Deniyoruz: Garnier Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Deniyoruz: Garnier Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cildi makyajdan arındırırken aynı zamanda peeling etkisi yaratan Garnier Micellar Peeling'i denedik, yorumladık!

Etkileyici ve göz alıcı makyajını yatağa girerken çıkarmak bir eziyet oluyor değil mi? Bizim için de öyleydi! Ama Garnier Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu ile tanıştıktan sonra artık hayat bizim için çok daha kolay! Çünkü makyajı ovalamaya gerek kalmadan temizleyen bu pratik makyaj temizleyici, aynı zamanda ciltte nazik bir peeling etkisi yaratarak mükemmel bir cilt görünümü sunuyor. Biz denedik, çok memnun kaldık! Sen de dene ve memnun kal diye, Garnier Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu yorumlarımızı şimdi seninle de paylaşıyoruz! 

Garnier Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Özellikleri Nelerdir?

Garnier Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Özellikleri Nelerdir?
  • Garnier Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu, içeriğindeki papaya enzimi, %1 PHA ve glikolik asit ile cildin eşit tonlu ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlıyor, gözenek görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.

  • Formülündeki misel tanecikler, makyaja mıknatıs gibi yapışıyor ve ovalamadan en zorlu makyajların bile kolayca temizlenmesini sağlıyor.

  • Cilt yüzeyini iyi bir şekilde temizlemeye yardımcı olduğu gibi yoğun arındırma etkisiyle gözenek görünümünü de azaltmaya katkı sağlıyor.

  • Cildi makyaj kalıntılarından ve kirlerden arındırırken aynı zamanda eşsiz kokusuyla yüze ferahlık da veriyor.

Garnier Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Ne İşe Yarar?

Garnier Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Ne İşe Yarar?

Makyajını kusursuz yapmak kadar, yatmadan önce kusursuz temizlemek de çok önemli! Çünkü iyi temizlenmemiş bir makyajdan arta kalanlar, cilt tipine bağlı olarak yaşadığın bazı problemlerin üstüne yenilerini katabilir. Örneğin; yağlı ya da karma bir cilt tipine sahipsen makyaj kalıntıları cildinin yağ dengesini bozabilir. Bu da cildinin sebum üretimini artırabilir. Hatta iyi temizlenmemiş makyaj, yeni cilt kusurlarına da davetiye çıkarabilir.

Garnier Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu, aynı zamanda peeling etkisi ile de gönlümüzü fethetti! İçeriğindeki PHA, glikolik asit ve papaya enzimleri sayesinde bu makyaj temizleme suyu, her kullanımda nazik bir peeling etkisi yaratıyor. Böylece cildin daha pürüzsüz ve eşit tonda olmasını sağlıyor. Bu nazik peeling etkisi, gözenek görünümünün de azalmasına yardımcı oluyor. Eğer cildin pürüzlü bir dokuya sahipse veya cilt tonun eşit değilse, bu ürünü çok seveceksin!

Garnier Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Nasıl Kullanılır?

Garnier Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Nasıl Kullanılır?

Garnier Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu, kullanımı son derece pratik bir ürün. Ürünü kullanmak için tek yapman gereken, tercihen tekrar kullanılabilir makyaj temizleme pedlerine yeterli miktarda micellar su dökmek ve pamukla tüm yüzünü yavaş ve nazikçe silmek. İşte bu kadar, makyajın gitti bile! Ayrıca ürünü gönül rahatlığıyla göz ve dudak makyajını çıkarmak için de kullanabilirsin. Biz Garnier micellar suyun gücüne açıkçası bu noktada da hayran kaldık!

Garnier Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu’ndan Sonra Yüz Yıkanır mı?

Buna gerek yok! Garnier Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu, makyaj partikülleriyle birlikte cildindeki fazla sebumu ve kiri de temizleyecek. Miselar’ın olayı zaten bu: Ciltteki tüm istenmeyen maddeleri mıknatıs gibi çekerek arındırmak. Ayrıca yapısı son derece hafif ve tazelenmiş hissettiriyor. Bu nedenle makyajını Garnier peeling etkili micellar su ile temizledikten sonra yüzünü yıkamana gerek yok.

Garnier Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Yorumlarımız

Garnier Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Garnier Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu yorumlarında sık sık öne çıkan özellikler cildi makyajdan arındırırken aynı zamanda cilt tonunu da eşitlemesi, pürüzsüzlük vermesi ve gözenek görünümünü azaltması. Bu özellikler bir süre düzenli kullanınca bizim de onayımızdan geçmeyi başardı. 

Eve en yorgun döndüğümüz akşamlarda bile tüm makyajımızı birkaç pamuk yardımıyla temizlemek çok konforlu ve iyi hissettiriyor! Ayrıca biz bu misel suyun kokusunu da çok beğendik. Sen de makyajını temizlerken cildine peeling etkisi sunmak, üstüne bu deneyimi bir de hoş bir kokuyla taçlandırmak istersen Garnier Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu’nu rahatlıkla tercih edebilirsin. 

Garnier Micellar Peeling’i deneyince bizim yorumlarımıza hak vereceğinden hiç şüphemiz yok! Peki, hala neyi bekliyorsun?

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?