Deniyoruz: Süper Akıllı Kırışıklık Kremi

Deniyoruz: Süper Akıllı Kırışıklık Kremi

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kırışıklık kremleri konusunda kafan karıştıysa, mümkünse en akıllısını bulmak istiyorsan sana en favori kırışıklık kremlerimizden olan Kiehl's Super Multi-Corrective Krem'den bahsetmek isteriz. Son dönemde denediğimiz ve formülüne hayran kaldığımız bu Kiehl's krem gerçekten de dedikleri kadar akıllı! 

30'lu yaşlardan itibaren cildimizin sıkılığını kaybettiğini, eskisi gibi canlı görünmediğini fark ediyorduk. Yüzümüzde hem ince kırışıklar başladığında, hem de mat ve donuk bir görünüm geldiğinde anti-aging krem arayışına girdik. Kiehl's Super Akıllı Krem tam da bu dönemde karşımıza çıktı! Kiehl's anti aging krem hakkındaki yorumlarımızı merak ediyorsan okumaya devam et. 

Kiehl's Super Akıllı Krem Nedir?

Kiehl's Akıllı Krem Nedir?

Super akıllı krem yani Kiehl's Super Multi-Corrective Krem, yaşlanma belirtilerine karşı geliştirilmiş bakım kremi. Kiehl's kreme neden süper akıllı denildiğinden de kısaca bahsedelim. Cildimizde zamanla Hyaluronik asit miktarı azalıyor, özellikle 30 yaşından sonra bu düşüş daha da hızlanır. Hyaluronik asit oranının azalması cildimizin kurumasına ve dolayısıyla da cildimizde ince kırışıkların oluşmasına yol açar. 

Kiehl's Super Multi-Corrective işte tam bu noktada imdadımıza yetişiyor. Super akıllı formülü sayesinde cildi yoğun bir şekilde nemlendirmeye odaklanıyor, en görünür olan yaşlılık etkilerini hedefliyor. Cildi nemlendirirken aynı zamanda cildimizin sıkılaşmasını ve daha pürüzsüz görünmesini de sağlıyor.

Ayrıca SPF 30 güneş koruması ile geniş spektrumlu UVA/UVB koruması sağlayan bir çeşidi de olduğunu söylemeden geçmeyelim. Kiehl's Super Multi-Corrective Cream SPF 30, hem cildini güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma altına alıp hem de yaşlanma belirtilerine karşı bakım yapıyor.

Kiehl's Super Multi-Corrective Krem'in formülü

Kiehl's Super Akıllı Krem'in içeriğinde Jasmonik, parçalanmış Hyalüronik asit ve kayın ağacı özü bulunuyor. Jasmonik, cildi derinlemesine arındırarak, cilt yüzeyinin pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Parçalanmış Hyaluronik asit, yaşlılık izlerini kaybetmek için cildimizi nemlendiriyor ve kaybettiği nemi kazanmasını sağlıyor. Kiehl's kremin içeriğindeki kayın ağacı özü ise yaşlanmanın etkisiyle sıkılığını kaybetmiş olan cildin sıkılığını arttır, yüzün daha genç görünmesini sağlar.

Kiehl's anti aging kremi, süper akıllı formülü sayesinde birden fazla yaşlılık belirtisini hedef alıyor. Cildinin sıkılaşıp toparlanmasını sağlıyor, cildindeki ince kırışıkları hafifletiyor ve en önemlisi yeni kırışıkların oluşmaması için cildini yoğun bir şekilde nemlendiriyor. Kiehl's kremin bu kadar sevilmesinin bir diğer sebebi ise ciltte bıraktığı hafif ve yumuşacık his! Cildine uyguladığında varla yok arasında bir etkisi var, yağlanma ve parlama yapmıyor. Ayrıca çok hızlı emiliyor. 

Kiehl's Super Multi-Corrective Krem'in etkileri nelerdir?

Kiehl's Super Multi-Corrective Krem'in etkileri nelerdir?
  • Elastikiyet kaybını azaltarak cildin daha sıkı görünmesini sağlıyor.
  • Cildin kuruluğundan dolayı oluşan pürüzlü dokuyu ortadan kaldırıyor.
  • Ciltteki ince kırışıkların azalmasına yardımcı oluyor.
  • Yüz hattını toparlayarak cildin daha genç görünmesini destekliyor.
  • Cildin sıkılaşmasını sağlayarak bizi daha fresh ve dinamik gösteriyor.
  • Yaşlanmanın belli başlı bütün etkilerini birden hedef alarak cildimizin genelinde daha yoğun ve göz alıcı gençlik sağlıyor. 

Kiehl's Super Multi-Corrective Krem kimler için uygun?

Kiehl's Super Multi-Corrective Krem kimlere uygun?

Cildinde kuruluk varsa, güldüğün zaman mimik çizgilerin eskisine göre daha yoğun bir şekilde beliriyorsa anti-aging krem kullanma zamanın gelmiş demektir! Kiehl's Super Multi-Corrective Krem'i 30 yaşının üzerinde ve cildinde ince kırışıklar oluşmaya başlayan herkes için önerebiliriz. Pürüzsüz ve daha sıkı bir cilde sahip olmak isteyenler Kiehl's Super Akıllı Krem ile hayal ettikleri genç görünümlü cilde ulaşabilirler. :)

Kiehl's Super Multi-Corrective Krem'i nasıl kullanmalı?: Anti-aging kremini sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere yüzüne ve boynuna uygula. Bakım kremlerini mutlaka temiz cildine uygulaman gerektiğini biliyorsun, değil mi?  

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?