Deniyoruz: Lancome Idole Aura Parfüm

Deniyoruz: Lancome Idole Aura Parfüm

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Lancome parfümlerin en yenisi Idole Aura’yı denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

 

Lancome Idole parfüm çıktığı ilk gün en iyi parfümler listemize üst sıralardan giriş yaptı. Miskli çiçeksi şipre notalarıyla kalbimizi fetheden bu parfüm, daha sonra Idole L’Intense versiyonu ile karşımıza çıktı. Şimdi ise Idole’ün 3. Bölümü olan, parlak bir ışık saçan Idole Aura parfüm ile bu parfüme olan bağımlılığımız bir kere daha tazelendi. Lancome Idole Aura parfümü raflarda yerini alır almaz denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik!

Lancome Idole Aura Parfüm

Lancome Idole Aura Parfüm

Lancome Idole parfümün çiçeksi şipre notaları, yeni nesil kendine güvenen, hep daha iyisini isteyen ve dünyaya ilham veren kadınlarla harika bir şekilde örtüşüyor. Bu parfümde bizi büyüleyen en önemli etken, kadın gücünü yüceltmesi ve her kadının içerisinde yatan o “idol”ü ortaya çıkarması. 4 farklı gül notası, yasemin ve beyaz şipre ile hem çok ferah hem de feminen bir etki bırakan bu parfümü bir kere denedikten sonra unutmak pek mümkün değil.

Şimdi ise Idole parfüm ailesinin 3. bölümü ile birlikte tanışıyoruz: Lancome Idole Aura, Idole parfümün o büyüleyici havasının altını daha da çizen, daha parlak, ışıl ışıl bir parfüm. O çok sevdiğimiz misk, çiçeksi şipre ve gül notalarını korurken, onu tuzlu vanilya ve Fleur de Sel ile güçlendiriyor ve kelimenin tam anlamıyla bağımlılık yaratacak hale getiriyor.

Lancome Idole Aura Parfüm Notaları

Lancome Idole Aura Parfüm Notaları

Lancome parfümler arasında bizim için bambaşka bir yere sahip olan Idole Aura parfümün notalarını bize sorsalar şöyle anlatırdık: Hem tertemiz, hem de güneşin altında ısınmış mis gibi bir ten ve parlak bir yaz günü derdik! Parfümü kokladığımız anda o çok sevdiğimiz yaz günlerine ışınlandık, çiçeksi kokusu başımızı döndürürken, içerisindeki Vanilla Bourbon ve Fleur de Sel ise güneş kremi sürüp güneşin altında huzur bulduğumuz anılarımızı canlandırdı.

Lancome Idole Aura notalarını sıralamak gerekirse;

- Tuzlu gül

- Isparta gülü

- Yasemin

-Fleur de Sel

Sürdürülebilir güzellik: Lancome Idole Aura

Sürdürülebilir güzellik: Lancome Idole Aura

Lancome Idole Aura parfüme hayranlık duymamızın diğer bir sebebi ise parfümde yer alan tüm içeriklerin sürdürülebilir bir şekilde elde edilmiş olması. Tıpkı Idole parfümde olduğu gibi, 3 farklı ırktan 3 farklı kadının yarattığı bu parfümün bir değişik özelliği daha var: Şişesi dik duracak şekilde tasarlanmış. Ayrıca içeriğindeki gülün, Türkiye'deki Isparta güllerinden çevreye duyarlı bir şekilde elde edildiği ve kadınlara istihdam sağladığını da ekleyelim!

Hayallerini büyük yaşamak isteyen, özgür, başarının kolektif olduğuna inanan, bir kadından diğerine yayılan ve paylaşarak çoğalan başarıya atıf yapan Lancome Idole Aura parfüm, hem tertemiz ve çiçeksi, bağımlılık yaratan ve yıl boyu güneşin parlaklığını teninde taşımak isteyen kadınların çok seveceği bir parfüm.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?