Deniyoruz: Vichy Minéral 89 Göz Çevresi Bakımı

Deniyoruz: Vichy Minéral 89 Göz Çevresi Bakımı

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

İnce çizgiler, koyu halkalar ve torbalar… Göz çevresi, cilt bakımında ekstra özen isteyen bölge. Vichy’nin Minéral 89 Göz Çevresi Bakımı ise tüm bu dertleri geride bırakmamız için karşımıza çıkan sihirli bir değnek gibi!

Bir çoğumuz için göz çevresindeki ince çizgiler, göz altı morlukları, torbalanma ve kuru görünüm, en önemli cilt sorunlarından biri. Hatta göz altı morluklarını gidermek ve gizlemek için kullanmadığımız bakım ürünü, uygulamadığımız makyaj tüyosu kalmamıştır. Vichy’nin Minéral 89 Göz Çevresi Bakımı ise tüm bu sorunlara aynı anda müdahale ederek, göz çevresi bakımında yüzümüzü güldürdü.

Vichy Minéral 89 Göz Çevresi Bakımı

Vichy Minéral 89 Göz Çevresi Bakımı

Vichy’nin Minéral 89’unu çıktığı ilk günden beri makyaj rutinimizden eksik etmeden kullandık. Hem makyaj bazı olarak hem de sabah ve akşam cilt bakım rutininde çok etkili olan bu bakım, içerisindeki hyalüronik asit sayesinde cildi nemlendiriyor ve güçlendiriyor. İşte bu kadar severek kullandığımız Minéral 89’un, şimdi de göz çevresi bakımını denedik! Düzenli olarak kullanıldığında gözle görülür bir fark yaratan bu bakımı, şimdi tüm detaylarıyla seninle paylaşıyoruz. Artık göz çevrendeki ince çizgiler, göz altı torbaları ve halkalarıyla vedalaşabilirsin.

Vichy Minéral 89 Göz Çevresi Bakımının Etkileri

Vichy Minéral 89 Göz Çevresi Bakımının Etkileri

Tıpkı Minéral 89’da olduğu gibi, göz çevresi bakımında da iki önemli içerik var: %89 oranında Vichy Mineralli Termal Suyu ve hyalüronik asit. Bir de bunlara kafeinin yorgunluk belirtileriyle savaşan etkisi eklenince tüm göz çevresi sorunları geride kalıyor.

Vichy Mineralli Termal Suyu’nun, cildi güçlendiren, dengeleyen ve yenileyen özelliği sayesinde göz çevresi daha ilk günden çok daha canlı görünüyor. Hyalüronik asitin ciltteki nemi tutma özelliği de, çabuk nem kaybeden göz çevresinin eskisine oranla çok daha fazla nemli kalmasını sağlıyor. Kafein de tıpkı bir bardak kahvenin sabahları verdiği etki gibi yorgunluk etkileriyle mücadele ediyor ve tüm bu 3’lü göz çevresini gözle görülür bir şekilde değiştiriyor.

Vichy Minéral 89 Göz Çevresi Bakımı Nasıl Uygulanır?

Vichy Minéral 89 Göz Çevresi Bakımı Nasıl Uygulanır?

Vichy Minéral 89 Göz Çevresi Bakımı’nın tek bir pompası bir göz için yeterli. Göz çevresi son derece nazik ve hassas olduğu için bu bölgeye uygularken masaj yapman yeterli. Zaten Minéral 89 Eyes’ın yapısı o kadar hafif ki, daha uygular uygulamaz cilt tarafından emilip suya dönüşüyor. Bu bakımı uygularken, göz çevrenin kurak bir toprağı sular gibi nemi anında emdiğini göreceksin.

Alerjik ve hassas ciltlerin de gözü kapalı kullanacağı Minéral 89 Göz Çevresi Bakımı, hafif ve kokusuz formülüyle makyaj öncesi kullanmaya da son derece müsait. Özellikle kapatıcının çizgilere dolmasından ve kuru görünmesinden şikayetçiysen, çok işine yarayacağına emin olabilirsin.

Vichy Minéral 89 Göz Çevresi Bakımı Nasıl Uygulanır? 2

Eğer sen de göz altındaki morluklardan şikayetçiysen, ince çizgilerle başın dertteyse ve göz altı torbalarının görünümünü yok etmek istiyorsan, Vichy Minéral 89 Göz Çevresi Bakımı’nı bir an önce cilt bakım rutinine dahil etmelisin. Sabah-akşam düzenli olarak kullanmaya başladığında, ilk fark ettiğin göz çevrenin ne kadar canlı ve yumuşak olduğu olacak. Sonrasında da ince çizgilerle, koyu halkalarla ve torbalarla vedalaşmaya hazır ol!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?