Deniyoruz: L'Oréal Professionnel Curl Expression Serisi!


Doğal volümü ve son zamanlarda yükselen trendiyle kıvırcık saçlar şu sıralar herkesin radarında! Tabii doğal kıvırcık saçlara sahip olanlara sorsak, her zaman saçlarından şikayetçiler… Eğer senin de kıvırcık saçların varsa bugün senin için süper bir haberle geldik! Sana özel, yepyeni kıvırcık saç bakım ürünleri önerilerimiz var. Yepyeni bir seri denedik ve kıvırcık saç bakımını çok kolaylaştıracağını düşünüyoruz. Merak ediyorsan, keşfetmek için seni yazımızın devamına alalım. :)

L'Oréal Professionnel Curl Expression Serisini Tanıyalım!

L'Oréal Professionnel Curl Expression

L'Oréal Professionnel’in en yeni profesyonel bakım serisi Curl Expression, kıvırcık saçların özel ihtiyaçlarına cevap veren formüllere sahip saç bakım serisi. Şampuan, saç maskesi ve 10’u 1 arada krem köpükten oluşuyor. Kıvırcık saçlar normal saçlara göre daha fazla neme ihtiyaç duyar. Curl Expression serisi ise kıvırcık saçların her zaman ihtiyaç duyduğu yoğun nemlendirmeyi sağlıyor. Güçlü içerikleriyle bukleleri derinlemesine besleyerek saçların güçlenmesini sağlıyor.

L'Oréal Professionnel Curl Expression Serisinin Saça Faydaları Nelerdir?

·       Saçları derinlemesine nemlendiriyor.

·       Kıvırcık saçların daha kolay şekil almasını sağlıyor.

·       Daha belirgin bukleler elde edilmesini sağlıyor.

·       Saçları derinlemesine arındırıyor.

·       Elektriklenmelerin önlenmesine yardımcı oluyor.

·       Saçların güçlenmesine yardımcı oluyor.

·       Saça parlaklık sağlıyor.

·       Saçı ısıya karşı koruma altına alıyor.

·       Yumuşacık bukleler elde edilmesine yardımcı oluyor.

L'Oréal Professionnel Curl Expression Serisinin İçeriğinde Neler Bulunuyor?

Curl Expression serisinin içerisinde Gliserin, Üre H ve Hibiskus Çiçeği Tohumu yer alıyor. 

Gliserin: Suya tutunduğu için etkili nemlendirme gücüyle bilinen bitki bazlı nemlendiricidir. Saçlarda uzun süreli nemlendirme sağlar.

Üre H: Ciltte doğal olarak bulunan bu yumuşatıcı ajan, nemi koruma ve hidrolipid bariyerini güçlendirme gibi ikili bir etkiye sahiptir.

Hibiskus Çiçeği Tohumu: Afrikalı güzellik rituellerinde kullanılan bu içerik, güçlü bir amino asit kaynağıdır. Yüksek dereceli vitaminleri Hibiskus çiçeğinden çıkarılır. Nemlendirme, güçlendirme ve yumuşaklık etkisi ile bilinir.

L'Oréal Professionnel Curl Expression Serisi Nasıl Kullanılır?

İlk Adım: Curl Expression Şampuan

Curl Expression Şampuan

Kıvırcık saçlar için şampuan arayışına artık bir son verebiliriz! Sülfat, paraben ve silikon içermeyen bu şampuan, klasik bir şampuana göre 2 kat daha fazla birikimi* temizliyor, saçı arındırıyor. Jel dokuya sahip özelliği ile saçı nazikçe temizlerken, nemlendiriyor. Normal şampuanlardan farklı olarak haftada 1 kez kullanılan bu şampuanu kullanırken de ıslak saça eşit olarak dağıtılıyor ve köpürtülüp iyice durulanıyor.

İkinci Adım: Curl Expression Maske

Curl Expression Maske

Yoğun nemlendirici özelliğiyle Curl Expression Maske, daha yumuşak bir sonuç için bukleleri ve kıvrımları nemlendiriyor ve doğal bir his için saçlara parlaklık etkisi kazandırıyor. Kanıtlanmış etkisiyle 2 kat daha fazla nemlendirme** ve parlaklık** sağlıyor. Aynı zamanda Gliserin içeriği ile saçı kontrol altına alıyor. Şampuandan sonra havluyla nemi alınmış saça uygulanıyor ve 2-10 dakika kadar bekledikten sonra durulanıyor.

Üçüncü Adım: Curl Expression Mousse Krem Köpük

Curl Expression Mousse Krem Köpük

Kıvırcık saç şekillendirme söz konusu olduğunda şekillendirici köpükler vazgeçilmezlerden! Curl Expression Mousse Krem Köpük ise kıvırcık saç köpüğünden farklı olarak krem formda ve çoklu fayda sağlayarak 10 etkiyi 1 arada veriyor. 11 kat daha fazla bukle belirginliği***, nemlendirme, şekillendirme, güç, nem karşıtı etki, 230 °C'ye kadar ısıya karşı koruma, pürüzsüzlük, kolay uygulama sağlıyor, sert his, elektriklenme karşıtı ve tüm saç şekillendirme rutinlerinde kullanılabiliyor. 

Uygularken de maskeyi duruladıktan sonra, saçın uç kısımlarından boylara doğru buruşturma hareketi ile uygulanıyor. 

L'Oréal Professionnel Curl Expression Serisi Yorumlarımız:

Kıvırcık saçlara sahip Saç Sırları.com editörleri tüm seriyi kullandı ve sonuçlarından da çok memnun kaldılar. Öncelikle buklelerinin eskisinden çok daha yumuşacık, belirgin olduğunu söylediler. Saçlarındaki yoğun nemlendirme hissini ise saçlarına her dokunduklarında hissettiklerini belirttiler. Hatta son dönemdeki favori saç bakım serilerinden olduğunu da eklediler. Tabii serideki tüm ürünlerin muhteşem kokusuna ise bayıldıklarını söylediler. :) Kısacası, kıvırcık saçlara sahip olanların mutlaka bir şans vermesini öneriyoruz!
*Instrumental test, klasik şampuana kıyasla

**Instrumental test: arındırıcı şampuan + maske

***Instrumental test, 10’u 1 arada saç köpüğü kullanımı sonrası

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala