Oğlak kadınlarına özel saç modelleri

Oğlak kadınlarına özel saç modelleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Enerjisi yüksek Oğlak kadınları çılgın ve farklı saç modellerini denemekten çekinmiyor. En yeni saç trendlerini denemekten de çekinmeyen Oğlak kadınları zamanının çoğunu kuaförde geçiriyor desek yanlış olmaz :) Oğlak kadının mükemmeliyetçi özelliği aslında onun saç stillerine de yansıyor. Saçının asla bozulmasına izin vermeyen Oğlak kadını çantasında mutlaka küçük bir tarak da taşır. 

Oğlak kadınını daha yakından tanımak ve onlara yakışan saç stillerini öğrenmek için seni yazımızın devamına alalım. 

Oğlak kadınlarına özel saç kesimleri

Bob & kakülün uyumu

bob saç kesimi

Oğlak kadınlarının enerjisini açığa çıkarmalarına yardımcı olacak saç kesimlerinin başında bob kesim ve kakül ikilisi geliyor. Bob saç modeli 2019 yılının en popüler saç modellerinden biri olacak. Sen de hem trende uyum sağlamak, hem de daha havalı görünmek için bob saç kesimini düşünebilirsin. Bob saç kesimini kakülle hareketlendirerek karakterini saç stiline yansıtabilirsin.

Asimetrik kesim

Oğlak burcu kadınları farklı saç modellerini denemeyi çok seviyor. Farklı saç kesimleri arasında mutlaka denemeni önerdiğimiz bir model var: Asimetrik kesim. Ünlülerin de çok sevdiği bu saç kesimi özellikle orta boy saçlara çok yakışıyor. Bu saç modelini genellikle düzleştirerek kullanmanı öneriyoruz. Eğer kıvırcık saçların varsa L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mücizevi Yağ Kremi ile bukelelerini belirginleştirerek de kullanabilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?