Deniyoruz: Garnier Taze Karışım Yüz Maskeleri


Anında nemli ve ışıltılı bir görünüm için Garnier Taze Karışım Yüz Maskelerini birlikte deniyoruz!

Kağıt maskeler cilt bakım rutinlerinde çok fazla yer kaplıyor! Çok pratik bir şekilde uygulanmaları ve sadece 10-15 dakika gibi bir sürede etki etmeleri sayesinde haftada birkaç kere elimiz kağıt maskelere gidiyor. Bu yazımızda, Garnier’in Taze Karışım Yüz Maskelerini birlikte deniyoruz!

Taze Karışım Ne Demek?

Taze Karışım Ne Demek?

Kağıt maskeler çok büyük kolaylık, paketlerinden çıkardığımız gibi yüzümüze uygulayabiliyor, 10-15 dakika kadar beklettikten sonra da çıkarıp etkisini anında görebiliyoruz. Peki “Taze Karışım Maskeler”in ne farkı var? Biliyorsun ki maske yapmak tam bir keyif ve kendimizi şımartma seansı. Bu sırada maskemizi kendimiz hazırlamak da ayrı bir keyif veriyor.

Taze karışım maskelerde, genellikle iki bölme bulunuyor. Bir kısımda kuru bir kağıt maske, diğerinde ise cilt serumu veya losyonu bulunuyor. Maskenin ambalajını katlayıp serumun kağıt maske ile buluşması sağlanıyor ve böylece maskeyi kendimiz hazırlamış oluyoruz. Çok basit: Katla-karıştır-uygula!

Garnier Taze Karışım maskeler iki çeşitte: C vitamini içeren maske cilde ışıltı verirken, hyaluronik asit içeren maske ise cilde canlı bir görünüm kazandırıyor. Taze Karışım paketlerindeki maskeler, yenilikçi ve yüksek emici bir dokuya sahip. Bakım losyonuyla karıştıktan sonra hemen elastik bir forma dönüşüyorlar ve cilde harika bir şekilde oturuyorlar. Maskeyi uygularken, günlük hayatına kolayca devam edebilirsin. Şimdi gel Garnier Taze Karışım maske çeşitlerine daha yakından bakalım.

Garnier Taze Karışım C Vitamini Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Taze Karışım C Vitamini Kağıt Yüz Maskesi

Cildinin solgun ve yorgun göründüğünü düşünüyorsan, Garnier Taze Karışım C Vitamini maskesi tam sana göre. Doğal kaynaklı C vitamini içeren bu kağıt maske, cilde anında ışıltılı, enerjik ve canlı bir görünüm veriyor.

C vitamini türevi içeren formülüyle bu kağıt maskeyi uygular uygulamaz, 15 dakika sonra cildinin daha enerjik, nemli ve parlak göründüğünü fark edebilirsin. Bir hafta sonra ise cilt daha sağlıklı ve parlak görünürken, taze ve eşitlenmiş bir cilt tonu sağlıyor. Maske karışımını hazırladıktan sonra losyonu tamamen emdiğinden emin ol ve yüzünde 15 dakika kadar beklet. Maskeyi çıkardıktan sonra cildinde kalan fazla losyonu pamuk yardımıyla temizleyebilir veya masaj yaparak cildine yedirebilirsin. Sonrasında da yapacağın tek şey: Işıltılı ve enerjik cildinin tadını çıkarmak!

Garnier Taze Karışım Hyaluronik Asit Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Taze Karışım Hyaluronik Asit Kağıt Yüz Maskesi

Cildinin cansız göründüğünü ve neme ihtiyacı olduğunu düşünüyorsan, Garnier Taze Karışım Hyaluronik Asit maskesini deneyebilirsin. Doğal kaynaklı hyaluronik asit içeren formülü sayesinde bu kağıt maske cildinin anında daha nemli ve canlı görünmesini sağlayacak.

Garnier Taze Karışım Hyaluronik Asit Kağıt Yüz Maskesini cildine uygular uygulamaz, cildinin nemlendiğini, pürüzsüzleştiğini ve canlı bir görünüme kavuştuğunu görebilirsin. Haftada 2-3 kere uyguladıktan sonra da bir hafta sonra cildin daha nemli, canlı, daha sıkı göründüğünü ve nemsizlik kaynaklı ince çizgilerin azaldığını fark edeceksin.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?