​2020 Plaj Saç Modelleri


En sevdiğimiz sıcak aylara geldik! Tatil planların hazır mı? Yoksa sen de tatilde bizim gibi tüm gününü plajda denize girerek, güneşlenerek ve arkadaşlarınla keyifli vakit geçirerek mi değerlendirmeyi planlıyorsun? Eğer öyleyse şimdi ihtiyacın olan tek şey bu senenin en trend plaj saç modellerini öğrenmek ve tatilde denemek! Haydi başlayalım!

Plaj saçlarının tamamlayıcısı: Güneşten açılmış saç rengi

Plaj saçlarının tamamlayıcısı: Güneşten açılmış saç rengi

Plaja giderken çeşitli saç modellerinin yanında görünümünü tamamlayacak bir detay daha var: güneşten açılmış saç rengi.

sunkiss

Saçlarına doğal bir ışıltı katacak bu görünümü L'Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel yardımıyla elde edebilirsin. Spreyi veya jeli saçlarına uygulayıp güneşin altında ya da fön makinesi ile saçlarının kurumasını sağlayarak saç renginin kademeli olarak açılmasını sağlayabilirsin.

Plaj saç modelleri

Facelight saçlar

Facelight saçlar

“Facelight" görünümünü duymuş muydun? Yüzünün daha aydınlık görünmesini sağlayan facelight görünümünü elde etmek için tek yapman gereken, saçlarının yüzünü çevreleyen kısımlarına Sunkiss Renk Açıcı Jel uygulayıp güneşle ya da fön makinesi ile kurumasını sağlamak! Uygulama sonrasında oluşan görünüme bayılacaksın!

Örgülü saçlar

Örgülü saçlar

Yarım örgülü saç modeli plaj stilinin tamamlayıcısı olmaya aday! Bu görünümü elde etmek için ilk önce saçlarını alt ve üst olarak 2 tutama ayır ve üst tutamı biraz dağınık şekilde ör. Ardından saçlarının serbest kalan alt kısmına Sunkiss Renk Açıcı Jeli uygulayıp dağınık dalgalar elde et. İşte bu kadar!

örgü

Bohem örgü plajdaki “happy hour" plaj partileri için harika bir tercih olabilir! Saçını taradıktan sonra gevşek bir balıksırtı oluşturacak şekilde ör. Ancak örgüyü lastik tokayla sabitlemek yerine saçının uç kısmına minik bir düğüm at. Eğer saçlarının bazı tutamları açılsın, minik ışıltılar olsun istiyorsan bohem örgüyü elde etmeden önce Sunkiss Renk Açıcı Jel'i saçlarına uygulamayı bir dene! Böylece saçlarının güneşin altında kalan kısımları açılacak ve çok hoş bir görünüme kavuşacaksın!

Dağınık topuz saçlar

dağınık topuz

Dağınık topuz saçlar bu sene de popülerliğini sürdürüyor. Sen de saçlarını burgu şeklinde toplayıp topuz görünümü oluşturup tel tokalarla ya da lastik tokalarla sabitleyerek bu görünümü elde edebilirsin.

Plaj dalgalı saçlar

Plaj dalgalı saçlar

Plaj saçları söz konusu olduğunda plaj dalgalı saç modeli olmazsa olmazımız! Aslında bu saç modeli için illa ki plajda olmana gerek yok; günlük olarak da kullanabilirsin. Nasıl mı? Saçlarına Sunkiss Renk Açıcı Jel uygulayıp plajdaysan güneşle beraber, değilsen de fön makinesi yardımıyla ellerinle hafifçe şekil vererek kurut. Saçındaki doğal ışıltılar, iri dalgalarla birleşince ortaya harika bir görünüm çıkacak!

Bu saç modelleri ile plajın en havalı kızı sen olabilirsin!


Photo credit: istockphoto.com

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancôme.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

HerkesiçinGüzellik’e katıl ve %25 indirimi kaçırma!