Deniyoruz: Vichy Slow Age Serisi


Probiyotik türevi içeren ve yaşlanma belirtilerini yavaşlatan Vichy Slow Age serisini birlikte inceliyoruz!

Cildin yaşlanmasında artık çevresel faktörler, genetik faktörlerden çok daha ön planda. Ekspozom adı verilen bu faktörler sayesinde cilt daha erken yaşlanıyor, ince çizgi ve kırışıklıklar ortaya çıkıyor, cilt esnekliğini ve sıkılığını kaybediyor, ışıltısı azalıp mat ve cansız bir görünüme sahip oluyor. İşte tüm bu yaşlanma belirtilerini yavaşlatan Vichy Slow Age serisini denedik ve tüm yorumlarımızla seninle paylaşıyoruz!

Vichy Slow Age Serisi

Vichy Slow Age Serisi

Uv ışınları, hava kirliliği, stres, düzensiz uyku, sağlıksız beslenme, sigara ve alkol gibi faktörler, cildin çok daha çabuk yaşlanmasına neden oluyor. Hatta öyle ki, genetik faktörler cilt yaşlanmasının %20’sini oluştururken, saydığımız bu çevresel faktörlerin etkisi %80 olarak ölçülmüş.

Ekspozom adı verilen bu faktörlerin etkilerini minimuma indirmek ve yaşlanma belirtilerini yavaşlatmak için, Vichy’nin Slow Age serisi en iyi seçeneklerden biri. Yaşlanma karşıtı gündüz kremi, maske olarak da kullanılabilen bir gece kremi ve göz çevresi kreminden oluşan bu seri, probiyotik türevi içeren formülü ile kırışıklık, ince çizgi, leke, dolgunluk kaybı, gözenek görünümü gibi yaşlanma belirtilerini yavaşlatma özelliğine sahip. Eğer sen de cildinde böyle bir bakıma ihtiyaç olduğunu düşünüyorsan, birlikte bu anti age krem serisini birlikte inceleyelim.

Vichy Slow Age Gündüz Bakım Kremi

Vichy Slow Age Gündüz Bakım Kremi

Çevresel faktörlerden kaynaklanan kırışıklıklar, ince çizgiler, leke görünümü ve dolgunluk kaybı gibi cilt endişelerini hedefleyen Vichy Slow Age Gündüz Kremi, formülündeki antioksidan Baicalin ve probiyotik türevi Bifidus ile ciltteki bu yaşlanma belirtilerini yavaşlatmaya yardımcı oluyor.

Antioksidan Baicalin, ciltteki renk düzensizliklerini ve lekeleri azaltmaya yardımcı olurken, prebiyotik türevi Bifidus ise cilt bariyerini güçlendirerek cildin nemini artırmayı sağlıyor. Böylece cilt daha eşit tonda, lekeleri ve kırışıklıkları azalmış bir hale bürünüyor.

Vichy Slow Age Gündüz Bakım Kremi iki farklı formüle sahip. Normal ve karma ciltler için olan versiyonu daha akışkan ve hafif bir formüle sahipken, kuruya dönük ciltler için olanı daha yoğun bir formüle sahip. Ayrıca doğal kaynaklı hyaluronik asit ve gliserin içeriği ile cilde daha yoğun nem veriyor.

Vichy Slow Age Gece Kremi ve Maskesi

Vichy Slow Age Gece Kremi ve Maskesi

Cildin kendini geceleri daha hızlı yenilediğini biliyor olmalısın. Bu yüzden gece uyumadan önce cildine yapacağın yaşlanma karşıtı bakım son derece etkili. Cildine detoks etkisi sağlayacak, bariyerini güçlendirecek ve daha pürüzsüz olmasını sağlayacak Vichy Slow Age Detoks Etkili Gece Kremi & Maske’yi kullanabilirsin. Formülündeki antioksidan Baicalin, antioksidan Resveratrol ve probiyotik türevi Bifidus ile cildi yenilemeye, daha eşit tonda olmasına, kırışıklıkların azalmasına ve bariyerinin güçlenmesine yardımcı oluyor. Formüldeki saf Resveratrol, cildin gece boyunca oksijen almasını, detoks etkisiyle yenilenmesini sağlıyor. Bu kremi yatmadan önce kalın katman bir halinde yüzüne uygulayıp 10-15 dakika bekletip temizleyebilir, ince bir katman halinde krem olarak uygulayabilirsin.

Vichy Slow Age Göz Kremi

Vichy Slow Age Göz Kremi

Yaşlanma belirtilerinin ilk ortaya çıktığı bölge olan göz çevresi, ekstra özenli bir bakıma ihtiyaç duyuyor. İnce çizgiler, kırışıklıklar, renk düzensizlikleri ve yorgun görünüm bunların başında geliyor. Vichy Slow Age göz kremi, gingko biloba, kafein ve antioksidan Baicalin içeren formülüyle göz çevresindeki yaşlanma belirtilerini yavaşlatıyor. Gingko biloba ve kafeinin yorgunkuk belirtileriyle savaşma özelliği, Baicalin’in yaşlanma karşıtı etikisi sayesinde göz çevresi daha canlı ve pürüzsüz görünüyor.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Seni daha yakından tanıyarak ilgini çekecek içerikleri sana önerebiliriz!