Deniyoruz: Maybelline Tattoo Brow Lift Kaş Kalemi

Deniyoruz: Maybelline Tattoo Brow Lift Kaş Kalemi

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kaşlarda lifting etkisi yaratan Maybelline Tattoo Brow Lift Kaş Kalemi’ni denedik!

Yukarı doğru taranmış, belirgin ve kalkık kaş modelleri son zamanların yükselen makyaj trendlerinden. Sen de ince veya seyrek olan kaşlarının daha belirgin ve kalkık görünmesini istiyorsan, sana harika bir kaş kalemi önerimiz var: Maybelline Tattoo Brow Lift Kaş Kalemi!

Maybelline Tattoo Brow Lift Kaş Kalemi

Maybelline Tattoo Brow Lift Kaş Kalemi

Lifting etkili kaş görünümü, son zamanlarda özellikle Tiktok’ta sıkça karşımıza çıkan makyaj trendlerinden. Kaşlar ne kadar ince veya seyrek olursa olsun, doğru kaş makyajı ürünleriyle kaşlara daha belirgin ve kalkık bir görünüm vermek mümkün.

Maybelline Tattoo Brow Lift Kaş Kalemi’nin özel kaş fırçası ve formülü sayesinde kalkık kaş makyajı saniyeler içinde kolayca yapılabiliyor. Şimdi gel bu kaş kalemine daha yakından bakalım…

Maybelline Tattoo Brow Lift Kaş Kalemi’nin Özellikleri

Maybelline Tattoo Brow Lift Kaş Kalemi’nin Özellikleri

Kalkık kaş makyajı yapmak, kaşlarının doğal bir şekilde belirginleşmesi ve gün boyu sabit kalması için ihtiyacın olan bir kaş pomadı ve kaş fırçası olacak. Maybelline Tattoo Brow Lift Kaş Kalemi’nin yumuşak uçlu kalem tarafı, bir kaş pomadı gibi doğal bir şekilde kaşları doldurmaya ve belirginleştirmeye yarıyor. Kaş kaleminin arkasındaki özel tasarımlı kaş fırçası ise kaşları yukarı doğru sabitlemek için inanılmaz kullanışlı. Kaş pomadının kaşları sabitleyen formülü üzerine bu kaş tarağı ile tarandığında, kaşlar anında lifting etkisi kazanıyor.

Maybelline Tattoo Brow Lift Kaş Kalemi’nin Renkleri

Maybelline Tattoo Brow Lift Kaş Kalemi’nin 4 farklı renk seçeneği var. Maybelline Tattoo Brow Lift Şeffaf kaş kalemi, herhangi bir renklendirme işlemi yapmadan tek başına lifting etkisi sağlayarak kaşları kaldırıyor. Açık tonu beyaz tenliler ve sarışınlar için uygunken, Orta tonu buğday tenliler ve kumrallar için, Koyu rengi ise esmerler için son derece uygun. Küllü olan bu tonlar, kaşa çok doğal bir renk veriyor.


Maybelline Tattoo Brow Lift Kaş Kalemi Nasıl Uygulanır?

Maybelline Tattoo Brow Lift Kaş Kalemi Nasıl Uygulanır?

1. Öncelikle kaşlarının nerelerini doldurman ve belirginleştirmen gerektiğini anlamak için ilk adımda kaşlarını tarayabilirsin.

2. Daha sonra kaş kalemi tarafıyla kaşlarına şekil verebilirsin. Kalemin yapısı çok yumuşak olduğu için kolayca uygulanabiliyor.

3. Kaşlarını belirginleştirdikten sonra lifting etkisi elde etmek için özel fırçası ile kaşlarını yukarı doğru tarayabilirsin. Anında kaşlarının daha kalkık göründüğünü fark edeceksin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?