Deniyoruz: Maybelline New York Lash Sensational Firework Maskara

Deniyoruz: Maybelline New York Lash Sensational Firework Maskara

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Yeni bir maskara arayışına çıktıysan sakın bir yere ayrılma! Çünkü bu yazımızda seni yeni Maybelline New York Lash Sensational Firework Maskara ile tanıştıracağız. Kirpiklere sıra dışı hacim ve uzunluk kazandırırken besleyici etki sağlayan bu maskaraya sen de denedikten sonra bizim gibi hayran olacaksın, şimdiden söyleyelim!

Maybelline New York Lash Sensational Maskara serisini biz de pek çok makyaj tutkunu gibi severek kullanıyoruz. Geçtiğimiz günlerde bu seriye yeni bir ürün daha dahil oldu: Maybelline New York Lash Sensational Firework Maskara! Hacim, uzunluk ve besleyicilik özellikleriyle öne çıkan Firework maskarayı hemen denememiz gerektiğini düşündük ve siparişimizi verdik. Şimdi ise sana Maybelline New York Lash Sensational Firework Maskara yorumlarımızı aktaracağız. Hadi, detaylı yorumlarımızı okumak için hemen bir alt satıra kaydır!

 

Maybelline New York Lash Sensational Firework Maskara’nın Özellikleri:

Maybelline Firework maskara

  • Maybelline New York Lash Sensational Firework Maskara, süper kavrayıcı fırçasıyla kirpiklerde sıra dışı uzunluk ve hacim etkisi yaratıyor.
  • B5 vitamini içeriyor.
  • Bulaşmaya dayanıklı bir formül sunuyor.
  • Topaklanma yapmıyor.
  • 24 saate kadar kalıcılık sunuyor.
  • Hassas gözler tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor.

 

Maybelline New York Lash Sensational Firework Maskara’nın Etkisi Nasıl?

maybelline new york firework maskara

Maybelline New York Lash Sensational Firework Maskara süper kavrayıcı fırça tasarımıyla kısa, uzun, düz, seyrek tüm kirpik tiplerine üst düzey bir uzunluk ve hacim kazandırıyor. Maybelline Lash Sensational Maskara serisinin en yeni üyesi olan Firework maskara, kirpiklerde yarattığı çarpıcı etkiyle makyajın profesyonelliğini iki katına çıkarıyor. Üstelik bu çarpıcı etkiyi 24 saate kadar korumasıyla hem günlük makyajlar hem de özel gün makyajları için ideal bir seçenek oluşturuyor.

 

Maybelline New York Lash Sensational Firework Maskara’nın Yapısı Nasıl?

maybelline firework yorum

Maybelline Firework Maskara, B5 vitamini içeren formülüyle kirpiklerin yumuşak kalmasını sağlayarak hacim ve uzunluk etkisini kirpiklerde sert ve kuru bir görünüme yol açmadan veriyor. Aynı zamanda kat kat uygulansa dahi topaklanma yapmıyor. Uygulama sırasında ve sonrasında bulaşmaya karşı dayanıklı yapısıyla da konforlu bir kullanım sağlıyor. Maybelline Lash Sensational Firework Maskara, özellikle kirpiklerde ağırlık hissi yaratmayan hafif formülü sayesinde gün boyunca rahat bir kullanım imkanı sunuyor.

 

Maybelline New York Lash Sensational Firework Maskara Nasıl Uygulanır?

  • Maybelline New York Lash Sensational Firework Maskara’yı uygulamadan önce kirpiklerinin tamamen temiz olduğundan emin olmalısın. Kirpiklerinde herhangi bir maskara veya far kalıntısı varsa önce bunları temizlemelisin.
  • Eğer Firework maskaranın hacim, uzunluk ve kalıcılık etkisini daha da artırmak istersen uygulamadan önce maskara bazı sürebilirsin.
  • Maybelline Firework Maskara’nın süper kavrayıcı fırçasını kirpik diplerine yerleştirdikten sonra uçlara doğru zikzak hareketlerle uygulama yapabilirsin.
  • Dilersen Maybelline Lash Sensational Firework Maskara’yı kirpik diplerine yerleştirdikten sonra gözlerini hafifçe kapatabilir ve aynı anda yukarı doğru hareketlerle maskara sürme işlemini tamamlayabilirsin. Bu sürede maskaranın hacim ve uzunluk etkisinden daha fazla yararlanman mümkün.

 

Maybelline New York Lash Sensational Firework Maskara Yorumlarımız:

maybelline lash sensational firework

Maybelline New York Lash Sensational Firework Maskara’yı kısa, uzun, düz, seyrek, gür ve zayıf kirpik tiplerine sahip ekip arkadaşlarımızla birlikte denedik. Firework Maskara’nın 360 derece etki sunan süper kavrayıcı fırçası, hepimizin kirpik görünümünü en iyi haline kavuşturdu. Uzun ve gür kirpiklere sahip ekip arkadaşlarımızda sonucun zaten muazzam olacağını biliyorduk. Fakat seyrek, düz ve zayıf kirpiklerde de Firework Maskara’nın yarattığı etkiye hepimiz hayran kaldık.

Kirpiklerimize gerçekten de sıra dışı bir hacim ve uzunluk kazandıran bu yeni Maybelline maskara, aynı zamanda formülündeki B5 vitaminiyle kirpiklerimizin ideal nemini ve yumuşaklığını korumaya da yardımcı oldu. Hatta Firework Maskara’yı kullanmaya başladığımızdan bu yana kirpiklerimizde beslenme ve güçlenme etkisi de gözlemledik. Bunu doğal olarak maskaranın içeriğindeki B5 vitaminine bağlıyoruz. Kısacası, Maybelline New York Lash Sensational Firework Maskara’yı sana gönül rahatlığıyla öneriyoruz. Sen de en yakın zamanda denemelisin!

Güzellik ve bakımla ilgili aradığın tüm soruların yanıtları Herkesicinguzellik.com’da! Bizi web sitemizden ve Instagram hesabımızdan takipte kalmayı unutma! :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?