​Anneler Günü'ne özel anne-kız saç modelleri


Anneler Günü'nde bu sefer bir değişiklik yapıp, annenle birbirinize çok hoş saç modelleri yapmaya ne dersin? İhtiyacınız olan sadece birkaç toka ve saç şekillendirici ürün; sonuç ise annenle beraber, baş başa eğlenceli vakit geçirmek!

İlham alabilmeniz için aşağıda önerdiğimiz saç modellerine mutlaka göz atmanı öneririz.

Doğal dalgalar

Doğal dalgalı saç modeli eminiz ki annene de, sana da çok yakışacaktır. Hatta kız kardeşin ya da ablan varsa üçünüz de dalgalı saç modelinizle göz kamaştırabilirsiniz!
Bu görünümü elde etmek için: Önce saçlarınızı biraz suyla nemlendirin. Ardından saç modelinin hacimli görünmesi için L'Oréal Paris Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi'ni saçlarınıza uygulayın. Bu sprey sayesinde annenin ve senin saçlarınız tam 72 saat boyunca hacmini kaybetmeyecek.

Sonrasında saçlarınızı klasik, 3'lü örgü şeklinde iki tutama ayırıp örün. Bir süre bekledikten sonra saçlarınızı açın. İşte ısı kullanmadan doğal dalgalı saçlar!

Düz saçlar

Annenin de, senin de saçlarınız uzunsa düz saç modelini deneyebilirsiniz. Her görünümle çok yakışan düz saçlar, Anneler Günü'nde tüm gözleri annenin ve senin üzerinde olmasını sağlayabilir!

Düz görünümü elde etmek için: Saçlarınıza L'Oréal Paris Studio Pro Heat It Hot&Straight Spreyi uygulamakla işe başlayabilirsiniz. Bu sprey, 72 saat boyunca saçların kabarmayıp, düz kalmasını sağlar. Sonrasında da saçlarınızı düzleştirici yardımıyla düz bir görünüme kavuşturun.

Örgüler

Saç örmeyi sana da annen öğretti değil mi? Bu sefer saçlarını o ördükten sonra, sen de onun saçlarını örmeyi bir dene!

Bu görünümü elde etmek için: Tabii ki annen bu saç modelini çoktan biliyordur ama belki sen bilmiyorsan buraya tıklayarak kılçık örgünün nasıl yapıldığını öğrenebilirsin. Örgü örmeden önce saçlarınıza daha rahat şekil vermek ve saçlarınızın daha kolay şekil almasını sağlamak için L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem uygulayabilirsiniz.

Atkuyruğu

Atkuyruğu en klasik ama en şık görünen saç modellerinden biri. Anneler Günü'nde anne-kız hem kendinizi rahat hissetmek, hem de şık görünmek için atkuyruğu saç modelini deneyebilirsiniz.

Bu görünümü elde etmek için: Öncelikle tüm saçınızı geriye doğru tarayın ve ister tepede, ister ensenin biraz üzerinde toplayın, lastik tokayla sabitleyin. Eğer birazcık dalgalı bir görünüm isterseniz, maşayla saçınızın uç kısımlarını dalgalandırabilirsiniz. Son olarak da saç modelinizin gün boyunca kalıcı olabilmesi için L'Oréal Paris Studio Pro Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Spreyi kullanabilirsiniz.


Photo credit: istockphoto.com

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala