Yüksek Topuz Saç Modeli


Yüksek topuz saç modeli en sık tercih edilen saç modellerinden biri. Hem yüzümüzün çok daha gergin görünmesini sağlıyor hem de çok havalı bir görünüm elde etmemize yardımcı oluyor. Sen de yüksek topuz nasıl yapılır merak ediyorsan seni yazımızın devamına alalım!

Yüksek topuz modelleri

1.Hacimli yüksek topuz

hacimli yüksek topuz Düğünlerde bu yüksek topuz saç modelini tercih edebilirsin!

2.Sıkı yüksek topuz

sıkı topuz Hostes topuzu da denilen bu saç modeli uzun saçlara çok yakışacak. Editör önerisi: Uzun saçların için şampuan önerilerimizi merak ediyorsan buraya tıkla!

3.Romantik yüksek topuz

örgülü topuz Romantik davetlerde veya özel buluşmalarda hacimli yüksek topuzunla göz kamaştırabilirsin.

Neden yüksek topuzu tercih etmelisin?

Yüksek topuz modeli, yüz hatlarını ortaya çıkaran saç modellerinden biridir. Gözlük kullananlar için de oldukça uygun olan bu saç modeli, ilgi odağını gözlüklerin yapacaktır. Gideceğin yere ve duruma göre düzenleyeceğin yüksek topuzunu yapmaya hazır mısın?

Yüksek topuz nasıl yapılır?

1. Adım

Öncelikle duştan çıktıktan sonra saçlarının uçlarına saç bakım yağını sür ve saç kurutma makinası yardımıyla saçlarını kurut.

2. Adım

Saçlarını kuruttuktan sonra, yukarıda bir atkuyruğu yap. Eğer bu saç modelini işe giderken kullanacaksan sıkı bir atkuyruğu yapmanı öneriyoruz. Okula veya arkadaşlarınla buluşmaya gidiyorsan rahat ve salaş bir atkuyruğu da yapabilirsin.

3. Adım

Atkuyruğunu burarak döndür ve başının üzerinde bir topuz oluştur. Rahat stili tercih ediyorsan, topuzunun içinden minik tutamlar çıkararak salaş bir görüntü oluşturabilirsin.

4. Adım

Topuzunun gün boyu seninle birlikte kalmasını istiyorsan, saç spreyi ile sabitle. İşte bu kadar, bu modeli en yakın zamanda sen de denemelisin!
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala