viral olan ve düz saçların daha hacimli ve dolgun görünmesini sağlayan bir saç hilesi. Özellikle son dönemlerde daha iddialı saç modellerinin popüler olmasıyla pek çok kişi düz saçlarını hacimlendirmek ve çok daha etkileyici bir görünüm oluşturmak istiyor. Flat hair hack ise kişilere bu isteklerini nasıl uygulamaya dökebileceklerine dair birkaç ufak tüyo veriyor. Eğer sen de düz saçlara sahipsen ya da saçlarını hacimli bir şekilde düzleştirmeyi düşlüyorsan vakit kaybetmeden flat hair hack nasıl yapılır konusuna hızlı bir geçiş yapalım. 

Flat Hair Hack Nasıl Yapılır?

Flat Hair Hack Nasıl Yapılır?

Flat hair hack ile hacimli düz saç trendine uyum sağlamak için öncelikle saçlarına hacim verecek ve sabitleyecek saç ürünlerine sahip olmalısın. Saçlarını düzleştirirken ya da yalnızca kuruturken saça hacim veren ürünlerden yardım alarak daha dolgun bir saç görünümü elde edebilirsin. 

Flat hair hack tekniğini uygulamak için bu noktada sana iki farkı yöntemden bahsetmek istiyoruz. İşte, daha hacimli düz saçlara sahip olmak için uygulayabileceğin flat hair hack’ler! 

1. Tokayla Flat Hair Hack Uygulaması

Saçlarının ön kısımlarını toka yardımıyla yukarı doğru tutturarak hacim veren bir saç köpüğü sıkabilirsin. Köpüğü saç diplerine yedirdikten sonra fön makinesiyle ısı vermeli ve sonra tokadan kurtulmalısın. Ve artık daha hacimli düz saçlara sahipsin!

Editörün Önerisi: Saç diplerini hacimlendirmek için özel olarak geliştirilen L'oreal Professionnel TechniArt Volume Lift Hacim Veren Dip Köpüğü, flat hair hack için nokta atışı bir seçenek. Saçta kalıntı bırakmadan doğal bir dolgunluk veren bu köpüğü parmaklarınla dağıtabilir ve fönle kurutarak kusursuz bir sonuca ulaşabilirsin.

2. Saç Bandıyla Flat Hair Hack Uygulaması

Saçlarının ön kısımlarını daha hacimli hale getirmek için öncelikle ince uçlu bir tarağa saç sabitleyici sprey sıkarak saçlarını geriye doğru taramalısın. Ardından saç bandıyla saçlarının sabit kalmasına yardımcı olabilirsin. Saç bandını taktıktan sonra biraz daha sabitleyici sprey sıkarak saçlarının daha uzun süre hacimli olmasını sağlayabilirsin. Saçındaki bandı çıkardıktan sonra elde ettiğin görünümün seni fazlasıyla şaşırtacağını ve memnun edeceğini şimdiden görebiliyoruz. 

Editörün Önerisi: Flat hair hack için alabileceğin en iyi saç spreyleri arasında bulunan L'oreal Professionnel TechniArt Fix Design Sabitleyici Saç Spreyi, güçlü bir tutuşun yanı sıra parlak görünüm de vadediyor. Hızlı kuruyan formülü sayesinde flat hair hack için son derece işlevsel bir seçenek olan bu saç spreyini saçlarına 35 santimetre uzaklıktan sıkarak kullanabilirsin. Endişe etme, uygulamanın ardında hiçbir kalıntı veya beyaz lekeler görmeyeceksin! 

Hacimli düz saç hilesi nasıl yapılır öğrendin! E hadi, denemek için neyi bekliyorsun? Flat hair hack uygulamasını yaptıktan sonra sonucuyla ilgili yorumlarını mutlaka bizimle de paylaş! :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?